modely co by stály za to

Odkazy na prodej zajímavých dílů, na stránky s dobrými návody a jiné věci k tématu.
Odpovědět
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

modely co by stály za to

Příspěvek od long.michael »

Obrněný transporter Panzer 05,15
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: modely co by stály za to

Příspěvek od long.michael »

M1A1 Abrams 1:12 - zelený tarn
Uživatelský avatar
Tankysta
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 217
Registrován: 31 led 2009, 13:59
15
Lokalita: Letonice u Bučovic

Re: modely co by stály za to

Příspěvek od Tankysta »

Zdravim !

Chci vam trosku popsat transportera Panzer 05,15 a Abramse.

O Panzera 05,15 jsem se kdysi zajimal na prestavbu SKOTA. Kdys jsem zjistil ze ma pohanenou pouze zadni napravu a zataci pouze predni kola tak jsem od koupe upustil. Ale jinak vypada hezky.

Co se tyka tanku Abrams 1:12 tak taho mam. Je to ten co je zde na foru v sekci bazar.
Kdysi jsem ho zakoupil jako novej a za nizsi cenu nes se prodava tet. Kdys jsem rozbalil balik tak mohu rict - peknej macek!!!
Bohuzel prvni sklmani prislo po vlozeni baterii a prvni jizdy.Vysilacka ovlada pravim jizda vpred a vzad, leva packa zataceni(skubani) a poton vypinace na otoc a vystrel.Jinak velkej randal,zadna rychlost a ovladani bylo knicemu. Tak sla veskera elektronika ven a zacala velka prestavba jak podvozku (puvodni podvozek mel vanu asy tak 15mm od zeme) ramen,take celeho vzhledu.
Dnes je nachystany na dva regulatory , prevodovky a pasy.

Proste Tigr a ostatni jejich vyrabene tankyod HL jsou zlaty!!!
Plastikové modely + Rc bojová technika 2 s.v. a jiné

Tankista - TankistaRD@centrum.cz
https://tankistard.rajce.idnes.cz/ Nové stavby Téčka
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: modely co by stály za to

Příspěvek od long.michael »

No tak to si to asi nekoupím no proto asi sou tak levné a co ty drahé modely ty zvládají i vodu ale stojí to samé co moje auto co mám.Ale vypadají docela dosti realisticky
Ale tolik do něj nevrazím to raděj koupím ještě jeden americký
Uživatelský avatar
Tankysta
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 217
Registrován: 31 led 2009, 13:59
15
Lokalita: Letonice u Bučovic

Re: modely co by stály za to

Příspěvek od Tankysta »

long.michael píše:No tak to si to asi nekoupím no proto asi sou tak levné a co ty drahé modely ty zvládají i vodu ale stojí to samé co moje auto co mám.Ale vypadají docela dosti realisticky
Ale tolik do něj nevrazím to raděj koupím ještě jeden americký
No co se tyka investyce do Abramse tak porizovaci cena byla 1800kč coz oproti beami-trade kde ho maji za 3 200kč ujde. A to jsem ho koupil jen kvuli meritku.
Moc jsem jinak donej neinvestoval protoze nastesti mam doma dost veci a el.soucastek na modelarinu. Tet je nachystany na vmontovani prevodovek a elektronyky. Potom nastrik barvou a muze se jezdit. Bohuzel neni cas.
HL mam na sezonu nachystany ale musym dodelat Tatru 8x8,1:10. At mam nacem vozit tanky (teda ty velky).
Plastikové modely + Rc bojová technika 2 s.v. a jiné

Tankista - TankistaRD@centrum.cz
https://tankistard.rajce.idnes.cz/ Nové stavby Téčka
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: modely co by stály za to

Příspěvek od long.michael »

No tak to je docel a dost málo oproti tomu co tam chtějí za něj.No mě se to právě také líbí kvůli velikosti ale já nejsem moc dobrej v elektrice tedy jak v který v autech mi to docela jde a v barákách také ale ne v modelech to je na mě docela malé .Ale jinak se mi to líbí jen by mi to asi měl někdo zapojovat.No tak já na tohle moc nejsem jinak modelacím ale moc ne jen tak,letadýlka a techniku 1:72 ale moc nedám barvení.
Odpovědět

Zpět na „Odkazy“