Airsoft

Odkazy na prodej zajímavých dílů, na stránky s dobrými návody a jiné věci k tématu.
Odpovědět
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Airsoft

Příspěvek od long.michael »

Chci se jen zeptat jestli se dělaj nějaké bitvi tanků
Nebo jestli třeba někdo hraje airsoft.Já mám sice docela slušnou výbavu ale zas nejsou lidi se kterými by se to dalo hrát je to pro většinu docel dost drahé si koupit zbraně a jezdit někam hrát.
Uživatelský avatar
Barraka
Zakladatel
Zakladatel
Příspěvky: 208
Registrován: 15 led 2009, 12:02
15
Lokalita: Chrást u Poříčan (nedaleko Českého brodu)

Re: Airsoft

Příspěvek od Barraka »

Osobně o bitvách nevím, ale určitě by se dalo něco domluvit. Otázka je to jak by to probíhalo.
Buď normálními airsoft kuličkami a pak se podle mě těžko pozná zásah, nebo barvícími kuličkami a pak si dost sprasíme tanky. Na to by byl nejlepší ten infra bojový systém.
Já osobně bych spíš dal přednost společnému ježdění a prohlídce vyšolíchaných tančíků slol
----------------------------------------------------------------------------
Můj tank : Tiger I - časná verze - (101/501 Batalion "LAH")
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: Airsoft

Příspěvek od long.michael »

No tak to stebou souhlasím zásyhy by se asi počítaly docela dost špatně a hlavně ty přesnosti střelby nejsou nic moc aspoň u toho co mám.Skouším dostřely a přesnost na sřelbu na terče.Tak to neni valné to z ak 47 trefim na 10m 10 bezproblémů A na Na plechovku trefim na Přesně z 10ran minimálně 8x na 25m.
Občas hrajem airsoft v lese máme doma 2x ak 47 a am 40.A to co si Občas přiveze bratránek tak ten má nějakou americkou útočnou pušku.Ale je nás málo ale hrát je tu kde A dole mám iprovizovanou střelnici pro tank.ale je nás málo ale pokud někdo tady vlastní zbraně na airsoft tak by nebyl problém něco domluvit.Máme barák velkej tak by se tu dalo i přespat v případě potřeby.A co se týká tanků tak by se mohlo soutěžit třeba v jízdách na překážky a na slalom prostě ovládání svého tanku.A střelby na terče nebo plechovky to se dá všechno dole v mém pokoji.Připravit je možnost pořídit z toho i videozáznam a pak ho sem třeba dát co vy na to.
Radek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 516
Registrován: 25 úno 2009, 10:33
15
Lokalita: Hostětín

Re: Airsoft

Příspěvek od Radek »

Já také nehodlám po někom moc střílet, ale viděl jsem někde pěknou vychytávku na tu střelbu. Hoch umístil vedle kanónu malý laser jako zaměřovač, něco takového se dá pořídit i za pár peněz u Vietnamců.
Stačí to nainstalovat do věže a zaměřování na cíl je určitě přesnější.
Tamyia má drahý systém pro simulaci střelby vkládá se to do věže. Něco takového má teď i Heng Long, rozdíl je v tom, že je to levnější než od Tamyi. Jinak Tanky od Torra tento systém mají a prodávají soupravu T3
4 a Tigra jako soupeře a mají to taky VS tanky, ale ty jsou v jiném měřítku - myslím 1 ku 24.
Tolik jen můj názor na věc.

Radek cool
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: Airsoft

Příspěvek od long.michael »

No tak koukám že na airsoft tu sou docela zajímavé názory.Ale každá hra má pravidla tak možná kdo to nezkusil tak by neměl soudit.Ale je to každého názor.

Jinak co se týká těch dostřelů tak ze samopalu vz 58 to taky zvládám a to máš co plně automatický nebo jen tu verzi co se prodává to je jednoranná samonabíjecí puška se zásobníkem na 30 nábojů není tam přepínač dávek.
No z tím co máme doma kulovnicí trefím taky ale není to takový dostřel a pistolemi na 50m není problém ale stím by se asi hrát nedalo jen možná v neprůstřelných vestách.A i to by bylo docela riziko.
Z airsoft zbraněmi se dá hrát v oblečení a v brýlích .A určitě se ten co ho trefí zvedne a odejde po svých u těch výše uvedených zbraních bych o tom pochyboval.
Odpovědět

Zpět na „Odkazy“