TANKODROM

Jak nato.....
Adam

Re: TANKODROM

Příspěvek od Adam »

pajak7 píše:Vzorky nemám ale koukam na ten pěkný most Adame To je dnešní fotka? Já že já mám na zahradě ještě 20 cm sněhu :cry: .A vy chlapci už pomalu aby jste sekaly trávu :P
Foto pořízené dnes.U nás v rovinnách je už teplo.
Adam

Re: TANKODROM

Příspěvek od Adam »

Milan píše:No dobrý,Ty se nezdáš :D slol
Já dnes vyjezdil 4 baterie.Hele mám kontakt na pána co dělá odlitky z Resinu.Udělá prakticky cokoli,ale potřebuje vzorky.Nemáš něco???Tímto bych chtěl poprosit i Vás ostatní a nechal bych nadělat větší série a vyšlo by to levněji.Za sud chce pán 60 Kč.Potřebuji od někoho vzorky po kuse - kanystr,sud,přilbu a vše co by jste potřebovali odlít.Poslal bych mu to a on se s tím již popere.
Mám na svém tanku-přilby,kanystry(jsou na nich vylisované nápisy),náboje do kanonu,propojovací háky lan.Poslat by se to dalo.
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: TANKODROM

Příspěvek od Milan »

Mrkni na soukromou zprávu.
Adam

Re: TANKODROM

Příspěvek od Adam »

pajak7 píše:Vzorky nemám ale koukam na ten pěkný most Adame To je dnešní fotka? Já že já mám na zahradě ještě 20 cm sněhu :cry: .A vy chlapci už pomalu aby jste sekaly trávu :P
Foceno 5.4.09.Tady u Prahy už je léto.Vydrž a vyrazíš do boje také bez sněhu ale na promoklém terénu.
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: TANKODROM

Příspěvek od long.michael »

No tak takhle vypadá ten můj tankodrom ale není to ještě celé no ještě na zahradu zas příjde bazén a pokud bude materiál tak do rohu půjde
Naposledy upravil(a) long.michael dne 16 dub 2009, 22:20, celkem upraveno 1 x.
Adam

Re: TANKODROM

Příspěvek od Adam »

long.michael píše:No tak takhle vypadá ten můj tankodrom ale není to ještě celé no ještě na zahradu zas příjde bazén a pokud bude materiál tak do rohu půjde
Nějak jsi zapoměl na obrázky toho tvého tankodromu.Adam
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: TANKODROM

Příspěvek od long.michael »

no zas mi blbne přípojení ale sou ty fotky na mích stránkách no jo to celej ufoun.A stále mi nejde dělat hodně věcí.Odkaz na ně mám na profilu
Radek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 516
Registrován: 25 úno 2009, 10:33
15
Lokalita: Hostětín

Re: TANKODROM

Příspěvek od Radek »

Milan píše:Posílám pár dnešních fotek.
Bojová skupina.JPG
Bojová skupina1.JPG
Figurky.JPG
Jagd na mostě.JPG
Jagd na mostě1.JPG
Na tankodromu.JPG
Na tankodromu1.JPG
V zázemí.JPG
No to máš úrodičku tanků na tom tvém tankodromu, jen aby tě nějaký debil neudal pro nedovolené ozbrojování... :lol:

Radek cool
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: TANKODROM

Příspěvek od long.michael »

No tak zkouším předělat tankodrom z kamenů zkouším ho nějak vydláždit.A pak se okolo dá asi nějaký plevel .
No jen musím na kameny současně plánuji krytý tankodrom na půdě ta tráva tem tankům moc nesvědčí ta tráva a ani moc písek tak nahoře to asi udělám všechno z desek a pokreju to asi kobercem nebo látkou.No tak zatím pracuji na plánech a tak do zimy to zvládnu určitě něco možná udělám z kamenů jen přemýšlím tam udělat bunkry musím vymyslet z čeho by to šlo udělat a hlavně ty převody na rozměry mi dělají docela problémy do měřítka 1:16
Adam

Re: TANKODROM

Příspěvek od Adam »

long.michael píše:No tak zkouším předělat tankodrom z kamenů zkouším ho nějak vydláždit.A pak se okolo dá asi nějaký plevel .
No jen musím na kameny současně plánuji krytý tankodrom na půdě ta tráva tem tankům moc nesvědčí ta tráva a ani moc písek tak nahoře to asi udělám všechno z desek a pokreju to asi kobercem nebo látkou.No tak zatím pracuji na plánech a tak do zimy to zvládnu určitě něco možná udělám z kamenů jen přemýšlím tam udělat bunkry musím vymyslet z čeho by to šlo udělat a hlavně ty převody na rozměry mi dělají docela problémy do měřítka 1:16
Co kdyby jsi na bunkry zkusil ITON.Dobře se opracovává,porovitost povrchu by mohla také být podobná k betonu.Přepočty měřítek zvládneš.Adam
Odpovědět

Zpět na „Dioráma“