Open Panzer

sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3204
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Open Panzer

Příspěvek od sakulajda »

zajimave, zajimave ;)
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
drozd60
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 282
Registrován: 14 zář 2014, 08:35
9
Lokalita: Slaný,

Re: Open Panzer

Příspěvek od drozd60 »

Ahoj
Když k tomu potřebuji dva regulátory, tak to vlastně nic neřeší. Co ten open vlastně umí? Zvuk to není. Všechny ostatní funkce ovládání tanku zvládne přes serva
vysílačka s přijímačem. Co vlastně umí navíc. Už delší čas mám v hlavě nápad vyřešit všechno ovládání tanku přes regulátory a serva. A k tomu přidat tento programovatelný zvukový modul http://www.s-hobby.cz/rctruck/stranky/_ ... atelny.htm. Úspěšně ho používám na náklaďácích.
Zatím nebyl čas.
Pepa
Uživatelský avatar
50koruny
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 299
Registrován: 02 čer 2017, 03:23
6
Lokalita: Banská Bystrica

Re: Open Panzer

Příspěvek od 50koruny »

LK88 píše:Ja nevim, pripada mi to hledani Ameriky, vymysleni vymysleneho, prijde mi to slozite, vsechno dohromady zabere strasne mista, nove zvuky Taigen nic moc, takze jedine Tbs mini(alespon) kdyz to sectete + kolik to da prace a zabere mista, tak me osobne vychazi = IBU a Elmod, muj nazor ahoj
ako to zatiaľ sledujem tak mi neostáva než plne súhlasiť.keď sa sčíta všetko čo je k tomu treba tak radšej elmod či ibu.
facebook.com/warprints
smaily
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 52
Registrován: 19 srp 2014, 12:38
9
Lokalita: Košice

Re: Open Panzer

Příspěvek od smaily »

drozd60 píše:Ahoj
Když k tomu potřebuji dva regulátory, tak to vlastně nic neřeší. Co ten open vlastně umí? Zvuk to není. Všechny ostatní funkce ovládání tanku zvládne přes serva
vysílačka s přijímačem. Co vlastně umí navíc. Už delší čas mám v hlavě nápad vyřešit všechno ovládání tanku přes regulátory a serva. A k tomu přidat tento programovatelný zvukový modul http://www.s-hobby.cz/rctruck/stranky/_ ... atelny.htm. Úspěšně ho používám na náklaďácích.
Zatím nebyl čas.
Pepa
Ahoj, no tak všetko, čo to zvládne nájdeš na OpenPanzer Wiki, žiaľ celé v anglickom jazyku, ale to celkom dobre popísané čo a ako nastaviť. Popravde možnosti nastavenia správania sa tanku je celkom dosť, aj keď ja osobne to neviem porovnať s konkurenciou, keďže okrem starej HL jednotky som v tanku ešte nič iné nemal.

Dobrá správa je, že pre tých, ktorým nevadia pôvodné zvuky, Taigen už začal predávať osobitne zvukový modul, momentálne určený pre Pz. III a Pz. IV (TAG 120750 - PzIII/PzIV Sound Card). To bude najjednoduchšie riešenie ako dostať zvuky k OP TCB. Pre skúsenejších sa otvára možnosť zvukov s DasMicro z Číny (ale s tým sa treba pohrať). Obe možnosti sú momentálne v rovnakej cenovej relácii (cca 25€), takže celkovo cena nepresiahne 85€ za jednotku, 2xESC a zvukový modul (jeden zo spomenutých).
Naposledy upravil(a) smaily dne 23 lis 2017, 08:23, celkem upraveno 1 x.
drozd60
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 282
Registrován: 14 zář 2014, 08:35
9
Lokalita: Slaný,

Re: Open Panzer

Příspěvek od drozd60 »

Ahoj
Za 75 až 95 dolarů můžeš koupit clarka se vším.
Pepa
Uživatelský avatar
Ody
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 562
Registrován: 12 kvě 2012, 10:08
11
Lokalita: Plzeň

Re: Open Panzer

Příspěvek od Ody »

Já budu rád a vděčný, když "Open Panzer" někdo vyzkouší a zde nás seznámí s výsledky. Třeba je to dobrá cesta, třeba ne, třeba jen pro někoho. Ale je dobré mít přehled.
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3204
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Open Panzer

Příspěvek od sakulajda »

Ody píše:Já budu rád a vděčný, když "Open Panzer" někdo vyzkouší a zde nás seznámí s výsledky. Třeba je to dobrá cesta, třeba ne, třeba jen pro někoho. Ale je dobré mít přehled.
K tomu se přidávám, vždy se něco nového musí odzkoušet a poreferovat co a jak, kolik já už otestoval elektroniky a zdaleka ne všechno bych chtěl mít v modelu, ale zkrátka mě to zajímalo a bavilo.
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
smaily
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 52
Registrován: 19 srp 2014, 12:38
9
Lokalita: Košice

Re: Open Panzer

Příspěvek od smaily »

Ak stihnem, skúsim OP TCB dať do plastového Panthera od HL a môžem skúsiť niečo poreferovať (prípadne spravím nejaké to video), avšak momentálne bez zvukov. Ale ako som už písal, ja osobne nemám s čím veľmi porovnávať (jedine so starým HL 27Mhz s kryštálmi a to teda bude jasné). Ak máte nápady čo by ste chceli vidieť sem s tým. Ale delo na servo (spätný ráz a eleváciu) prerobiť asi nestihnem :D a airsoft plánujem tak či onak vyhodiť. Každopádne nastavení to nemá práve málo, tak to skúsim ak budem mať čas.
Machip
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 214
Registrován: 01 led 2018, 18:55
6
Lokalita: Tábor

open panzer hobby king

Příspěvek od Machip »

https://hobbyking.com/en_us/rc-tank-ope ... board.html Nemáte někdo zkušenost s timhle?
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3204
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: open panzer hobby king

Příspěvek od sakulajda »

Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Elektronika“