film Dunkirk

Zde můžete klábosit o všem co Vám slina na jazyk přinesla k tématu i zcela mimo.
Odpovědět
Uživatelský avatar
zander
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1448
Registrován: 25 čer 2010, 18:47
13
Lokalita: Praha 5 Radotín

film Dunkirk

Příspěvek od zander »

Tak jsem shlédl tenhle medii vyzdvihovaný" super" válečný" epochální" , "hudebně super vyzrálý" "dokonalý" film a.............
.....a úplně mě zklamal,
dokonce bych řekl byla to celkem pěkná blbost, plná obrazů vody , nebe , písku ,a hlavně neskutečně otravný hudby, alespoň pro mě .
Tohle byl totiž pokus natočit válečný super film jaksi bez toho co bohužel válka obsahuje a co k ní patří a to bez pořádných válečných a bohužel krvavých scén.
Tady kde nic tu nic ,jen jakésy upravené umělecké obrazy pomalu film na polední pokoukání i s dětmi, a nemusí být ani nepřístupný.
Nevím co se tom kritice jako na válčným filmu , který má popisovat hodně zajímavou část II světové války v tomhle podání líbilo.
Za mě teda 3 body z 10 ti a to 10 je nejlepší.
Napište schválně i soje názory....
Michal
"Rytířský v boji, bdělí v míru"
Uživatelský avatar
solo
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1233
Registrován: 04 dub 2013, 16:38
11
Lokalita: Poprad

Re: film Dunkirk

Příspěvek od solo »

Videl som to v premiére v kine.Tak isto zmiešané pocity.Možno sme už dosť náročný a čím ďalej to bude horšie. solo
,,Z tohto klubu sa neodchádza, buď Ťa vyhodia,alebo ,,Tu,, zomrieš....,,
Uživatelský avatar
romann
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 501
Registrován: 03 čer 2012, 07:46
11
Lokalita: Nitra

Re: film Dunkirk

Příspěvek od romann »

zdlhave filmnatahujuce sceny,pomenej bojovych scen,bol som sklamany. stacilo pozret raz a dost
viac sa mi pacila taka bitka o britaniu alebo bojove trikove sceny v filme 28 panfilovcev.
Naposledy upravil(a) romann dne 12 pro 2017, 16:23, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
brano
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 79
Registrován: 31 led 2017, 18:05
7
Lokalita: Jur nad Hronom, SK

Re: film Dunkirk

Příspěvek od brano »

oveľa viac sa mi páčilo "Zachráňte vojaka Ryana" alebo seriál HBO "Bratstvo neohrozených".
(zmieňovaný seriál bol pecka!)
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: film Dunkirk

Příspěvek od LK88 »

Asi je pravda ze jsme asi narocni, jsme asi deformocani)) ono co je kladna kritika na tento film, zpusob natoceni a ten pribeh obecne, ze neni jako v jinych filmech jeden hlavni hrdina, hrdinove jsou vsichni kdo se toho zucastnili , tak to chapu ja...na youtube je ted dost novych filmu WW2 , da se kouknout ale at nejste zase zklamani )) napr. Dear Elza..madarsko, docela zajimavy pribeh, pak je tam zajimavy film ktery najdete ve vyhl. jako Best WAR movie...
Odpovědět

Zpět na „Hospoda u tankisty“