Jak nastříkat kamufláž

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
Uživatelský avatar
honza kadrmas
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 940
Registrován: 03 led 2010, 11:59
14
Lokalita: Borohrádek Královehradecký Kraj

Jak nastříkat kamufláž

Příspěvek od honza kadrmas »

Zdravím potřebuji se zeptat jak stříkáte hady já mám vyhlédnutou kamufláž se základní barvou evropskou žlutou a zelenými hady základní barvu mám již nastříkanou ale stříkání hadů mě zarazilo dělám to poprvé v životě všude píší něco jiného tak v tom mám zmatek na model foru jsem četl že barvy na kamufláž se sladují tak že se do té co se s ní budou stříkat hady tak se má přimíchat 10%základní.prosím poradte mi nějaký vámi osvědčený způsob :cry: :cry: :cry: Díky honza
Váš Šaryk
LINTECH
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 12
Registrován: 12 pro 2010, 22:02
13
Lokalita: Praha 8 Troja

Re: Jak nastříkat kamufláž

Příspěvek od LINTECH »

Tušim že někde na foru tady o tom něco je...Airbrush nejlepší jinač to jde i sprejem a šablonama slušně ale musí se umět a Minimalně v sekci o barvách něco najdeš pořádně koukej :) jinak evropská žlutá no potěš koště jedině dunkel gelb a pokud možno o odstínek tmavší a když zelená tak jedině tmavě olivová :) já používám 6006 má dobrej patinovej efekt.. a nestříkej hady ale pruhy :D :mrgreen:
Tiger I HL
Uživatelský avatar
honza kadrmas
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 940
Registrován: 03 led 2010, 11:59
14
Lokalita: Borohrádek Královehradecký Kraj

Re: Jak nastříkat kamufláž

Příspěvek od honza kadrmas »

je to barva od agamy mělo by se jednat o autentické odstíny forum jsem pořádně prohlédl ale něco o tom jsem nenašel :cry: :cry:
Váš Šaryk
pajak7

Re: Jak nastříkat kamufláž

Příspěvek od pajak7 »

Ahoj Honzo, ohledně nástřiku kamufláže si stím nedělej zase takovou hlavu .
Nejlepší je si to vyzkoušet na nějakém papíře kde budeš zkoušet klikatice a různé hady .
důležité je vědět co budeš chtít nastříkat a podle toho se zařídit.
Mám na mysli jestli budeš stříkat podle předlohy (obrázku) a nebo jen tak .
Jestli jen tak tak se nemáš čeho bát a určitě nic nezkazíš.A když to nevíde na poprvé tak se neboj a zkusto znovu a znovu.
Určitě ti poradí Milan ten má asi tady na foru už nastříkáno tolik modelů že se mu už otom musí i zdát.
Uživatelský avatar
honza kadrmas
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 940
Registrován: 03 led 2010, 11:59
14
Lokalita: Borohrádek Královehradecký Kraj

Re: Jak nastříkat kamufláž

Příspěvek od honza kadrmas »

Ahoj díky za radu chci dělat tank 411 puffy http://www.tiif.de/board.php?boardid=17 ... 662c8577e7
Váš Šaryk
Odpovědět

Zpět na „Poradna“