IBU2 + IBU2 Pro

Odpovědět
Uživatelský avatar
ACE
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 285
Registrován: 03 kvě 2015, 14:36
8
Lokalita: Moravská Třebová

Re: IBU2 + IBU2 Pro

Příspěvek od ACE »

Zdravím ve spolek ahoj Stále na to nemůžu přijít jako kdyby nešel 1 a2 kanál nastartování a jízda .Na vysílačce jsem dal mod2 aplyn dal napravou stranu .Levá páka je tak asi jak má 3 a 4 kanál takže věž se otáčí ve správným směru dělo jde nahoru i dolů úplná páka nahoru výstřel z děla zvu jde úplná páka dolů nebo k sobě zvuk samopalu šel ted už ne .Startování by mělo být bud na levo dolů nebo na pravo dolů a nic spíš to má snahu bud hejbat věží nebo dělem. Na Switch jsem dal Heavy a Number of radio channels on .Pánové já jsem v tomhle panic mám to po prvé v ruce takže vůbec nevím kde mám chybu ještě jsem přemýšlel nad tou sd card tou zvukovkou jestli třeba by to mohla dělat kdyby třeba nebyla složka tygru celá a potom by se to nerozjelo a nenastartovalo.Jo a ten 1 a 2 kanál na vysílačce mám obráceně viz foto .Díky za pomoc ssad ACE
http://www.rajce.net/a11908107
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: IBU2 + IBU2 Pro

Příspěvek od LK88 »

Prosim te , zkus udelat uplny reset a uplne vynulovat vsechny reversy a trimy...treba to pomuze
Uživatelský avatar
Ody
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 562
Registrován: 12 kvě 2012, 10:08
11
Lokalita: Plzeň

Re: IBU2 + IBU2 Pro

Příspěvek od Ody »

Já používám pro IBU2 toto nastavení:

1) Na vysílačce mám nastaveno (je to tuším mod 1):
pravá páka dopředu dozadu kanál 3
pravá páka doleva doprava kanál 1
levá páka dopředu dozadu kanál 2
levá páka doleva doprava kanál 4

2) Propojení kanálů mezi IBU 2 a přijímačem:
IBU 2 Přijímač
1 3
2 1
3 2
4 4

Také doporučuji provést kalibraci nastavení rozsahu kanálů vysílačky v manuálu je to kapitola "Coupling the IBU2 to the transmitter/receiver".

Jo - může se stát, že nějaký kanál budeš muset reverzovat (nebo prohodit polaritu napájení dané komponenty).
Naposledy upravil(a) Ody dne 08 led 2016, 12:59, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
ACE
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 285
Registrován: 03 kvě 2015, 14:36
8
Lokalita: Moravská Třebová

Re: IBU2 + IBU2 Pro

Příspěvek od ACE »

Jo tak toto zkusím .Já právě nevěděl jestli to můžu přehodit s toho přijímače na I.B.U nebo ne :? .Dík za radu ahoj ahoj ahoj ACE
Marv
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 13
Registrován: 08 pro 2016, 20:56
7
Lokalita: Hrušovany nad Jevišovkou

Re: IBU2 + IBU2 Pro

Příspěvek od Marv »

Zdravím tankáni!
Mám takovej problém.Chtěl jsem změnit zvukovou sadu do tigra .Jiný zvuk věže, motoru a podobně.Na kartě mám staženou zvukovo sadu "TANKS AUDIO PACK & ibu2.ini file for PRO version" na Tiger 1.
Vše šlape jak má.Zvuky změnit jdou,ale jakmile změním něco v konfiguračním souboru IBU ini(chci odstranit příliš mnoho kroků motoru-EngineStep...),tak při spuštění mi přestanou jít zvuky rotace věže a náměr a odměr kanonu.
V čem může být chyba?Zkoušel jsem dát i jinou zvukovou sadu" TANKS AUDIO PACK & ibu2.ini files for Firmware V1.10" Tiger V1 Midmake a všechny zvuky jdou,ale věž a konon ne!
Doufám,že tomu rozumíte.Sedím nad tím už dva dny a nic. :roll:
Naposledy upravil(a) Marv dne 02 lis 2017, 18:28, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Ody
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 562
Registrován: 12 kvě 2012, 10:08
11
Lokalita: Plzeň

Re: IBU2 + IBU2 Pro

Příspěvek od Ody »

Nejlepší bude když sem vložíš tu konfiguraci souboru *.ini. kterou si měnil.
Marv
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 13
Registrován: 08 pro 2016, 20:56
7
Lokalita: Hrušovany nad Jevišovkou

Re: IBU2 + IBU2 Pro

Příspěvek od Marv »

Vyřešeno!Tak jsem smazal celou kartu.Naformatoval a už ,jak se zdá to šlape ahoj
Uživatelský avatar
Jiroskos JR TEAM
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 27
Registrován: 21 črc 2020, 23:21
3
Lokalita: Semily

Re: IBU2 + IBU2 Pro

Příspěvek od Jiroskos JR TEAM »

Ahoj,
chtěl bych poprosit. Dělám někde chybu a nevím kde. Dostal jsem pod stromeček IBU 2U. Mám problém se zákluzem. Při výstřelu zákluz je pokaždé jiný. Někdy nepatrný, někdy téměř žádný a jindy zajede hlaveň až na doraz. Co dělám špatně? U Taigen V3 desky byl vždy stejný. .
Příjemné prožití vánočních svátků a vše nej do nového roku.
Odpovědět

Zpět na „Elektronika“