LukyNemesis

Zde můžete klábosit o všem co Vám slina na jazyk přinesla k tématu i zcela mimo.
LukyNemesis
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 25
Registrován: 12 led 2015, 01:34
9
Lokalita: Ostrava

Re: Data, informace :-)

Příspěvek od LukyNemesis »

to Milan:
Ježíš, promiň mi, špatně jsem pochopil Tvůj příspěvek!!!!
Jsem asi natvrdlý a z práce unavený a podrážděný, hluboce se Ti omlouvám.
Když to tak zpětně čtu, reagoval jsem nepřiměřeně, hloupě a egoisticky.
Za radu s Zimmeritem moc děkuji.
Luky
Nejlepší ruská limuzína je T-34/85, to mi nikdo nevymluví... Převezla spoustu Němců :-)
LukyNemesis
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 25
Registrován: 12 led 2015, 01:34
9
Lokalita: Ostrava

Re: Data, informace :-)

Příspěvek od LukyNemesis »

Dnes jsem si zajezdil...
Měli jsme s kapelou zkoušku na zítřejší koncert (a měl jsem od Vánoc první volno), a tak jsem téčko jen tak mimochodem vzal s sebou, ať kolegové z kapely závidí... :-)
Kromě kapelníka Dalmatina záviděli. Dalmatin je bytost v jádru milá a přívětivá, ovšem jeho veřejná prezentace je: Jsem nesnášenlivý pesimistický bubák, hanící kde co, nezklamala :-)
Na tank měl vlažné reakce typu:
-" pokud to není celé kovové, nejlépe 1:1 a s ostrými, tak to nemá cenu"...
-"Ano, jede to hezky, ale zvuk je na..., první tuning udělej se zvukem..."
Později:
-"Au, daliasi, vymyslím Ti za trest složitější basový part!!!... Au, všechny!!!"
To už si ovšem basák dalias s malým dé tank, jenž jsem mu půjčil, užíval do sytosti. Po základní instruktáži ovládl ovládání a "předzkouškovní půlhodina" vypadala tak,
že můj tank, ovládaný daliasem honil po zahradě Dalmatinova domu, kde ve sklepě zkoušíme Dalmatina a střílel mu do měkkých zadních částí těla 6mm BB kuličky.
Jistě, v návodu stojí, že je přísně zakázáno střílet po zvířatech i lidech, ovšem situace, kdy tank střílí po Dalmatinovi je opravdu mezní. On není ani člověk, ani zvíře:-)
Dalmatinova zahrada je obývaná jeho psem, jménem Nero. Daliasovi jsem zdůrazňoval: "Tam, kde na tank nevidíš, nejezdi, Nero tady trousí produkty finální metamorfózy zpracovávání přijímaných poživatin !!!"
- " Jistě, nejsem mladý ani blbý, neboj!!!"
- " No já jen, ať pak nemusím pucovat pásy, to bych Tě asi... dosti neměl rád..."
Pohráli jsme si, tank zvládal veškeré nerovnosti i hromady suti na Dalmatinově zahradě, travnatý, hliněný i suťoidní terén, sbalil jsem ho do krabice a šli jsme hrát.
Tank chvílemi při našich skladbách vrtěl výfukem :-)
Asi za hodinu nastala situace. Můj kytarový multiefekt Rocktron Profesy II začal posílat do zesilovače a tím pádem i do reprobedny záhadné zvuky.
Na dispeji vypsal varovnou hlášku o vadě komunikace s DSP zařízením, a po restartu umřel... Definitívně. Super, zítra je koncert.
Dalmatin mi sice poskytl svůj záložní multiefelt Digitech, ovšem udělat si solidní zvuk trvá klidně i měsíc. Měl jsem na to cca 27 minut... Nejsem spokojen.
Nevím, kdo mě proklel, ale takové kvantum elektrických věcí, co naší rodině odešlo za posledních čtráncte dní, to abys´s pohledal...
Namátkou budu jmenovat: tank Tiger I, televize, lednička, můj multiefekt za 30.000,-, synovi čtyři hlavní elektronické Vánoční dárky, disk v notebooku, základní deska v počítači, rychlovarná konvice, řídící jednotka v mém autě atd.
Navíc když jsem po zkoušce přišel domů, hádejte, co bylo na pásech a levém hnacím kole téčka? Jistě, ti vnímavější z Vás už minimálně tuší.
Nero! Respektive ne celý ten pes, ale část jeho trávicích produktů. Dalias nezklamal, neomylně se trefil. Nero trousí kontinuálně... Daliasovi tank už NIKDY nepůjčím. Špejlí s hadříkem jsem to čistil více než půl hodiny. A dost mě to nebavilo. Ovšem těší mě výňatky ze snáře, kde, promiňte mi to slovo, hovno znamená štěstí...
Pozitívní na tom bylo to, že téčko zkoušku terénem, daliasem a Nerem ustálo s noblesou sobě vlastní. Takže tolik o prvním provětrání tanku v terénu a hlášení řidiče i velitele
v jedné osobě :-)

