Závada Tiger 1

Odpovědět
Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

Závada Tiger 1

Příspěvek od spitfiremk1 »

Zdarec..
Před pár dny jsem obdržel mého Tigera od HL..Kovové pásy, převody, airsoft...Stál 3000 i s poštou.Po třech jízdách jsem na druhý den dal baterku a tank pouze vydává všechny předepsané zvuky, střílí kuličky, točí věží, hýbe kanonem. Jenže po volbě jízdy kamkoliv stojí, motory nejedou a ozývá se jen skřípot pásů z modulu a nejede spirála v kouřáku (naplněný a běžící) Jezdil jsem pochopitelně jen po rovinkách, tank v kovu je těžký a enormě by přetěžoval převody a elektroniku pojezdu (regl).To vyřeším jinými , alespoň 3:1 převody. Komunikoval jsem s prodejcem a bez problému mi pošle novou RX-18 na vyzkoušení. Chci se jen od Vás dovědět, zda nemá jednotka nějakou pojistku ( tavnou nebo tak), anebo jištění není a sprostě to vyhořelo. Dá se to když tak opravit (někdo z Fóra)? byla by pak náhradní. Setkal se někdo zde s něčím podobným, anebo je to běžná závada? Navíc, když vše šlo, tak musel být trim směru jízdy nadoraz doleva (až pak to jelo rovně) a trim jízdy vpřed-vzad nadoraz vepředu.( tehdy to teprve v neutrálu stálo a neposouvalo se vpřed..) :roll:
tak můžete povídat a radit atd...Díky ;)
nejde li o život, jde o hov .......
Odpovědět

Zpět na „Elektronika“