T 34/85

Uživatelský avatar
Sylva
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 306
Registrován: 06 črc 2012, 13:02
11
Lokalita: Ostrava - Dubina

Re: T 34/85

Příspěvek od Sylva »

Ahoj klucí.
Pechy a jakou verzi jsis opatřil ? Tu s tím kovem, nebo v plastu? Jak budeš mít čas, tak dej nějaké další info, případně foto.
Díky a mnoho zdaru, čus Ivo puffy
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: T 34/85

Příspěvek od mrst »

no tak to je přesně ta blbá!!!§
Uživatelský avatar
Ody
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 562
Registrován: 12 kvě 2012, 10:08
11
Lokalita: Plzeň

Re: T 34/85

Příspěvek od Ody »

Na této stránce je vidět vnitřek nové T-34/85 Heng Long a také jednoduchá úprava pro snížení výšky odpružení:

http://www.philslittleworld.webspace.vi ... 85_hl.html
Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

Re: T 34/85

Příspěvek od spitfiremk1 »

Ody píše:Na této stránce je vidět vnitřek nové T-34/85 Heng Long a také jednoduchá úprava pro snížení výšky odpružení:

http://www.philslittleworld.webspace.vi ... 85_hl.html


Takže to co jsem tady navrhoval..Nedovolit ramenům sjet hluboko pod hranu vany a podložit dorazy ramen podložkami.Škoda jen, že HL neokopíroval i systém pružení vinutými pružinami, jsou progresívnější..
nejde li o život, jde o hov .......
Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

Re: T 34/85

Příspěvek od spitfiremk1 »

pechy píše:potíže z vysokým podvozkem jde řešit zcela snadno .Problém je v tom že jsou použity dost silné pružiny,které budou pružit snad jen z cihlou na tanku :D . Já jsem to vyřešil navrtáním nové díry a pružina tak nemá takovou sílu a kola pěkně sednou a pěkně kopírují terén. Nafotím a dám sem fotku o co se vlastně jedná.
Jinak mě se tank líbí dělám zákluz hlavně atd. Pěkný je vyklápěcí poklop řidiče už v základu ,mám figurku připravenou jen si tam sednout puffy . Jinak napínák pásu je tam také sice jednoduchý plastový ale účel to splní.
poklop v základu sice funguje, ale naprosto nesmyslně se otvírá...Dvě křídla, každý se svým pantem :roll: ...Absolutní nesmysl...Panty jsou dva a to zrovna v dělící rovině HL poklopu a otvírá se jen ta zadní polovina v tomto místě, směrem nahoru-vpřed.. ;) Ta první půlka s periskopem je napevno. Navíc celá sestava stropu věžičky s půlpoklopem, se v originálu otáčí kolem dokola na věnci, ale to jsem neřešil ani u Torra. Mrkni na jakoukoliv fotku téčka s velitelem na věži a uvidíš sám.. ;)
nejde li o život, jde o hov .......
pajak7

Re: T 34/85

Příspěvek od pajak7 »

spitfiremk1 píše: poklop v základu sice funguje, ale naprosto nesmyslně se otvírá...Dvě křídla, každý se svým pantem :roll: ...Absolutní nesmysl...Panty jsou dva a to zrovna v dělící rovině HL poklopu a otvírá se jen ta zadní polovina v tomto místě, směrem nahoru-vpřed.. ;) Ta první půlka s periskopem je napevno. Navíc celá sestava stropu věžičky s půlpoklopem, se v originálu otáčí kolem dokola na věnci, ale to jsem neřešil ani u Torra. Mrkni na jakoukoliv fotku téčka s velitelem na věži a uvidíš sám.. ;)
Co jsem neviděl neexistuje .
Ale jo existuje a nesmysl to není viz obrázky:

poklopy jsou minimálně dva druhy a to raná verze převzatá z T-34/76

Obrázek

Obrázek




A potom již ta co tu byla popsána:

Obrázek

jestli jsou i další netuším je to ale možné.
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: T 34/85

Příspěvek od mrst »

ten půlený poklop mám z rezinu...včera si jeden vzal kolega...já ho po pěti letech znovu našel slol ...mám pocit že je i na Sakulajdově stroji ;)
Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

Re: T 34/85

Příspěvek od spitfiremk1 »

pajak7 píše:
spitfiremk1 píše: poklop v základu sice funguje, ale naprosto nesmyslně se otvírá...Dvě křídla, každý se svým pantem :roll: ...Absolutní nesmysl...Panty jsou dva a to zrovna v dělící rovině HL poklopu a otvírá se jen ta zadní polovina v tomto místě, směrem nahoru-vpřed.. ;) Ta první půlka s periskopem je napevno. Navíc celá sestava stropu věžičky s půlpoklopem, se v originálu otáčí kolem dokola na věnci, ale to jsem neřešil ani u Torra. Mrkni na jakoukoliv fotku téčka s velitelem na věži a uvidíš sám.. ;)
Co jsem neviděl neexistuje .
Ale jo existuje a nesmysl to není viz obrázky:

poklopy jsou minimálně dva druhy a to raná verze převzatá z T-34/76

Obrázek

Obrázek




A potom již ta co tu byla popsána:

Obrázek

jestli jsou i další netuším je to ale možné.


Tak to jsem si teda uřízl ostudu.... :oops: :oops: :oops: Až do teď jsem myslel, že na 85 kách jsou jen ty mnou popisované varianty..tak to dopadne, když se letadýlkář s...re do tanků...Ach jo... :?
nejde li o život, jde o hov .......
Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

Re: T 34/85

Příspěvek od spitfiremk1 »

pechy píše:No ja tam psal o poklopu ridice a ne velitele . Velitelska vez by mela odpovidat na jaro 1944
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
nejde li o život, jde o hov .......
Odpovědět

Zpět na „Novinky“