Náradie-kmitacia píla.

Uživatelský avatar
solo
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1229
Registrován: 04 dub 2013, 16:38
10
Lokalita: Poprad

Re: Náradie-kmitacia píla.

Příspěvek od solo »

Dnes som dorezal.Odišlo ozubené koliesko na pohon prevodovky od náhonu od motora,kde bol pastorok kovový a ozubené kolo z plastu ako PE!Večer ide na skreslenie a do výroby z kovu.Nechápem záruku čo ponúkajú.Prevodovka, je len kov vo vnútri. solo
p.s.Odovzdané a očakávam zmeny.Mám to celé nafotené ako sa montujú tie ,,kazítka,,do výrobkov.Potom to zverejním :mrgreen:
Naposledy upravil(a) solo dne 28 úno 2017, 23:26, celkem upraveno 1 x.
Radek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 516
Registrován: 25 úno 2009, 10:33
15
Lokalita: Hostětín

Re: Náradie-kmitacia píla.

Příspěvek od Radek »

Tak to zůstanu u toho co mám doma. Mám teď také Parkside, ale o něco větší model a dále zničený Black-Decker. Black Decker je udělaný tak, aby také po čase odešel do věčných lovišť. Podpírací kladka pilového listu je chycená v zinkoslitině, aby to po čase mohlo prasknout a celé se to mohlo zahodit.
To co máš Ty jsem uvažoval koupit, že je to akorát do ruky a ne jako to co mám - klasická kmitací pilka pro práci s tabulemi materiálu.
To kolečko bylo asi z plastu, aby se snížila hlučnost při řezání, ale asi to nebyl ten správný plast. Kovové bude nesmrtelné, ale obávám se, že potom odejde po čase něco jiného. Dnešní produkty jsou takto dělané.
U nás se dozvídáme, že si budeme muset koupit nové televizory pro DVB-T2 vysílání nebo pořídit zase set-top box ke stávající televizi. To ti chytrolíni před čtyřmi lety nevěděli? Dnes uvedli v DVB T2 do provozu první dva vysílače.
Abych se vrátil k pilce, udělal jsi chybu, že jsi to rozdělal, měl jsi to v záruce vrátit, ale na druhou stranu něco tak šikovného hned tak u jiného výrobce nebude a tak chápu, že to předěláváš.

Radek
pajak7

Re: Náradie-kmitacia píla.

Příspěvek od pajak7 »

Zde pár fotek které poslal Jano:

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
solo
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1229
Registrován: 04 dub 2013, 16:38
10
Lokalita: Poprad

Re: Náradie-kmitacia píla.

Příspěvek od solo »

V piatok sa mi vrátila pílka po oprave.Je vyrobené nové ozdobené kolo z tvdeného duralu technikou elektrického vyiskrovania.
Fotografie pošlem pajakovi po 22.00h.
solo
,,Z tohto klubu sa neodchádza, buď Ťa vyhodia,alebo ,,Tu,, zomrieš....,,
Odpovědět

Zpět na „Novinky“