To Milan: Fakt se hluboce omlouvám, promiň a odpusť mi... Jak jsem psal i Ty jsi to nastínil, fakt jsem Tvůj příspěvek pořádně nečetl a blbě jsem ho pochopil... Oki? Nadosmrti dobrý? :-) Prosím ozvi se, nechci mít resty, které jsem zavinil svou vlastní pitomou nepozorností a chybou...
Nejlepší ruská limuzína je T-34/85, to mi nikdo nevymluví... Převezla spoustu Němců :-)
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Data, informace :-)

Příspěvek od Milan »

Opět jsi nezklamal a tvořil.Jen je škoda že až tak pozdě večer. Čtu to totiž až ráno v práci a to není ono.Nemám k tomu potřebný klid.Já se nezlobím.Jsem celkem splachovací. S těmi exkrementy to řeším tak,že neposlušný tank odstavím do sklepa a po zaschnutí jej vezmu třeba na sraz do Strážnice a tam to ne podlaze řádně vyklepu.Jinak jsem taky odchován metalem a je to tudíž moje krevní skupina.
Klidně tedy piš dál.Dobře se mi čteš.Ahoj.MŠ
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Data, informace :-)

Příspěvek od sakulajda »

Muze mi prosim nekdo ve dvou vetach napsat, co je v tom elaboratu :?: :twisted: Velice dekuji.
Naposledy upravil(a) sakulajda dne 16 led 2015, 18:09, celkem upraveno 1 x.
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Ody
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 562
Registrován: 12 kvě 2012, 10:08
11
Lokalita: Plzeň

Re: Data, informace :-)

Příspěvek od Ody »

Já osobně si myslím, že je to zralé na přesun do tématu "Hospoda u tankisty" ..
Uživatelský avatar
baca
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 676
Registrován: 12 bře 2010, 20:50
14
Lokalita: Ořechov

Re: Data, informace :-)

Příspěvek od baca »

Že se nemá jezdit za rohem ,když tam chodí Nero a že jsou pásy pak zas...ný :mrgreen:
LukyNemesis
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 25
Registrován: 12 led 2015, 01:34
9
Lokalita: Ostrava

Re: Data, informace :-)

Příspěvek od LukyNemesis »

