ELEFANT STOKLAS

Uživatelský avatar
kamil
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 48
Registrován: 25 dub 2010, 11:27
13
Lokalita: Brno

Re: ELEFANT STOKLAS

Příspěvek od kamil »

Tak to už je úchylka ( v pozitivním smyslu) ale po tom co jsem vyděl na srazu u Milana toho Stuga tak se ani nedivím, ne vážně, tohle je dokonalost sama, klobouk dolů :o
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: ELEFANT STOKLAS

Příspěvek od Milan »

Pánové,já s ním tady musím žít a komunikovat.Teď už s ním nebude řeč.Kdo to má vydržet ? :P
Stoklas

Re: ELEFANT STOKLAS

Příspěvek od Stoklas »

ja to s nim mam jeste horsi . Stale vyhrozovani slapnutim na tank ze to tak dal nejde ze se nenecha takhle urazet budu muset asi dovnitr udelat vojcle jak chlastaji pivo a bez neho . Budu muset delat i motory ale je velky problem sehnat podklady ja to uvnitr vypadalo
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: ELEFANT STOKLAS

Příspěvek od Milan »

Ale Zdenku,v růžové kamufláži to nebude mít chybu.Však uvydíš až přijdeš lakovat.A motory udělám na žluto. :P :P :P
Uživatelský avatar
Vojtiš
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 699
Registrován: 17 led 2011, 20:44
13
Lokalita: Přerov

Re: ELEFANT STOKLAS

Příspěvek od Vojtiš »

Mílo Stoklase jsem u tebe zažil poprvé a jak jsem vyděl jeho tank tak jsem nechápal, ale to víš každý je na něco jiného on ma krásné interiér a ty zase exteriér podle mího,doufám že se neurazí :lol: tak se měj Vojtiš.
KDO NEZAŽIL NEPOCHOPÍ !!!
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1771
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: ELEFANT STOKLAS

Příspěvek od Rudyn »

Zdarec klucí.

Náhodou růžová barva je dobrá kamo na poušť !!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Viz. JEEPy od SAS.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Stoklas

Re: ELEFANT STOKLAS

Příspěvek od Stoklas »

Ja bych vas chtel vydet kdyby jste tady s nim museli byt a pri tech jeho krasnych tancich meli udelat neco cim ho nasrat zbyva jedine delat vnitrek nez to zacne taky bere to vazne uz i pivo prestal pit tak poradte jak toho Milana dostat kdyz tanky ma tak pekne
Uživatelský avatar
Vašek
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 176
Registrován: 30 zář 2009, 12:35
14
Lokalita: Cerhovice

Re: ELEFANT STOKLAS

Příspěvek od Vašek »

No jako teda když Milan přestal pít pivo :oops: tak tomu už vůbec nerozumím,já osobně při práci na modelu, pivíček zdělám několik :oops: teďka momentálně mám na stole rozložený Stug. a když sedám ke stolu s tankem
automaticky pokládám v pravo na kraj stolu piví :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: ELEFANT STOKLAS

Příspěvek od Milan »

No jo ,jenže pak je další a další , pak se vyrazí na zábavu a přijde se ve 4 ráno a je prů...r .
Uživatelský avatar
Vašek
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 176
Registrován: 30 zář 2009, 12:35
14
Lokalita: Cerhovice

Re: ELEFANT STOKLAS

Příspěvek od Vašek »

Ano,ano to moc dobře znám,eště k tomu ňáká ta štamprle a je to :roll: no a voootom to je.
Odpovědět

Zpět na „Elefant“