Jeep 1:6

Nejen RC. Jiná měřítka atp.
Odpovědět
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Jeep 1:6

Příspěvek od sakulajda »

2S LiPol, já mám sice 2200mAh, páč je mám i jinde, ale sou hned pryč (sežere mi to zvukáč), šel bych do 5-6 tisíc mAh, pokud to teda myslíš na expedice vážně. Konektor podle toho co máš v modelech, já mám žluté XT60.
https://www.bighobby.cz/lipol-baterie-2 ... 8&pv30=276
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1166
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Jeep 1:6

Příspěvek od Drake »

No me vydrzela ta 2200mAh baterka co pise Kuldik cca. 12km jizdy, ale mam auto bez zvukace a osvetleni.
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Jeep 1:6

Příspěvek od sakulajda »

ja ty baterky mam uz par let, kapacitu nedrzi jak kdyz jsou nove, ten zvukac se svetlama a animace figurky, mraky serv, to hold neco sezere
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
milan 88
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 320
Registrován: 23 lis 2020, 17:17
3
Lokalita: Hodonín

Re: Jeep 1:6

Příspěvek od milan 88 »

Ahoj,už jsem myslel,že i druhá objednávka ujiného číňana zkrachuje,ale dnes jeepa konečně odeslal-2 dny před termínem na vrácení peněz-už jsem byl smířený,že jeepa mít nebudu.Takže budu mít dárek na vánoce,tento týden mě došla od prvního číňana plátěná střecha a náhradní převodovka.Ten jeep co dojde by měl být s extra díly tak su zvědavý co dojde
Stavím pro radost,na centimetry nehledim!
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1166
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Jeep 1:6

Příspěvek od Drake »

To je super.....jen škoda že nebude u nás třeba kolem čtvrtka.......já se nejpíš ve středu vrátím ze služebky ve Videmu v Slovinsku a mohli by jsme aspoň teda projet ty tanky (pátek/sobota?). Měl jsem být doma tento víkend, ale holt u nás ve firmě nikdo neví kdy se co stane.......
Uživatelský avatar
milan 88
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 320
Registrován: 23 lis 2020, 17:17
3
Lokalita: Hodonín

Re: Jeep 1:6

Příspěvek od milan 88 »

Drake píše: 23 říj 2022, 10:30 To je super.....jen škoda že nebude u nás třeba kolem čtvrtka.......já se nejpíš ve středu vrátím ze služebky ve Videmu v Slovinsku a mohli by jsme aspoň teda projet ty tanky (pátek/sobota?). Měl jsem být doma tento víkend, ale holt u nás ve firmě nikdo neví kdy se co stane.......
Ahoj Martine to by bylo z Číny leda tak tryskáčem, já su rád že vůbec dojde, počítám že koncem listopadu a ještě záleží na jak budou rychlí na celnici
Stavím pro radost,na centimetry nehledim!
Uživatelský avatar
milan 88
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 320
Registrován: 23 lis 2020, 17:17
3
Lokalita: Hodonín

Re: Jeep 1:6

Příspěvek od milan 88 »

Ahoj,asi mám smůlu,ale zase jsem vybral špatného číňana,dnes aliexpres zrušil objednávku a vrací peníze,ato jsem vybral jeden z nejdražších.Nevadí 11,11,objednám znovu,už mám vybraných 5 šikmoočků tak se snad trefím.
Stavím pro radost,na centimetry nehledim!
Uživatelský avatar
fneko
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 232
Registrován: 07 pro 2013, 18:28
10
Lokalita: Praha 22

Re: Jeep 1:6

Příspěvek od fneko »

Tak to zkus tady,jo to ověřená firma:https://www.lindinger.at/de/Fahrzeuge-B ... ng/9777746
Uživatelský avatar
milan 88
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 320
Registrován: 23 lis 2020, 17:17
3
Lokalita: Hodonín

Re: Jeep 1:6

Příspěvek od milan 88 »

fneko píše: 09 lis 2022, 18:21 Tak to zkus tady,jo to ověřená firma:https://www.lindinger.at/de/Fahrzeuge-B ... ng/9777746
Ahoj,velký dík za radu,objednám tady,cena jak v číně a ještě ušetřím za daň a nebudu zase čekat měsíc jak to dopadne
Stavím pro radost,na centimetry nehledim!
Uživatelský avatar
milan 88
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 320
Registrován: 23 lis 2020, 17:17
3
Lokalita: Hodonín

Re: Jeep 1:6

Příspěvek od milan 88 »

Ahoj,ještě jednou velký dík "fneko"za radu a výtka vlastníkům Jeepa,že neporadili dobrý obchod!!!!!V sobotu jsem přemýšlel že tam osobně zajedu,ale 370km je dost,tak jsem ho objednal,když jsem to vydržel 2 měsíce tak mě týden nezabije.Dneska ho rakušák odeslal a su zvědavý jak bude rychlá česká pošta až přejde hranice.Až dojde objednám baterku abych nemusel předělávat konektor.Dotaz-jakou,2S nebo3S,je tam rozdíl napětí,číňan nabízel obě,ale mám strach abych to hned neodstřelil.Teď by měly dojít nějaké doplňky od číňana a začnu řešit figurky
Stavím pro radost,na centimetry nehledim!
Odpovědět

Zpět na „Ostatní modely“