reproduktor

Návody na úpravy tanku
Odpovědět
Uživatelský avatar
milan 88
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 320
Registrován: 23 lis 2020, 17:17
3
Lokalita: Hodonín

reproduktor

Příspěvek od milan 88 »

Ahoj,jsem tu krátce,ale prohledal jsem příspěvky a nemůžu najít radu.Mám tank Tiger 1 od taigenu,kovová edice a snažím se ho dat k obrazu svému.Mam problém se zvukem,originál je moc tichý,koupil jsem nový reprák visaton 10 ohmu podlouhlý podle doporučení na foru,udělal plastovou reprobednu a zvuk je stejný jak u původního 3 ohmu.tank koupený vloni,deska je tam asi V3 se zvukovým modulem,poteciometr funguje,zesiluje a zeslabuje zvuk.Děkuju za jakoukoli radu,co dělám blbě,jestli to jde na tuto desku připojit,prostě cokoliv.předem díky za jakýkoli podnět
Stavím pro radost,na centimetry nehledim!
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: reproduktor

Příspěvek od LK88 »

Tak myslim ze 10ohm je moc a pak ne to jednotkou....si myslim
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1107
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: reproduktor

Příspěvek od Jarin »

https://www.vml.audio/Visaton-FR-8-JS-8-Ohm-d31.htm
Mám ve všech modelech tento a zvuk super...
Kingtiger Sd.kfz. 182
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3204
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: reproduktor

Příspěvek od sakulajda »

s temi zesilovaci pozor, jednak u urciteho napeti nelze vetsi zesileni bez externiho napajeni dostat ňapr z 7V nedostanes tolik co z 12V a vyssi voltaz je pak limitujici, a jednak musi byt vhodne upraveny vstup aby se to neodprasklo, stejne tak abcha na ohmy, elmod doporucuje 8ohm vim ze to kolega zkousel i na 4ohmy, rve to pak jak krava, ale je pok otazka kdy neco na desce odejde neni li na to v zakladu stavena a s tim kolik stoji elmod bych s tim moc neexperimentoval. jiz pred 15 lety sem zacal pouzivat visatony a k elmodu je opravdu supr ten co postl jarin. k beieru pouzivam jine, protoze ten zvlada 4ohmy
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
milan 88
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 320
Registrován: 23 lis 2020, 17:17
3
Lokalita: Hodonín

Re: reproduktor

Příspěvek od milan 88 »

Ahoj,konečně se mi podařilo zprovoznit zvuk tigra-pokus,omyl-originál řídící jednotka toro,namontován visaton 8omu,10W
odpálený zvukový modul,výměna modulu,visaton FR 7,4omy,5W zvuk paráda
milan
Obrázek
Obrázek
Stavím pro radost,na centimetry nehledim!
Odpovědět

Zpět na „Návody“