Hetzer - early production

Uživatelský avatar
miki7277
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 214
Registrován: 08 srp 2015, 01:53
8
Lokalita: Hostinné

Re: Hetzer - early production

Příspěvek od miki7277 »

Ahoj , zkus Jardovy (Pechy) napsat na facebook : https://www.facebook.com/profile.php?id=100001308134292
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: Hetzer - early production

Příspěvek od LK88 »

...pokud ti jde o to neco delat a vymyslet a zapojit ruce i mozek tak staci jakykoli tank v uplnem zakladu konec koncu hetzer je taky stavebnice...muj prvni tank tak se jmenuje i moje vlakno byl jagdpanter v nejzakladnejsi verzi , nynejsi jeho podoba a jizdni vlastnosti jsou 2roky prace nebo tady kolega shotek a jeho bravueni konverze T 34...vyradit se da na cemkoli
Vítek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 780
Registrován: 14 bře 2020, 12:35
4
Lokalita: Týn nad Vltavou

Re: Hetzer - early production

Příspěvek od Vítek »

Pepo, Tamiya tanky jsou mimo můj rozpočet. Ten 3d Hetzer je lákavý, ale otázka je jak dobrý ten 3d tisk je. Mám doma tank Panzer IV F1, ke kterému nemám vysílačku na 27 MHZ, j tomu staršímu heng long modulu, ale stejně bych tam dal 2,4 GHz, je to lepší, a chci ho předělat na Panzer IV H (s přídavným pancířem na věži a bokách korby, ale nemám airbrush, barvy (jen některé), a tohle okolo věcí které potřebuju na patinu atd. Mám pouze vybavenou dílnu, kde je to co by modelář měl mít (nůžky na plech, vrtačku, mikro frézku, nože, atd.).

Petře, co se Hetzera tak souhlasím, jen je obrovská škoda těch pásu, ale padla tady nabídka odlít je z plastu smíchaného se železným prachem, ale zatím nemám odpověď. Mosazná vana byl jen můj návrh, plast by byl lepší, ale třeba ne tak pevný jako hliník.
Je mi 14, sestavit převodovku bych ji zvládl, ale někdo by mi musel pomoct s tím ji jakoby nakreslit a následně vyrobit, protože to je nad moje síly, nakreslit bych ji taky snad ještě zvládnul, třeba v nějakém 3d programu.
Děkuji za link,bude se hodit.

Lk, na to „cvičení“ mám toho Panzera jak jsem psal výše, ale souhlasím, je to lepší než začít od nuly hned.
Odpovědět

Zpět na „Nabídka“