Něco pro informace

Zde můžete klábosit o všem co Vám slina na jazyk přinesla k tématu i zcela mimo.

Moderátor: sakulajda

Něco pro informace

Příspěvekod Milan » 06 zář 2018, 21:25

Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger

Re: Něco pro informace

Příspěvekod Radek » 07 zář 2018, 09:35

Zajímavý článek, zajímalo mě jak k němu Angličani přišli. Kdo ví jak Rusové přišli ke svému kousku, který je sice nepojízdný, ale myslím si, že kdyby o to stáli, asi by ho dokázali rozchodit.

Radek
Radek
PzKpfw IV
PzKpfw IV

Příspěvekod mladas » 07 zář 2018, 09:52

Radek píše:Zajímavý článek, zajímalo mě jak k němu Angličani přišli.

OMG četl jsi ten článek? Je to tam napsaný....Druhý den na to se Gudgin vydal na ono místo, aby se mu naskytl překvapivý pohled.
Radek píše: Kdo ví jak Rusové přišli ke svému kousku, který je sice nepojízdný, ale myslím si, že kdyby o to stáli, asi by ho dokázali rozchodit.
- pokud se nepletu tak uvíznul v terénu, nemohli ho odtáhnout, tak tam nahazely granáty...
mladas
PzKpfw II
PzKpfw II

Příspěvekod Radek » 07 zář 2018, 10:22

mladas píše:
Radek píše:Zajímavý článek, zajímalo mě jak k němu Angličani přišli.

OMG četl jsi ten článek? Je to tam napsaný....Druhý den na to se Gudgin vydal na ono místo, aby se mu naskytl překvapivý pohled.
Radek píše: Kdo ví jak Rusové přišli ke svému kousku, který je sice nepojízdný, ale myslím si, že kdyby o to stáli, asi by ho dokázali rozchodit.
- pokud se nepletu tak uvíznul v terénu, nemohli ho odtáhnout, tak tam nahazely granáty...

Asi jsem to nenapsal dost dobře, je to první článek, kde jsem se dozvěděl, jak k němu Angličani přišli, proto mě to zaujalo.

V Rusku to je popsané na Panzernet.net

První zničený ženisty jak píšes padl do rukou Rusům hned na začátku u Lenigradu. Druhý v roce 1943 ke popsán na Panzernet,net takto:

Tiger ale nakonec do rukou nepřítele stejně padl. Dne 16. ledna 1943 byly ustupující německé jednotky v severním Rusku nuceny za sebou nechat jeden znehybněný tank. Sovětští ženisté jej posléze vyprostili a stroj putoval do Moskvy k podrobnému prozkoumání. V květnu téhož roku byl potom Tiger v Moskvě vystaven na přehlídce ukořistěné nacistické techniky.

Radek
Radek
PzKpfw IV
PzKpfw IV

Příspěvekod PetrNC » 12 zář 2018, 20:49

PetrNC
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther

Příspěvekod Drake » 12 zář 2018, 21:04

Drake