To Ody:
jak myslíš, chystám se přispívati dále o svých zážitcích, jakmile mi volný čas dovolí nejen psát, ale i vylepšovat tank (y), ovšem taktéž o svých neumělých pokusech
a budování tankodromu i svých pocitech. Veselé chvíle z ježdění nevyjímaje.
Ale jistě, v mých příspěvcích nejsou žádné " návody" na vylepšování (zatím), takže je to otázka pro adminy... A pro členy.
I když si skromně myslím, že třeba toto mé "psaní" by mohlo budoucí nové členy nakopnout k tomu, aby i oni ve svém "představení se" a žádosti
o členství napsali podobná vyznání i pár veselých historek, nejen ty holá, strohá fakta... Oživilo by to tady, vždyť sranda je dnes v této smutné době
univerzální lék na takzvanou a plánovaně nám všem implementovanou " blbou náladu".
Ovšem jak kdo chcete.
Ano, přehlédl jsem ironii a formu v jednom příspěvku a zareagoval blbě, ale omluvil jsem se. Doufám, že dostatečně.
- ad připomínka, že píšu pozdě v noci. Protože přes den kromě neděle pracuji, a v práci nemám přístup na net ( resp. přístup sice mám, ale nemám ani čas,
ani příslušný hardware, svůj mobil do této kategorie nepočítám, protože je to sice dotykáč (ale malý, a při mém povolání - šéf/kuchař + šéfkuchař ) neustále na displayi
oplývá vrstvou sádla, různých omáček, bílků z vajíček, mokré strouhanky, tatarské omáčkyi jiných dotyku znemožňujících látek, píšu vždy až z domu... Ovšem až
po dokončení kalkulací, jídelního lístku, nabídky denního menu, aktualizací webu atd...
Mimochodem, kdo ten můj mobil získá, tak po jeho ponoření do horké vody získá Pohlreichův slavný tmavý masový vývar jménem demi glace :-)
Tak to jen tak, pro přesnost :-)
Takže o mém psaní tady a zařazení mých příspěvků...
Pokud se to nehodí, přesuňte mé "bláboly" jinam. Nebudu nijak zklamaný, jen jsem se chtěl vyznat ke svému novému koníčku.
Nejlepší ruská limuzína je T-34/85, to mi nikdo nevymluví... Převezla spoustu Němců :-)
LukyNemesis
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 25
Registrován: 12 led 2015, 01:34
9
Lokalita: Ostrava

Re: Data, informace :-)

Příspěvek od LukyNemesis »

