T-55, 1/16

Ruda2
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 61
Registrován: 01 dub 2011, 22:40
13
Lokalita: Hradec Králové

T-55, 1/16

Příspěvek od Ruda2 »

Tak tady Vám předkládám dvě fotografie mé T-55A, 1/16, Hooben. Model jsem stavěl podle dostupné dokumentace , ale jelikož jsem o tomto fóru nevěděl, tak jsem stavbu nefotografoval.
Jelikož jsem plastikový modelář, pojal jsem stavbu asi trošku jinak. Provedení je maketové a zatím je model jen jako statický. Kdyby mně někdo poradil, jakou elektronikou model vybavit, byl bych moc rád.
Další model T-55 mám rozestavěný a bude v provedení T-55TK (jeřábovací vyprošťovací buldozerový tank).
Ruda2
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 61
Registrován: 01 dub 2011, 22:40
13
Lokalita: Hradec Králové

Re: T-55, 1/16

Příspěvek od Ruda2 »

Nevím proč, ale nejdou mně vkládat fotografie, hlásí mně to, že jsou moc velké. Přitom jsou 800 x 600, už tak jsou malé :( . Poradí mně někdo??????
Ruda2
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 61
Registrován: 01 dub 2011, 22:40
13
Lokalita: Hradec Králové

Re: T-55, 1/16

Příspěvek od Ruda2 »

Tak snad se to povede?
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: T-55, 1/16

Příspěvek od Milan »

Moc pěkný.Zkus to rozchodit.Já to mám na RX-18.A běhá to velice dobře.
Uživatelský avatar
sourekv
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 878
Registrován: 22 zář 2009, 21:49
14
Lokalita: Praha

Re: T-55, 1/16

Příspěvek od sourekv »

Milan píše:Moc pěkný.Zkus to rozchodit.Já to mám na RX-18.A běhá to velice dobře.
To mohu potvrdit. Je to "levna" volba v pripade kdy si nejsi jisty co dal... V
Mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to jako vždycky
Ruda2
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 61
Registrován: 01 dub 2011, 22:40
13
Lokalita: Hradec Králové

Re: T-55, 1/16

Příspěvek od Ruda2 »

S tím modelem jsem si dost dlouho hrál a stál mně dost energie. Samozřejmně ho chci funkční udělat, jen nevím, jakou RC soupravu, modul, repro,atd. použít. Nejsem zdatný elektrikář a jak to má více, jak tři kabely, tak jsem ve slepé uličce :lol: . Potřeboval bych nějaký návod pro blbce, nejlépe popis s fotografií, co je co a jak to má fungovat. Jestli obtěžuji s hloupími dotazi, tak se Vám moc omlouvám. Jsem ještě stará škola a už mám nějaký ten křížek za sebou, ale ještě nechci patřit do starého železa :D :D :D .
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: T-55, 1/16

Příspěvek od Milan »

Poslal jsem ti soukromou zprávu.
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: T-55, 1/16

Příspěvek od mrst »

je to nádherně udělaný....párkrát jsem to řídil a mám pro to slabost...
Ruda2
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 61
Registrován: 01 dub 2011, 22:40
13
Lokalita: Hradec Králové

Re: T-55, 1/16

Příspěvek od Ruda2 »

balcin píše:Kluci toho tanka,kdyz koupim to ho musim doma poskladat?To nemuzu zvladnout.To se u nas (jestli se to bude nekdy prodavat)nebude prodavat uz tak hotovy jako jsem koupil Bulldoga?Jestli ne tak az ho koupim tak to me bude muset nejaky borec smontovat,ja bych to domrvil. :) Kdyz vidim,jak vy se tady bavite(elektronika,prevodovka1:3 )tak se uplne stydim.Pak vam ty tanky nemaji tak krasne jezdit. :shock: To teda cucim.
Je to tak, jak píšeš. T-55 je stavebnice, která s musí složit. Asi se dělá i hotová, ale tu jsem ještě neviděl. Aby jsi mněl představu, tak má T-55 spolkla něco málo přes 200 h práce a zatím je bez elektroniky. Hodně věcí jsem si dělal nových, tak proto těch hodin. Elektronika, která ve stavebnici byla tam samozřejmě je, teď se zatím rozhoduji, jaký tam mám dát modul a hlavně, kdo by mně naprogramoval zvuk opravdové padesátpětky.
Odpovědět

Zpět na „T-55“