Rc Kosačka

Zde můžete klábosit o všem co Vám slina na jazyk přinesla k tématu i zcela mimo.
Uživatelský avatar
ollie
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 111
Registrován: 14 lis 2011, 18:20
12
Lokalita: Smolinské

Re: Rc Kosačka

Příspěvek od ollie »

S odpustenim som tu videl vacsie blbosti a ludi co nevedeli nic. Ale to je jedno. Model tu mam, dva. Bohuzial nemam moc casu kedze robim od rana do vecera, 6 dni v tyzdni. K tomu ine hoby este va garazi napr. Ale to je jedno... Uz nenapisem nic. Nemoze byt kazdy dokonaly modelar... A podla vas svojpravny... Koncim... Majte sa tu krasne..
Uživatelský avatar
solo
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1230
Registrován: 04 dub 2013, 16:38
10
Lokalita: Poprad

Re: Rc Kosačka

Příspěvek od solo »

Toto je fórum,môžeš odísť,môžež zahodiť flintu do žita.Ale,keď ostaneš a budeš makať na sebe,tak tie hodnosti si zaslúžiš,za články.Aj mne občas ,,umyli hlavu,,! Si v -džungli-a tak musíš vyrásť. solo
,,Z tohto klubu sa neodchádza, buď Ťa vyhodia,alebo ,,Tu,, zomrieš....,,
Uživatelský avatar
ollie
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 111
Registrován: 14 lis 2011, 18:20
12
Lokalita: Smolinské

Re: Rc Kosačka

Příspěvek od ollie »

Dakujem. Ale uz je neskoro.. toto ja nepotrebujem. Urazat a robit si srandu za blby prispevok na fore? Nieje o com. Forum je pre ludi a snad sme ludia. Komunikovat sa da aj na urovni. Za to, ze to bolo v zlej sekcii sa bude niekto po mne vozit? Za to, ze to sem nepatri? Dostali sme napad a funguje. Chcel som ho zverejnit. Mozno by niekto spravil podobne. Nechytilo sa ok.. Staci napisat, normalne. Stavat budem dalej. Pracovat na sebe budem dalej. Ale nie tu. A je mi to luto... Majte sa tu...
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: Rc Kosačka

Příspěvek od LK88 »

vždy nemusíš hned odcházet, stal se přešlap, nedorozumění, prostě já bych v tom neviděl zas tak něco ukrutného ,aby jsi se hned takhle otočil a zmizel ,každému občas něco "ujede "....hele , zítra si na to nikdo ani nevzpomene :lol:
Uživatelský avatar
zander
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1448
Registrován: 25 čer 2010, 18:47
13
Lokalita: Praha 5 Radotín

Re: Rc Kosačka

Příspěvek od zander »

Přesunuto do správného vlákna, děkuji adminovi, sem to patří.
A tady to nikomu vadit nebude.

Michal
"Rytířský v boji, bdělí v míru"
Odpovědět

Zpět na „Hospoda u tankisty“