Pomoc s napínáky

Návody na úpravy tanku
Odpovědět
Uživatelský avatar
bean
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 164
Registrován: 05 srp 2010, 22:55
13
Lokalita: Černošice, Praha západ

Pomoc s napínáky

Příspěvek od bean »

Zdravím.
Prosím o radu. Koupil jsem na nettu tyto napínáky pásů. http://www.kulda.mysteria.cz/rc_tank_pa ... asu_01.jpg
Byl k tomu sice přiložen návod, ale v tak strašné kvalitě že netuším jak je namontovat.
Nemohl byste někdo nafotit, jak je tam namontovat?
Mám tygr a strašně mi padal pravý pás. Koupil jsem i kovové a je to pořád stejné. Zkusil jsem koupit ještě tento napínák. Tak doufám, že to pomůže.
Tak jestli někdo prosím můžete nafotit a poslat, nebo dát odkaz.
díky bean
Uživatelský avatar
sourekv
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 878
Registrován: 22 zář 2009, 21:49
14
Lokalita: Praha

Re: Pomoc s napínáky

Příspěvek od sourekv »

Ahoj,
nevím jestli není pozdě a jestli se z toho něco užitečného dozvíš, ale tady je pár fotek.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

V.
Mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to jako vždycky
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Pomoc s napínáky

Příspěvek od Milan »

Hlavně před montáží musíš ty napínáky rozdělat.Odstranit závlačku abys mohl napínák prostrčit dírou a pak je znovu zajistit závlačkou.Poté se přimontují k vaně tanku.
Uživatelský avatar
bean
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 164
Registrován: 05 srp 2010, 22:55
13
Lokalita: Černošice, Praha západ

Re: Pomoc s napínáky

Příspěvek od bean »

Díky moc, již jsem namontoval. Dále jsem pořídil nové převodovky (myslím že jsou to ty 1:5). Pořádně je upevnil k vaně a zároveň jsem je sešrouboval k sobě, aby se ani nehnuly.
Měl jsem velké problémy s padáním jednoho pásu. Původně jsem měl plastové, tak jsem pořídil kovové, ale padání neustalo. Pořídil jsem tedy napínáky a převodovky a podle prvotních náročných zkoušek je vše ok. Pásy konečně nepadají.
Přikládám foto, kdyby to někomu pomohlo. Jinak šrouby samozřejmě ještě obrousím a trochu přetřu. :P

Jinak děkuji tomuto fóru, našel jsem tu vše co jsem hledal. Zvláště děkuji adminům a držím jim palce, ať jim to vydrží.

bean
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Návody“