Přestavba tanku na systém Heng Long 6.0

Uživatelský avatar
romann
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 508
Registrován: 03 čer 2012, 07:46
11
Lokalita: Nitra

Re: Přestavba tanku na systém Heng Long 6.0

Příspěvek od romann »

ahoj
pripojil som spodny gulomet na L5 a vezovy na L9,polarita dodzrana
zvuky gulometov prepina, blika len spodny, vrchny nic. prehodil som gulomety ,veza je L5 , spodny na L9
svetlo sa neprepne,
pri obidvoch zvukoch blika len ten gulomet co je zapojeny na L5
vo vezi je led ktora bola povodne v reflektore, v spodnom gulomete je nova led. obidve funguju.
moze to byt vyrobna zavada v elektronike?
dorobil som zadne svetlo do kolony, napojil na L3, funguje normalne
Uživatelský avatar
Tankysta
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 220
Registrován: 31 led 2009, 13:59
15
Lokalita: Letonice u Bučovic

Re: Přestavba tanku na systém Heng Long 6.0

Příspěvek od Tankysta »

TK-O6 nemá druhý kukulomet. Jen TK-7.0 a víše.
A pokud nejede přepínáním v TK-0.7 tak je to v modulu pokud jsou ledky v pořádku. Tedy reklamace. Má to své mouchy a tak mi přijde že jede každý modul xxx jede normálně. To mezi xx je prostě bolest HL nové modulace.
Tet budu řešit modul TK-6.0S a to že nejede náměr. No po rozborce zjištěno že je to tam vypálené tak uvidím co mi řeknou na reklamaci.
Plastikové modely + Rc bojová technika 2 s.v. a jiné

Tankista - TankistaRD@centrum.cz
https://tankistard.rajce.idnes.cz/
Radek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 517
Registrován: 25 úno 2009, 10:33
15
Lokalita: Hostětín

Re: Přestavba tanku na systém Heng Long 6.0

Příspěvek od Radek »

Asi Tě nepotěším. Reklamovat jakoukoliv desku je obtížné. Většinou prodejce bude argumentovat, že deska byla od něho dobrá, ale ke zničení díky špatnému zapojení.

Na druhé straně se díly k RC tankům prodávají většinou bez českých návodů a mnohdy není vůbec žádný. Dochází tím sice k porušování zákona, ale něčeho se v této banánové republice domoct je problém.

Budu Ti držet palce, dej vědět, jak jsi dopadl.

Radek.






Tankysta píše: 25 dub 2024, 19:31 TK-O6 nemá druhý kukulomet. Jen TK-7.0 a víše.
A pokud nejede přepínáním v TK-0.7 tak je to v modulu pokud jsou ledky v pořádku. Tedy reklamace. Má to své mouchy a tak mi přijde že jede každý modul xxx jede normálně. To mezi xx je prostě bolest HL nové modulace.
Tet budu řešit modul TK-6.0S a to že nejede náměr. No po rozborce zjištěno že je to tam vypálené tak uvidím co mi řeknou na reklamaci.
Odpovědět

Zpět na „Elektronika“