Open Panzer

Machip
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 214
Registrován: 01 led 2018, 18:55
6
Lokalita: Tábor

Re: open panzer hobby king

Příspěvek od Machip »

Díky mě se zdálo že jsem to tu někde vyděl .Takže je to na prd :oops:
smaily
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 52
Registrován: 19 srp 2014, 12:38
9
Lokalita: Košice

Re: open panzer hobby king

Příspěvek od smaily »

No, ja osobne mám OP TCB, dal som ho do celoplastvého Panthera od HL a bude aj v Pz. III, ktorý je momentálne v prestavbe :D inú elektroniku som nemal, takže neviem posúdiť, ale napríklad na UK fóre ho až na chýbajúci zvuk prirovnávali k IBU alebo ELMOD. Navyše sám som mal požiadavku programátora, ktorú vzal a implementoval do TCB, takže za mňa spokojnosť ahoj

EDIT: Zvuk sa dá riešiť viacerými modulmi, ktoré sú podporované, takže aj to pôjde vyriešiť.
Naposledy upravil(a) smaily dne 06 bře 2018, 16:57, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
LARS
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 440
Registrován: 02 úno 2009, 21:41
15
Lokalita: Nudvojovice

Re: Open Panzer

Příspěvek od LARS »

Smaily na to je jednoduchá odpověď proč ho v US,UK a jinde hodnotí kladně . Protože tanky používají na IR tankové bitvy a tohle je nejlevnější varianta na předělání HL.
[█۞███████]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████]
.◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤
smaily
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 52
Registrován: 19 srp 2014, 12:38
9
Lokalita: Košice

Re: Open Panzer

Příspěvek od smaily »

To môže byť pravda. No snáď sa mi ten Pz. III podarí dokončiť do dvoch troch mesiacov a potom môžem skúsiť nejaké to video. Možností nastavení má OP TCB dosť, ide ho pripojiť cez USB, dokonca aj Bluetooth projenie sa dá spojazdniť ak sa nemýlim, takže ho netreba pri konfigurácii stále vyťahovať von. Minimálne si myslím, že je zaujímavou alternatívou. Skúsim objednať z Číny DasMikro zvukový modul a uvidíme, čo to dá.
Machip
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 214
Registrován: 01 led 2018, 18:55
6
Lokalita: Tábor

Re: Open Panzer

Příspěvek od Machip »

A Smaily mám na tebe dotaz fungoval by s open panzer třeba zvukoví modul od taigenu ?předem dík za odpověd.Pepa
smaily
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 52
Registrován: 19 srp 2014, 12:38
9
Lokalita: Košice

Re: Open Panzer

Příspěvek od smaily »

Ahoj, mal by fungovať bez problémov. Dokonca priamo v TCB vieš zvoliť aký zvukový modul chceš pripojiť a je medzi nimi aj Taigen sound unit.
Aj keď pri tehto zvukovke veľa nastavení nie je, myslím, že sa dá vypnúť zvuk otáčania veže a náklonu dela.
Machip
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 214
Registrován: 01 led 2018, 18:55
6
Lokalita: Tábor

Re: Open Panzer

Příspěvek od Machip »

Díky za odpověd Smaily tak ho skusím z hobby kingu objednat maj ho v akci za 29€ což celkem de.Pepa
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Open Panzer

Příspěvek od mrst »

xx
Naposledy upravil(a) mrst dne 23 bře 2018, 16:52, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „Elektronika“