Nová ovládací deska Heng Long Verze 6.0 a 6.1.

Machip
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 214
Registrován: 01 led 2018, 18:55
6
Lokalita: Tábor

Re: Nová ovládací deska Heng Long Verze 6.0 a 6.1.

Příspěvek od Machip »

tak jse nakonec zadařilo šlo o konektor cn 6 ten jsem proklemoval a už frčí zákluz i zvuk výstřelu v tejdnu ještě rozchodim záblesk a mám do vánoc splněno :P
Uživatelský avatar
LARS
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 440
Registrován: 02 úno 2009, 21:41
15
Lokalita: Nudvojovice

Re: Nová ovládací deska Heng Long Verze 6.0 a 6.1.

Příspěvek od LARS »

[█۞███████]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████]
.◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤
Machip
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 214
Registrován: 01 led 2018, 18:55
6
Lokalita: Tábor

Re: Nová ovládací deska Heng Long Verze 6.0 a 6.1.

Příspěvek od Machip »

kluci potřebuji poradit deska 6.1. má vývod na pouze jeden kulomet ale king má ve věži i v korbě tak jsem si myslel že je pichnu na jeden vývod a pofrčí oba najednou ale ono to nefrčí jak to jinak zapojit tuší někdo.predem díky pepa
Machip
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 214
Registrován: 01 led 2018, 18:55
6
Lokalita: Tábor

Re: Nová ovládací deska Heng Long Verze 6.0 a 6.1.

Příspěvek od Machip »

Tak jsem nakonec vyndal ledky z kulometů a použil dvě stejné nově koupené a už na jednom vývodu frčí oba kanóny.
Radek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 516
Registrován: 25 úno 2009, 10:33
15
Lokalita: Hostětín

Re: Nová ovládací deska Heng Long Verze 6.0 a 6.1.

Příspěvek od Radek »

Zjistil jsem, že nová deska musí mít i nový vysílač. Na první pohled vypadá vysílač čtvrté a šesté generace stejně. Ale pravděpodobně mají jen stejný obal, ale střívka se liší.
Takže kupovat jen komplet a ne samotnou desku jako jsem to udělal já. (Starý trouba).

Došlo mi to, když jsem se podíval na tuto stránku:

https://heng-long-panzer.de/de/rc-elekt ... euerungen/

dole je vidět, že je generace 4.0 a generace 6.0.
Takže Heng Long drží tradici nekompatibility jednotlivých generací mezi sebou vzájemně. :( :(

S mou deskou to skončilo tak, že jsem ji namontoval, zapnul, shořely dvě pojistky(co tam mám -10A) za sebou a tím jsem s tím skončil. Zpátky šla do tanku deska čtvrté generace a tím jsem s tím zatím skončil.
Jediné pozitivum je, že jsem zjistil, že osmikolíkový přívod z věže na řídící desku jde ponechat. Stačí na straně řídící desky vytáhnout vodiče z osmikolíkového konektoru a vodiče rozdělit do tří dvoukolíkových konektorů. Opět ale pozor, pouze u čtvrté generace, první a druhá generace má osmikolíkový konektor vydrátovaný jinak!!! U třetí nevím jak to je, ale asi to bude podobně jako u čtvrté.
Diody jsou u nové desky řešeny samostatně, takže kulomet z věže lze natáhnout už zvlášť.
Až budu mít peníze, čas a náladu, možná to ještě zopakuji, teď ale nepřichází v úvahu.

Radek
Uživatelský avatar
Kocina
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 51
Registrován: 24 led 2018, 15:08
6
Lokalita: Holíč SR / Hodonín CZ

Re: Nová ovládací deska Heng Long Verze 6.0 a 6.1.

Příspěvek od Kocina »

Tech. dotaz, LED-ky v 6.0 sú napájané ako? Chcem pridať do voľných pinov ďalšie ale neviem aké parametrea kolko ich tam možem napichať na jednu vetvu. Riešil to niekto? Ďakujem
Odpovědět

Zpět na „Novinky“