RadioLink T8FB

Uživatelský avatar
Miloš
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 85
Registrován: 25 čer 2017, 21:21
6
Lokalita: Česká lípa

RadioLink T8FB

Příspěvek od Miloš »

Zdraví
Máte někdo tuto rc soupravu ?
https://www.ebay.com/itm/RadioLink-T8FB ... SwjghZvpq8
Díky.
Uživatelský avatar
brano
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 79
Registrován: 31 led 2017, 18:05
7
Lokalita: Jur nad Hronom, SK

Re: RadioLink T8FB

Příspěvek od brano »

aspoň podľa popisu celkom slušná súprava, jediná škoda, že nemá display kvôli nastaveniam.
odozva 1 až 2 milisekundy je na úrovni drahých vysielačov.
spektrum FHSS umožňuje pripojenie viacerých lacných prijímačov, čo sa týka aj kanálov.

pokiaľ neočakávaš nič extra, čo sa týka nastavení, kľudne do nej.
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3204
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: RadioLink T8FB

Příspěvek od sakulajda »

Radši bych litr připlatil a šel do turnigy + přehrát firmware a můžeš kouzlit. Dají se sehnat i na bazarech v dobrém stavu.
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3204
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: RadioLink T8FB

Příspěvek od sakulajda »

vim, muze to byt dost, ale kdyz priplatis jeste drc, neni spatne toto
https://rcstudio.cz/cs/taranis-q-x7/308 ... cerny.html
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
brano
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 79
Registrován: 31 led 2017, 18:05
7
Lokalita: Jur nad Hronom, SK

Re: RadioLink T8FB

Příspěvek od brano »

Ondrík - uvedom si, čo s tým chce ovládať!
Načo ti je drahá "profesionálna" aparatúra, keď to nepotrebuješ na ovládanie AKROBATICKÉHO lietadla???

S tankom jazdíš po zemi, citlivosť pák a odozva je úplne v pohode aj pri hore spomenutej aparatúre.

Zbytočné je investovať sto euro (3000Kč) do takej vysielačky, čo ti vlastne neposkytne nič navyše, keďže to na ovládanie tanku nepotrebuješ...
Ako som si písal s 50korunami ( :D ) - na ovládanie tanku ti stačí v pohode 7 kanálová aparatúra (pojazd, zatáčanie, rotácie veže, elevácia kanónu, streľba z kanónu, streľba z guľometu, zap/vyp dymového generátoru), každý kanál navyše je len bonus na trebárs svetlá, rotáciu vežičky alebo čo ťa už napadne.

Chlapci, šetrite trošku. Ja viem, že mnoho z vás nemusí, ale aj tak... *PARDON*
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3204
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: RadioLink T8FB

Příspěvek od sakulajda »

vse je otazka priorit

do nedavna sem mel turnigy za 2000kc a
1, cenovy rozdil oproti vyse napsanemu radiolinku neni nijak markantni vuci funkcim vysilace
2, 8 kanalu mi bylo fakt malo, spoustu funkci sem sprahl na Y kabel a neco vynechal, ale pro standardniho uzivatele je 8 kanalu tak akorat a prijimac turnigy stoji do 500kc, nekde i 350, ...
3, nutne si potrebuju naprogramovat svuj chod a ne to co mi vyrobce doporucuje jako optimalni, ale v tom su lehce uchylny oproti standardnimu uzivateli tanku
4, mas jeden model? OK, mas 5 modelu na jeden vysilac? pak na kazdy potrebujes zvlast pamet na trimi funkce atd.
Na nakladaky, na tanky, na bagry, na jeepy, na letadla - znam tuny modelaru co maji turnigy a vi proc

frsky
mohu rict jen to, neni to drahe radio na letadla a dokonce neni jen na letadla
pak uz jen bonusy jako telemetrie a vim v jakem stavu je baterka v modelu, .... a dalsi a dalsi


muze si koupit za par kacek modelcrafta od milana (viz modelbazar) a taky by mu asi mohl stacit - ted - snad i do budoucna, ale jak si covek zvykne na lepsi, uz nechce zpet

ale to si kazdy musi srovnat sam. ja mam v tomhle jasno :) nikomu to nenutim, jen rikam svuj nazor.
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3204
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: RadioLink T8FB

Příspěvek od sakulajda »

brano píše: ovládanie tanku ti stačí v pohode 7 kanálová aparatúra (pojazd, zatáčanie, rotácie veže, elevácia kanónu, streľba z kanónu, streľba z guľometu, zap/vyp dymového generátoru), každý kanál navyše je len bonus na trebárs svetlá, rotáciu vežičky alebo čo ťa už napadne.
zesilovani zvuku, otevirani poklopu ridice, zvedani radioanteny, otaceni streleckeho pruzoru, vysunovani praporku, spinani dalsich zvuku, hybani panackem, je toho dost, na co 7 kanalu nestaci - kdo moje modely zna, vi o cem mluvim :)))
ale budu se opakovat, pro kazdeho je priorita jinde, nekdo chce mit supr patinu, jiny supr podvozek, jiny zmenseninu presne dle originalu, ja mam rad atraktivnost pro navstevniky akci
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
pajak7

Re: RadioLink T8FB

Příspěvek od pajak7 »

sakulajda píše: zesilovani zvuku, otevirani poklopu ridice, zvedani radioanteny, otaceni streleckeho pruzoru, vysunovani praporku, spinani dalsich zvuku, hybani panackem, je toho dost, na co 7 kanalu nestaci - kdo moje modely zna, vi o cem mluvim :)))
*THUMBS UP* *THUMBS UP* *THUMBS UP* *THUMBS UP*
Uživatelský avatar
Miloš
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 85
Registrován: 25 čer 2017, 21:21
6
Lokalita: Česká lípa

Re: RadioLink T8FB

Příspěvek od Miloš »

Díky za vaše rady a názory ale nakonec jsem objednal co jsem měl puvodně v plánu
FlySky-i6S 10 Ch + Clark TK22 tak se těším až to dorazí a rozhejbu muj podvozek.
Díky ahoj
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: RadioLink T8FB

Příspěvek od LK88 »

flysky i6s mam, na radu vladi sourka, nejaky ten cas ji mam a super ;) dobra volba
Odpovědět

Zpět na „Elektronika“