Věž PZ. III

Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1113
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Věž PZ. III

Příspěvek od Jarin »

Ty zaplatíš jen to poštovné které si řekneš obvykle normální balík cca 70-80 kč a poštovné ti zaplatí pak kupující.. Je ti to už jasný?
Kingtiger Sd.kfz. 182
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1113
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Věž PZ. III

Příspěvek od Jarin »

pajak7 píše:Jarine já mám taky problém ještě dnes něco poslat na dobírku ,neuvedl jsi jaký typ složenky má vypsat a k tomu musí i podací lístek.
Tak asi takhle Zabal balíček aby byl poštěvzdorný (vycpat hodně novinama) dones na poštu tam se slušně zeptej oni ti jako mně hlavu neukousnou myslím že to je složenka typu C s červeným proužkem nahoře vyplň tam svojí adresu adresu kupujícího a cenu nech na pošťačce ta připočte cenu poštovného k ceně kterou jí řekneš za balík teda obsah balíku.Nezapomeň ten podací lístek a už jen zaplatíš a až to kupující dostane tak ti přijdou peníze.


Tak přesně jsem to myslel.... A jak říkáš i v dnešní době vlídné slovo dělá hodně... Poště zdar... :D
Kingtiger Sd.kfz. 182
pajak7

Re: Věž PZ. III

Příspěvek od pajak7 »

Lépe bych to nenapsal ahoj
panzerman
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 91
Registrován: 28 říj 2015, 20:59
8
Lokalita: Rádlo 230

Re: Věž PZ. III

Příspěvek od panzerman »

Prave proto jsme si dneska daly sraz a predaly si veci ze pajak7 :D jestli bude neco na smrzovce tak ti koupim aspon pivo kdyz si za ty pasy nic nechtel ;)
Vojta
pajak7

Re: Věž PZ. III

Příspěvek od pajak7 »

panzerman píše: jestli bude neco na smrzovce tak ti koupim aspon pivo kdyz si za ty pasy nic nechtel ;)
Jj musíme se lépe poznat jinak by jsi mně nenabízel pivo :lol: :lol: :lol: já jsem abstinent ahoj
david742
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 250
Registrován: 15 črc 2015, 17:50
8
Lokalita: Česká Metuje 110

Re: Věž PZ. III

Příspěvek od david742 »

Zdravím ahoj ,
výborně tak číst a psát tu už asi umíme všichni puffy , někteří už umí i telefonovat , tedˇ zvládneme i posílat dobírkou balíky , no tady to bude samá pracující inteligence :lol:
panzerman
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 91
Registrován: 28 říj 2015, 20:59
8
Lokalita: Rádlo 230

Re: Věž PZ. III

Příspěvek od panzerman »

Jako dopis a korespondak taky poslat umim a taky nevim co je to IMHO
Vojta
pajak7

Re: Věž PZ. III

Příspěvek od pajak7 »

panzerman píše:Jako dopis a korespondak taky poslat umim a taky nevim co je to IMHO
Nenechej se těma starejma pardálama vykolejit udělej to jak jsem ti psal a bude to v pohodě já se právě vrátil z pošty a už jsem to taky zvládl bez pomoci tak ty to taky zvládneš .
A imho to umí je ročníky nad 500 let
panzerman
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 91
Registrován: 28 říj 2015, 20:59
8
Lokalita: Rádlo 230

Re: Věž PZ. III

Příspěvek od panzerman »

Dobre :D
Vojta
Odpovědět

Zpět na „Nabídka“