Čím začít?

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Beňa
Příspěvky: 4
Registrován: 31 črc 2010, 14:36
13
Lokalita: Olomouc

Čím začít?

Příspěvek od Beňa »

Zdravím vás, mám na vás úplně základní dotaz, čím je podle vás lepší začít, T34 nebo KV1? Rozhodně chci rusa a na Tamyi prachy fakt nejsou, rozhodně vím že t ostejně bude chtít upravit. K řízení jsem si to tu pročetl a zjistil že Téčko předěláváte na ovládání Heng Longu, proč? Je to Téčko tak zlé? Já právě chtěl ovládání upravit tak aby každý pás byl hnaný zvlášť. Je u téčka problém v tom že nejde regulovat rychlost těch pásů? Co všechno je potřeba upravit aby člověk mohl vyrazit do terénu? A je lepší airsoft nebo infra, odpovídají airsoftové kan=ony velikostí předlohám nebo jsou zvětšené a nemodelové? Díky moc a nezlobte se že se ptám tak hloupě, pro mě to jsou celkem zásadní věci a nikde jsem je tu pokupě nenašel. Díky moc za rady.
peníze + čas + chuť = modely
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Čím začít?

Příspěvek od sakulajda »

Beňa píše:Zdravím vás, mám na vás úplně základní dotaz, čím je podle vás lepší začít, T34 nebo KV1?
KV-1
Beňa píše:je lepší airsoft nebo infra, odpovídají airsoftové kan=ony velikostí předlohám nebo jsou zvětšené a nemodelové?
AS - nejsou v měřítku
IR se jim blíží
Beňa píše: K řízení jsem si to tu pročetl a zjistil že Téčko předěláváte na ovládání Heng Longu, proč? Je to Téčko tak zlé? Já právě chtěl ovládání upravit tak aby každý pás byl hnaný zvlášť. Je u téčka problém v tom že nejde regulovat rychlost těch pásů?
každá páka jeden pás = dospělá RC souprava a bez zvuku http://kulda.mysteria.cz/index.php?page=rc_tank_t-34_85
El-Mod = dospělá souprava + propracovaný modul do detailů = hodně peněz
HL = ekonomické řešení s oželením funkcí
Beňa píše: Co všechno je potřeba upravit aby člověk mohl vyrazit do terénu?
Dávej si bacha na váhu
S těžkým tankem budeš mít potíže, pokud nebude podvozek precizní
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
sourekv
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 878
Registrován: 22 zář 2009, 21:49
14
Lokalita: Praha

Re: Čím začít?

Příspěvek od sourekv »

Drobna poznamka k elmodu. Z nej imho rovnez nevyloudis ovladani pro kazdy pas zvlast... V.S.
Mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to jako vždycky
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1774
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Čím začít?

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj.

Jednoznačně jdi do KV 1. Já mám T 34 v 1/16 od WSN a budu ji taky předělávat na řízení od Heng-Longu. S řízením co mám já se vůbec nedá jezdit, je neproporcionální !!! KV 1 je mým budoucím vysněným tankem ale zatím nejsou prašule a jen tak brzo nebudou.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Uživatelský avatar
baca
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 676
Registrován: 12 bře 2010, 20:50
14
Lokalita: Ořechov

Re: Čím začít?

Příspěvek od baca »

KVečko,mam ho s reglama ala Kulda a s klasickou soupravou a spokojenost A1.Mam iTéčko od Trumpety ,ktery jsem začal překopavat,ale když vidim ty problemy ,zustane asi nepojizdny.
Beňa
Příspěvky: 4
Registrován: 31 črc 2010, 14:36
13
Lokalita: Olomouc

Re: Čím začít?

Příspěvek od Beňa »

Díky, takže KV je teda asi jasná varianta i když tam chci nacpat normální RC soupravu? Zvuk ke štěstí až tak nepotřebuju, airsoft asi také oželím. To Téčko mě teda hodně zklamalo že je tak zlé, protože zvenku vypadá suprově. NA KVčku mi nejvíc vadí to že udělali věž se šroubovaným pancířem, no co už, třeba časem koupím nějakou konverzi, sochat to asi nebudu. Předpokládám že koupit asi jedině s kovovými pásy a dalšími věcmi, převodovky jsou 3:1? Díky moc za ten odkaz na předělávku na klasiku, prostuduju pečlivě. Má smysl našetřit a dokoupit k tomu KVčku postupně kovovou vanu a další? Chci ho mít sice spíš pro radost, ale na druhou stranu ho chci honit naplno venku.
peníze + čas + chuť = modely
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Čím začít?

Příspěvek od sakulajda »

Beňa píše:Díky, takže KV je teda asi jasná varianta i když tam chci nacpat normální RC soupravu? Zvuk ke štěstí až tak nepotřebuju, airsoft asi také oželím. To Téčko mě teda hodně zklamalo že je tak zlé, protože zvenku vypadá suprově. NA KVčku mi nejvíc vadí to že udělali věž se šroubovaným pancířem, no co už, třeba časem koupím nějakou konverzi, sochat to asi nebudu. Předpokládám že koupit asi jedině s kovovými pásy a dalšími věcmi, převodovky jsou 3:1? Díky moc za ten odkaz na předělávku na klasiku, prostuduju pečlivě. Má smysl našetřit a dokoupit k tomu KVčku postupně kovovou vanu a další? Chci ho mít sice spíš pro radost, ale na druhou stranu ho chci honit naplno venku.
Musíš zvážit kolik peněz hodláš investovat a jak budeš tank využívat
Základ na ježdění stačí plast, ale kov je kov a Milan by mohl vyprávět
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Beňa
Příspěvky: 4
Registrován: 31 črc 2010, 14:36
13
Lokalita: Olomouc

Re: Čím začít?

Příspěvek od Beňa »

No už jsem poslintával na asitamu po kovovém spodku na KVčko, vypadá to velice dobře a asi to za ty lepší jízdní vlastnosti stojí, ale to každopádně časem. Takže říkáte že začátek KVčko a postupně ladit. Tak mi prosím zkuste ještě kluci poradit kde ho sehnat za nějaké rozumné finance. Škoda že nejste od Olomouce, radši bych to probíral všechno osobně.
peníze + čas + chuť = modely
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Čím začít?

Příspěvek od sakulajda »

Beňa píše:No už jsem poslintával na asitamu po kovovém spodku na KVčko, vypadá to velice dobře a asi to za ty lepší jízdní vlastnosti stojí, ale to každopádně časem. Takže říkáte že začátek KVčko a postupně ladit. Tak mi prosím zkuste ještě kluci poradit kde ho sehnat za nějaké rozumné finance. Škoda že nejste od Olomouce, radši bych to probíral všechno osobně.
odpověděl sis sám - asiatam.de popř. rctank.de
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Beňa
Příspěvky: 4
Registrován: 31 črc 2010, 14:36
13
Lokalita: Olomouc

Re: Čím začít?

Příspěvek od Beňa »

http://www.rc-modely-outlet.cz/cz/detai ... -tuningem/ tohle mi přijde za velice výhodnou cenu, jaký je váš názor pánové?
peníze + čas + chuť = modely
Odpovědět

Zpět na „Poradna“