Dotaz na převodovky.

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Milhaus
Příspěvky: 3
Registrován: 15 srp 2010, 10:04
13
Lokalita: Znojmo

Dotaz na převodovky.

Příspěvek od Milhaus »

Dobrý den!
Chtěl bych si koupit u Asiatanu převodovky 3:1 a mám dotaz zda ta cena 40 Euro je za jednu nebo celý pár i z motory. Nějak jsem tam tu informaci nenašel.
U Beami prodávají tu obyčejnou pravou a levou zvláštˇ za 660 kč.
Díky za radu!
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1774
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Dotaz na převodovky.

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj.

Jak to má Asiatam ti z hlavy nepovím. Co ti ale potvrdí kluci z fóra je to, že BEAMI je předražené !!!
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Dotaz na převodovky.

Příspěvek od Milan »

Za 40 E dostaneš celou sadu ,to je 2x převodovka i s motory.
Milhaus
Příspěvky: 3
Registrován: 15 srp 2010, 10:04
13
Lokalita: Znojmo

Re: Dotaz na převodovky.

Příspěvek od Milhaus »

Pánové děkuji za bleskurychlou reakci!
Uživatelský avatar
inkvi
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 89
Registrován: 08 říj 2010, 10:13
13
Lokalita: Praha

Re: Dotaz na převodovky.

Příspěvek od inkvi »

Zdravím,

Nechtělo se mi vytvářet nové vlákno tak to píšu sem.

Jsem nováček co se týče RC tanků a tento týden jsem se stal majitelem HL tigra - verze s kovovými pásy a převodovkou, koupil jsem ho na savage.cz za 2900Kč, ten jej dovezl z RCM Pelikán.

Jako první jsem se snažil ztišit převodovku protože doslova zvoní. (Mám zkušenosti z oprav a upgradů airsoftových elektrických zbraní které mají vnitřky dělané ze stejně šmejdského materiálu tj. ZnAl.)
Po otevření jsem byl naprosto šokován - špatně vypodložená kola a naprosto křivě odlitá. Nejhůře na tom jsou kola na hnací hřídeli a jeho soused. Motory mají co dělat aby s touto soustavou pohnuly i když jsou sundané pásy a hnací kola.

Moje otázka zní: Převodovka z asiatam 3:1 je stejný šmejd jen s jiným převodním poměrem?
Uživatelský avatar
sourekv
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 878
Registrován: 22 zář 2009, 21:49
14
Lokalita: Praha

Re: Dotaz na převodovky.

Příspěvek od sourekv »

Fotky nepovi vsechno. Kdybys netajil odkud jsi tak se da udelat prakticka ukazka ;). Prevodovky 3:1 nejsou zazrak, ale daji se. V.
Mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to jako vždycky
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Dotaz na převodovky.

Příspěvek od sakulajda »

inkvi píše:Zdravím,
Moje otázka zní: Převodovka z asiatam 3:1 je stejný šmejd jen s jiným převodním poměrem?
3:1 jsou o něčem jiném, než základ - mají ložiska a když utáhnou kompletní kovový podvozek Milanova KV-1, tak o něčem svědčí.

To podložkování zde není tak zásadní jako u AS gunu.

Nebo domácí úprava s převodovkama do RC letadel
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
inkvi
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 89
Registrován: 08 říj 2010, 10:13
13
Lokalita: Praha

Re: Dotaz na převodovky.

Příspěvek od inkvi »

Místo svého bydliště nijak netajím, v registraci tato položka nebyla a nenapadlo mne ho psát do příspěvku. Jsem z Prahy. (Už jsem nastavení profilu našel a doplnil)

Vypodložkování odstranilo zvonění na prvních dvou kolečkách směrem od pastorku motorku. Zbylé dvě(velké kolečko a na hřídeli hnacího kola) mají výchylku až o 3mm a osičkou to není.

Převodovku 3:1 jsem viděl na videích. Jako odpověď by mi od vás stačilo, že kolečka nejsou odlévaná ale jsou frézovaná a nečochtají.
Uživatelský avatar
sourekv
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 878
Registrován: 22 zář 2009, 21:49
14
Lokalita: Praha

Re: Dotaz na převodovky.

Příspěvek od sourekv »

IMHO vyfrezovane nejsou, ale nejsem odbornik a neumim to na 100% poznat. Napis mi SZ a mohu ti je donest ukazat.
V.S.
Mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to jako vždycky
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Dotaz na převodovky.

Příspěvek od Milan »

Převodovku 3:1 jsem viděl na videích. Jako odpověď by mi od vás stačilo, že kolečka nejsou odlévaná ale jsou frézovaná a nečochtají.[/quote]

Je to rebel.....Při zatýkání tři vojáky těžce zranil,dva zhmoždil a jednoho zesmněšnil .... :P :P :P
Odpovědět

Zpět na „Poradna“