doplňky na Tigra homemade

Návody na úpravy tanku
Odpovědět
Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

doplňky na Tigra homemade

Příspěvek od spitfiremk1 »

Tak jsem zase trochu zdobil Tigroša a po vzoru Balcinově, na něj hodlám věšet vše, co by se náckům, při rabování hodilo...Je potřeba trochu zlehčit hrůzy, které tyto tanky šířily..
Takový žebřík, by se mi osobně hodil na tanku jako sůl. Jedete kolem třešně, nasbíráte si je s jeho pomocí..Při opravě, nebo neustálém lození k tanku, v tank, po tanku, nebo má pan velitel 130 kg a pohybové potíže při nástupu a výstupu...Všestranná věcička..I kyblíček jsem si vyrobil... ;) Z průhledného krytu mechanického rozprašovače, měděného drátu a kousku kabelové izolace. Není to vzorový kus "od Rotta", ale kýbl ano..Doplnil jsem taky mříže nad motorem od Beami.
zatím poslední tuning tkví v přestavbě heveru a jeho držáků, aby nebyl na tanku jen přilepený bez ničeho (doplněno nýtování povrchu a klika).
Zatím vše, bude li nějaký nápad, zase něco pošlu :idea:
nejde li o život, jde o hov .......
Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

Re: doplňky na Tigra homemade

Příspěvek od spitfiremk1 »

nejde li o život, jde o hov .......
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1774
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: doplňky na Tigra homemade

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj Spite.

Existuje fotka Tigra I. a má na korbě před věží a na věži položené vycpané pytle jako peřiny - strana 14 v knize TIGER I. NA VÝCHODNÍ FRONTĚ, autor Jean RESTAYN, vydala společnost Dobrovský v nakladatelství AREA, první vydání v roce 2007 Praha. Fotku ale bohužel nemohu zveřejnit, páč bych tím porušil autor. práva !!!!

R
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

Re: doplňky na Tigra homemade

Příspěvek od spitfiremk1 »

Rudyn píše:Ahoj Spite.

Existuje fotka Tigra I. a má na korbě před věží a na věži položené vycpané pytle jako peřiny - strana 14 v knize TIGER I. NA VÝCHODNÍ FRONTĚ, autor Jean RESTAYN, vydala společnost Dobrovský v nakladatelství AREA, první vydání v roce 2007 Praha. Fotku ale bohužel nemohu zveřejnit, páč bych tím porušil autor. práva !!!!

R
...Fajn ispirace :lol: Láká mě zapřáhnout za Tigra nějaký ukradený koňský povoz, nacpat ožralou zdecimovanou skupinkou helmutů, nebo tam naložit králíkárnu včetně obsahu :D Hlad byl hlad...
nejde li o život, jde o hov .......
Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

Re: doplňky na Tigra homemade

Příspěvek od spitfiremk1 »

balcin píše:Ríšo,hlavně tam nedávej zabitý a podřezaný prase,to už tam mám já... :lol: :lol: :lol: Sežeň si kozu,ta byla taky v kurzu a k sežrání.. :lol: :lol:
. Asi budou krávy od Brudera jedna za 86 kč...To jde, ne, povedou je za tankem V diorámku...
nejde li o život, jde o hov .......
Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

Re: doplňky na Tigra homemade

Příspěvek od spitfiremk1 »

balcin píše:Tak to jde,to budu sám zvědavý,jak to bude vypadat..Ještě jsem to nikdy neviděl.. ;)
Najeď si na stránky bruder a sekce Figurky.Jsou tam i postavičky ženských a chlapů v růzých holinkách a polobotkách, vhodné k našim úpravám a jsou kompletně polohovací. Cena cca 135 kč. Mají i v Prioru v Přerově...Ze zvířat jsem na netu viděl krávy bejky, koně různých barev a dokonce stavební kolečka a krumpáče s rýči a lopatami. Tebou vysněné konve na mléko, dojící ženu, ohrady a chlívky.Vše s minimální pracností k úpravám na military...i kýblíky ...Jo ta zvířata jsou za cca 90 kč. V prioru jsem dnes taky viděl jiná modelová zvířata v šestnáctině a sice prasnici, sele,koně kozy a ovce. Rozpětí cen-od 70 do 130 kaček.
nejde li o život, jde o hov .......
Uživatelský avatar
Vojtiš
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 699
Registrován: 17 led 2011, 20:44
13
Lokalita: Přerov

Re: doplňky na Tigra homemade

Příspěvek od Vojtiš »

Ahoj Ríšo, dnes jsem byl u Balcina podívat se na němčoury co všechno pozbíraly a je tam toho dost, jsou tam konve na mléko a také konvičky, na mléko a spoustu dalších věcí co jse jim hodilo, tady fotka : Obrázek
KDO NEZAŽIL NEPOCHOPÍ !!!
Odpovědět

Zpět na „Návody“