VEJTŘASÁNÍ 2020 Smečno.

Uživatelský avatar
CuMeL
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 826
Registrován: 29 bře 2018, 15:21
6
Lokalita: České Budějovice

Re: VEJTŘASÁNÍ 2020 Smečno.

Příspěvek od CuMeL »

No jo, ale sektorově, a to nevím, zda se tam dá udělat
Torro T-34/85................................T-72M1 vlastní výroba
Obrázek
Uživatelský avatar
fneko
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 232
Registrován: 07 pro 2013, 18:28
10
Lokalita: Praha 22

Re: VEJTŘASÁNÍ 2020 Smečno.

Příspěvek od fneko »

Ahoj chlapi.Ze zdravotních důvodů nejedu,omlouvám se.Velení přebral Míra CuMel.U p.Klímy je vše domluveno.Prostor ukázky
máme v oplocené části muzea.Zároveň omlouvám Martina Muzikáře,také se bohužel nemůže zúčastnit.Držím Vám palce a zároveň mám obavu aby akce nebyla na poslední chvíli zrušena.
Uživatelský avatar
Jenda26
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 232
Registrován: 25 pro 2014, 01:37
9
Lokalita: Brandýs nad Labem

Re: VEJTŘASÁNÍ 2020 Smečno.

Příspěvek od Jenda26 »

Ahoj. Musím se také omluvit. :? Bohužel mám auto v servisu, takže bych se tam neměl jak dostat. :( Snad příště.
Uživatelský avatar
CuMeL
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 826
Registrován: 29 bře 2018, 15:21
6
Lokalita: České Budějovice

Re: VEJTŘASÁNÍ 2020 Smečno.

Příspěvek od CuMeL »

Tak akce skončena.

Bohužel neúspěšně a to kvůli počasí. Zima jak na Sibiři a navíc vítr a déšť (chcalo jako z konve a zahánělo i pod přístřešek) nám nedovolil nic předvést. Škoda. Už je domluven příští rok, že se pan Klíma na jaře ozve (asi Frantovi nebo mě, nevím, ale já pojedu určitě, páč tam mají vystavený VT-55 a já si ho musím detailně nafotit).

Ani se nedivím, že v tomhle počasí skoro nikdo nepřijel (ani z účinkujících a ani z diváků).
Zbyl tam akorát velkej hrnec výborné dršťkové polívky.

Já jsem v autě na cestě domů rozmrzal ze Smečna až do Písku, pak už jsem konečně procitl a začal pořádně vnímat řízení auta (ono asi po paměti jelo domů samo :D ).

Mrzí mě to, že to nevyšlo dle představ, ani fotky vlastně nejsou, protože nebylo co fotit. Snad David něco pošle nebo vyvěsí.

EDIT: Já se chystám sušit všechny věci, snad bude k tomu ještě trochu dobré počasí
Torro T-34/85................................T-72M1 vlastní výroba
Obrázek
drozd60
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 282
Registrován: 14 zář 2014, 08:35
9
Lokalita: Slaný,

Re: VEJTŘASÁNÍ 2020 Smečno.

Příspěvek od drozd60 »

Ahoj
Omluváne se, Bohužel letos se nějak nedaří. Buď je člověku blbě, nebo je blbé počasí nebo obojí,
Tak snad to vyjde příště.
Hodně zdraví přeje Pepa a Lukáš.
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: VEJTŘASÁNÍ 2020 Smečno.

Příspěvek od mrst »

Dělat akce za každou cenu nemá smysl... (vyjadřuji svůj názor a zkušenosti ... )
super sraz byl třeba v restauraci u Bolka... jenom chyběli lidi, tedy z tohoto důvodu říkám sraz ;) :P :P :P
co stojí za zamyšlení ...tím myslím:
a) covid - dnes nejdůležitější a počítat s tím, že lidé mají obavu
b) sřecha - prostor včetně, jak říká Petr... možnosti druhé náhradní "mokré varianty"
c) oblast - návštěvníci
d) organizace ... doplňky...
e) něco co každého z nás obohatí... velká technika - možnost se svézt, prodejní akce - možnost zakoupení vybavení nebo nástrojů, něco okolo vojenské historie... atd.

pouze můj názor!!!
drozd60
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 282
Registrován: 14 zář 2014, 08:35
9
Lokalita: Slaný,

Re: VEJTŘASÁNÍ 2020 Smečno.

Příspěvek od drozd60 »

Souhlas.
Na akci je samozřejmě sbírka vojenské techniky, Akce je pořádaná ke dni mobilizace a její součástí je prohlídka nyní už opraveného a vybaveného bungru. Akce by nebyla špatná, bohužel počasí a covid? tomu moc nepřál. Jinak v minulých letech počasí přálo. Kdyby nebyla tak velká zima mám docela velký rozkládací přístřešek, takže by déšť ani tak moc nevadil.
Pepa
Uživatelský avatar
fneko
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 232
Registrován: 07 pro 2013, 18:28
10
Lokalita: Praha 22

Re: VEJTŘASÁNÍ 2020 Smečno.

Příspěvek od fneko »

Děkuji všem kamarádům za účast.Akce Smečno sice nedopadla kvůli počasí dobře,ale přesto splnila svůj účel.Navázali jsme kontakt s bezva partou a poznali nové prostředí.Takže příští rok máme v kalendáři o jednu či víc vekovních akcí.
Smečno má co nabídnout a MTZ teď nemá cenu řešit.Teď je důležité přežít ve zdraví tenhle bordel a né zbytečně strkat hlavu na jipku.
Přeji všem kamarádům pevné zdraví a sejdeme se v lepších časech.Máme toho před sebou dost.Franta.
Uživatelský avatar
PetrNC
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1234
Registrován: 22 led 2012, 21:04
12
Lokalita: Náchodsko

Re: VEJTŘASÁNÍ 2020 Smečno.

Příspěvek od PetrNC »

Souhlas - však bude lépe ..... Naši předci přečkali mnohem těžší časy a naše vlastní přítomnost je toho důkazem. Je ovšem jasné, že by člověk neměl jít nějakému zlu naproti .....
Odpovědět

Zpět na „Jiné“