T-14 Armata - torzo

Odpovědět
Uživatelský avatar
50koruny
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 299
Registrován: 02 čer 2017, 03:23
6
Lokalita: Banská Bystrica

T-14 Armata - torzo

Příspěvek od 50koruny »

Zdravím,
rozhodol som sa zbaviť nejakých nepotrebností, jedna z najväčších je toto.Zbytočne mi to zavadzia.

Je to tlačené z PLA, úplne prvý prototyp.Možnože by to niekto chcel zprevádzkovať.
Na niektorých miestach by to potrebovalo opraviť - upieklo sa to na slnku.Model je odolný tak do 50-60°C.
Niektoré detaily chýbajú a neboli na tento tank nikdy dorobené.Napríklad predné svetlá.
Teoreticky by som po dohode mohol dotlačiť aj tie zvyšné detaily, ale momentálne na to nemám čas.
Chýba odpruženie a netuším či sa dá použiť podvozok z finálnej verzie stavebnice.
Tento prototyp a "ostrá" verzia stavebnice nemajú identický takmer žiadny diel (mierne sa menili rozmery celého modelu),
preto by možno bolo treba si dorobiť niečo svojpomocne.3D model prvej alebo druhej verzie nejakého dielu, ktorý mal napríklad osem verzií by som hľadal len veľmi ťažko.
Nemám k tomu pásy, je len to čo je na fotkách.
Ak by niekto mal chuť postaviť z toho znovu funkčný tank, tak budem rád.
Funkcie sú mierne obmedzené, oproti Armate v mojom vlákne nemá gumenné bandáže kolies ani zástery kolies.
Nieje ani kamera a otvárateľné poklopy, okrem toho veľkého poklopu na veži.
Veža je osadená airsoft mechanizmom.Guľometná vežička je tuším na ložisku, ale neviem ako to tam vyzerá a či sa dá dorobiť servo na 360° otáčanie.
Zadné ochranné mreže sú trochu obtrhané ale dajú sa dobre opraviť.

Skrátka - je to ako to je a ak by to niekto chcel tak nech sa páči.Ak bude záujem tak zistím viac detailov alebo urobím viac fotiek.Cenu ponúknite.Ja naozaj netuším či by to niekoho zaujímalo a koľko by bol za to ochotný dať.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
facebook.com/warprints
Uživatelský avatar
sourekv
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 878
Registrován: 22 zář 2009, 21:49
14
Lokalita: Praha

Re: T-14 Armata - torzo

Příspěvek od sourekv »

V souladu s pravidly sem dej alespoň nástřel ceny.
Mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to jako vždycky
Uživatelský avatar
50koruny
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 299
Registrován: 02 čer 2017, 03:23
6
Lokalita: Banská Bystrica

Re: T-14 Armata - torzo

Příspěvek od 50koruny »

Pardon.
80€ napríklad.
facebook.com/warprints
Odpovědět

Zpět na „Nabídka“