KASÁRNA

Jak nato.....
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: KASÁRNA

Příspěvek od Milan »

Čoveče ta střecha mě dává větší záhul než ten spodek.Jinak celkové náklady asi 200 Kč,takže něco podobného může udělat každej a při srazu bychom mohli vybudovat slušnou vesnici.Takže pánové co s tím uděláme ? A pokud se dáte do stavění tak oznamte co budete dělat ať tam nemáme dvě stejné věci. :P
pajak7

Re: KASÁRNA

Příspěvek od pajak7 »

A pokud se dáte do stavění tak oznamte co budete dělat ať tam nemáme dvě stejné věci.
Milo dvě stejný věci dva různí lidé neudělají ale je pravda že by to chtělo od každého něco tak pánové informujte co budete stavět jooooo.
Milo a ta střecha bude ale dobrá tak si nestěžuj a makej já ti to přijedu pochválit ;) slol ;)
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1774
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: KASÁRNA

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj tankisté.

Já mám asi 10 kusů 200 litrových sudů (různé typy) tak bych mohl udělat mobilní sklad PHM. Chybí mi ještě přečerpávací pumpa na sudy, výstražné cedule a nějaké figurky mechaniků.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: KASÁRNA

Příspěvek od Milan »

Pavle takhle ???
Obrázek
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1774
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: KASÁRNA

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj Mílo.

Chaloupka je pěkná, všechna čest. Být v měřítku 1/1 tak ji beru hned na bydlení, neboť mé paní v poslední době lezu na nervy.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Adam

Re: KASÁRNA

Příspěvek od Adam »

Milan píše:Čoveče ta střecha mě dává větší záhul než ten spodek.Jinak celkové náklady asi 200 Kč,takže něco podobného může udělat každej a při srazu bychom mohli vybudovat slušnou vesnici.Takže pánové co s tím uděláme ? A pokud se dáte do stavění tak oznamte co budete dělat ať tam nemáme dvě stejné věci. :P
Zdravím Pánové modeláři.Píšu umyslně velké P neb to máte moc hezké.Kdyby jste dělali zase nějaký sraz u Vás na Moravě,tak bych se rád zůčastnil.Mám dve mosty a jeden omšelý Tiger.
pajak7

Re: KASÁRNA

Příspěvek od pajak7 »

Ty Milo nechceš mi udělat střechu na baráku je to moc pěkne jen ten hřeben tam byli půlkulaté hřebenáče ale mě je jasný že to už by byla troufalost .
Jinak jak píše Rudyn já bych to tak bral . ;) ;) ;)
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: KASÁRNA

Příspěvek od Milan »

Jinak střecha je ze silnějšího kartonu a rozměr šablony je 2,5 x 2,5 cm.Musí se ale zastřihávat dva protilehlé rožky,aby se dalo překrývat přes sebe.Nátěr je základovkou ve spreji.Konstrukce domu je karton z krabice a olepenej laťkama na míchání kávy.Lepeno Herkulesem.Namořeno lihovým mořidlem.Laťky jsem zkracoval malejma bočníma kleštičkama.Ještě přijdou udělat okna a dveře,komín-možná bude i kouřit a osvětlení.Také bude dvůr se záchodkem a dřevem na topení.V ohrádce bude prasátko a kravka. :P
pajak7

Re: KASÁRNA

Příspěvek od pajak7 »

No a už jenom stará Babička a děti a můžeš Milo natáčet pohádky. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Né to byl samozřejmě žert,už aby bylo teplo a bez té bílé podivné hmoty venku aby se dalo něco delat i na zahradě ,třeba Tankodrom .
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: KASÁRNA

Příspěvek od Milan »

Volné pokračování - okna
Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Dioráma“