bláto a nová patina trochu levněji.

Návody na úpravy tanku
Odpovědět
Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

bláto a nová patina trochu levněji.

Příspěvek od spitfiremk1 »

http://spitfiremk1.rajce.idnes.cz/tank_ ... _upravach/

Tak jsem se opět vrátil ke starýmu milovanýmu téčku a udělal mu radost novým (upraveným kabátkem).Vše je provedeno akrylovkama v tubách pro umělecké malíře, za pár kaček.žádné Tamyie, drahé patinátory atd...Trocha vody, trefit namícháním odstín a je hotovo... ;)

musel jsem to dát na rajče pod spitfiremk1(moje logo na rajčeti) , jelikož se nemůžu dostat na imageshack :shock: -objevuje se úplně něco jiného s tímto názvem, v angličtině a nereaguje to na přihlášení...Takže dnes jsem přešel na rajče. Doufám, že se to tu zobrazí...
čus. puffy
nejde li o život, jde o hov .......
Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

Re: bláto a nová patina trochu levněji.

Příspěvek od spitfiremk1 »

chci jen doplnit, Image shack, jsem nerozchodil, zakže kdo chce vidět fotky patiny, musí na rajčeti bohužel zadat spitfiremk1 do okénka "hledat".Potom vyskočí hláška, že by se to mohlo hledat mezi uživateli, ale přes to, se album spitfiremk1 objeví zeleně a je rozkliknutelné...Jsem na tyto věci débil, takže se omlouvám za složitější přístup k fotkám.. :oops: :oops:
nejde li o život, jde o hov .......
Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

Re: bláto a nová patina trochu levněji.

Příspěvek od spitfiremk1 »

Jo, pane ty máš hobby asi jen tanky, já k tomu mám cca 30 RC modelů letadel a ty stojí na opravách, nových baterkách, palivu v průměru 3000 kč ročně.. ssad .Takže investice do zbytečně poškozených tanků, které dost dobře drtí terén v podobě mého hliněného, pečlive zametaného a upěchovaného tankodromu, aniž bych je křtil vodou v bahně, se mi příčí..Ale věřím, že při troše opatrnosti by se jenom bláto o stejné konzistenci, bez skrytých kamínků,velkého množství vody, dalo přejet. přesto bláto z barvy je asi nejvěrnější, jde li o maketářskou čest... ;)
nejde li o život, jde o hov .......
Uživatelský avatar
baca
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 676
Registrován: 12 bře 2010, 20:50
14
Lokalita: Ořechov

Re: bláto a nová patina trochu levněji.

Příspěvek od baca »

Sice se mě to tvoje rajče nechce furt otevřít,ale na SU 152 jsem použil na patinu vodovky z Tesca za 14 kč a dokonce i machři čooohali. :lol: :lol: :lol: .Zateklo to kam mělo a zanechalo to i pěkný fleky.
Uživatelský avatar
baca
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 676
Registrován: 12 bře 2010, 20:50
14
Lokalita: Ořechov

Re: bláto a nová patina trochu levněji.

Příspěvek od baca »

tak už sem to rajče zkóóókl a dobrý :) :)
Odpovědět

Zpět na „Návody“