Vážení spolutankisté,
nyní nebude žádné sáhodlouhé spisování, je hodně pozdní hodina a já mám radost. K***a velkou radost!!!
Povedla se mi haluz, jakou jsem dlouho nezažil. Každý z Vás by jásal určitě neméně tak, jako dnes(vlastně včera) já.
Shrnutí: jako zrakově insolventní příslušník mláděte hrabavého domácího kurovitého ptáka jménem hřadová vlaška, narazivše
ouplnou náhodou na super akci a slevu na jednom nejmenovaném e-shopu jsem se stal hrdým majitelem objektu
jménem Taigen Panzerkampfwagen V Panther ausf.A!
(překlad klíčových částí souvětí:"...i slepé kuře najde zrno..." - a "...když Pánbůh dopustí, i sukovice spustí...")
To by nebylo až tak interesantní, ale za poloviční cenu, ta akce trvala dle mého bedlivého sledování necelé 2 dny,
možná to byl překlep či omyl majitele nebo pracovníka e-shopu (tak to mu nezávidím), ale co je psáno, to je dávno. Vlastně dáno :-)
Nelenil jsem. Objednal jsem. Nespal jsem. Nežil jsem. Nejedl jsem. Bál jsem se. Očekával jsem. Doufal jsem.
No a za dva dny mi přišla sms, že si na výdejním místě v mém domovském městě můžu dnes(včera) vyzvednout zásilku. No jo, ale
ta sms mi přišla uprostřed sice plodného,ale přece jen pracovního procesu, který u mne v pátek trvá od 8:00 do cca 23:00 hodin.
V pátek!!! Touha se hodně a dlouho prala s povinností. Navíc jsem si cca 10 minut před obdržením kýžené zprávy dal po celkem stresujícím
výdeji obědů (jsem kuchař) pivo. Já vůl... Klidně bych za tank nechal lidi hladovět, oni by to, až by ho viděli, určitě pochopili. No jo,
ale pivo...
A teď nastala ta vnitřní mentální bitva.
Nejsem nezodpovědný hazardér, nikdy nesednu za volant ani s podezřením třeba na zbytkový alkohol po předešlém hezkém večeru s mou manželkou,
která mi včera (předevčírem) opět velmi mile odsouhlasila další přírůstek do kovové pásoidní rodiny. Opravdu ne.
Co teď? Výdejní místo se nacházelo cca 5km od mého pracoviště.
Kamarádi!!! Furt pro ně něco dělám, pomáhám jim, tak snad.. Blesklo mi hlavou, dokonce i jinými částmi těla.
Mobil, vole!!! Vlastně: Volej!!!
Volal jsem. Kamarádi byli buď nedostupní, nebo mimo (uvědomil jsem si, že někteří furt), vidina Panthera se rozplývala
s každým dalším zbytečným telefonátem vniveč...
Zoufalství, zklamání, deprese, žal, státní smutek...
Vše zešedlo, některé oblasti mého vnímání dokonce zčernaly.
Ovšem zázrak!!!
Má drahá žena se chystala s jednou mou zaměstnankyní na nákupy. Autem.
-"Dámy, mohly byste zabrousit i jinam? Nejpozději do 17:00?:
-"Jistě, co potřebuješ?"
-"TANK!. NUTNĚ!. DNES!. JINAK UMŘU!. Tady je adresa, peníze, děkuji... :-)
Odsouhlasila, odjely, a já jsem si okousával nehty nejen na rukou téměř kontinuálně.
Na rukou mi došly po 26-ti minutách :-)
- Už jsou pryč 26 minut... 32 minut... 46 minut... 57 minut... 64 minut...
Přijely!!!
-" Kam jsi nás to poslal, tam nic takového jako tank neměli!!!"
Medicínsky popsaný kolaps z nervového vyčerpání na wikipedii měl jen o pár detailů odlišné příznaky, než můj stav.
-" Tady ho máš, ať sebou nesekneš" , začala se smát má žena a z poza rohu vytáhla krabici.
Budu to rozcházet ještě asi 27 dní, ale ten krasavec mi doputoval do mých vlastních rukou.
V práci jsem skončil cca v 22:50, zítra (z pohledu času příspěvku dnes) jdu až na blahoslavených 11:30.
Kochal jsem se a sestavoval a ověřoval funkce do cca 03:00...
Takže asi tak.
Nejlepší ruská limuzína je T-34/85, to mi nikdo nevymluví... Převezla spoustu Němců :-)
hranicak11
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 lis 2013, 13:01
10
Lokalita: Krásná u Aše

Re: Data, informace :-)

Příspěvek od hranicak11 »

Toto vlákno zachvíli vydá na malou knihu, ale k věci. Píšeš že jsi se stal majitelem Ačkového Pantheru jestli se jedná o verzi A, tak se jedná nejspíše o TIGROPANTHERA.
Bohužel tento kousek má k realitě velice daleko. Je na podvozku Tigra, což znamená že je širší a kratší než má být a jestli z toho budeš chtít udělat pěkného Panthera tak ti v tom jen fandím, ale je to na dlouho. Tady je Michalovo Sofie http://www.mujtank.tym.cz/viewtopic.php?f=9&t=774 nedá se ani uvěřit že to byl ten mutant england
Naposledy upravil(a) hranicak11 dne 31 led 2015, 09:51, celkem upraveno 2 x.
hranicak11
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 lis 2013, 13:01
10
Lokalita: Krásná u Aše

Re: LukyNemesis

Příspěvek od hranicak11 »

Fotky by to chtělo puffy on se totiž hybrid osadí elektronikou od Taigenu na 2,4 Ghz, stříkne se kamo a prodává se dál :?

http://www.taigentanks.com/airsoft/2014 ... her-ausf-a
Odpovědět

Zpět na „Hospoda u tankisty“