El-Mod - Tank Module ECO 4(or 5)+1-ch. mode

Odpovědět
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

El-Mod - Tank Module ECO 4(or 5)+1-ch. mode

Příspěvek od sakulajda »

Ahoj všem ElMóďákům
Pokud máte problém s tím, že u řídícího modulu ECO (u mě Verze 1.05BL)nelze startovat levou pákou pokud je zapojen šestý kanál na přehrávání dvou uživatelem definovaných zvuků v případě kdy není zapojen pátý kanál (startování a světlo), pak je potřeba modul zaslat zpět do němec a oni přehrají SW v čipu - konkrétně jde o verzi 1.06BL - v této verzi je chyba na můj popud opravena. Teda dle sdělení výrobce, verzi 1.06BL jsem v rukách zatím neměl.
Na videu je vidět jak to vypadá, když to nefunguje
http://www.youtube.com/watch?v=VpFWZszd1vw
není to vidět, ale vždy bylo vypnuto a zapnuto napájení modulu.
Kulda
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: El-Mod - Tank Module ECO 4(or 5)+1-ch. mode

Příspěvek od sakulajda »

41přečtení tohoto tématu, dost El-Mod ECO modulů v ČR a nikdo ani nenapsal, jak se chová jeho verze
tož si příště budu muset své poznatky nechat pro sebe, páč to zjevně nikoho moc nezajímá - co už srol
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
pajak7

Re: El-Mod - Tank Module ECO 4(or 5)+1-ch. mode

Příspěvek od pajak7 »

sakulajda píše:41přečtení tohoto tématu, dost El-Mod ECO modulů v ČR a nikdo ani nenapsal, jak se chová jeho verze
tož si příště budu muset své poznatky nechat pro sebe, páč to zjevně nikoho moc nezajímá - co už srol
Kulďásku asi to bude tím že ty jediný se vrtáš v ECO modulech ,jinak já bych nic takového nekoupil ale to je jen můj názor tak mě za něj hned nekamenuj.Jedině PRO a to ikdyž je dražší ;) ;) ;)
Jinak si nemohu vynachválit Elmod PRO a jeho chování v modelech hlavně co se týká různého nastavení ;) ;) ;) vše funguje jak má, alespoň zatím jsem nenašel nic co by mě odradilo od dalšího modulu do KV-2 ;) ;) ;)
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: El-Mod - Tank Module ECO 4(or 5)+1-ch. mode

Příspěvek od sakulajda »

pajak7 píše:
sakulajda píše:41přečtení tohoto tématu, dost El-Mod ECO modulů v ČR a nikdo ani nenapsal, jak se chová jeho verze
tož si příště budu muset své poznatky nechat pro sebe, páč to zjevně nikoho moc nezajímá - co už srol
Kulďásku asi to bude tím že ty jediný se vrtáš v ECO modulech ,jinak já bych nic takového nekoupil ale to je jen můj názor tak mě za něj hned nekamenuj.Jedině PRO a to ikdyž je dražší ;) ;) ;)
Jinak si nemohu vynachválit Elmod PRO a jeho chování v modelech hlavně co se týká různého nastavení ;) ;) ;) vše funguje jak má, alespoň zatím jsem nenašel nic co by mě odradilo od dalšího modulu do KV-2 ;) ;) ;)
Od tebe reakci na ECO nečekám, neb vím co máš doma :lol: já mám domá téže PRO moduly (kvůli servům)
ale osobně vím o dost ECO modulech (není jich málo) a kolik jich je o kterých nevím ?
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
polda
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 119
Registrován: 09 zář 2011, 18:45
12
Lokalita: Kobeřice u Brna

Re: El-Mod - Tank Module ECO 4(or 5)+1-ch. mode

Příspěvek od polda »

Ondro já se omlouvám, ale ještě to nemám v provozu tak nevím co bude dělat a co ne, neboj šak já se ozvu.
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: El-Mod - Tank Module ECO 4(or 5)+1-ch. mode

Příspěvek od sakulajda »

polda píše:Ondro já se omlouvám, ale ještě to nemám v provozu tak nevím co bude dělat a co ne, neboj šak já se ozvu.
už máš vysílač ?
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
polda
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 119
Registrován: 09 zář 2011, 18:45
12
Lokalita: Kobeřice u Brna

Re: El-Mod - Tank Module ECO 4(or 5)+1-ch. mode

Příspěvek od polda »

Stále kvoká, stále kvoká o pardón stále čekám a stále čekám
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: El-Mod - Tank Module ECO 4(or 5)+1-ch. mode

Příspěvek od sakulajda »

mě se pořád válí doma ;)
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Elektronika“