modellbau-seidel.de

Odkazy na prodej zajímavých dílů, na stránky s dobrými návody a jiné věci k tématu.
Odpovědět
Machip
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 214
Registrován: 01 led 2018, 18:55
6
Lokalita: Tábor

modellbau-seidel.de

Příspěvek od Machip »

chlapi nemáte někdo zkušenost s objednavanim na stránkách modellbau-seidel.de nedaří se mi objednat ať dělám co dělám a protože neumim německy tak ani netusim co dělám blbě.predem díky Pepa
Uživatelský avatar
Ivan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1269
Registrován: 03 dub 2013, 12:08
10
Lokalita: Absolova 89, 624 00 Brno

Re: modellbau-seidel.de

Příspěvek od Ivan »

Osobní několikanásobná zkušenost - SUPER!!
Bylo období, kdy do ČR nesměl odesílat.
Používám Google chrome a mám nastaven automatický překlad do JČ.
Tankistům ZDAR
Ivan, pplk. v.v., Učitel katedry tanků, VAAZ Brno.
http://dragonstanks.rajce.idnes.cz/
Machip
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 214
Registrován: 01 led 2018, 18:55
6
Lokalita: Tábor

Re: modellbau-seidel.de

Příspěvek od Machip »

dekuji Ivane za info po vyplnění údajů to po mě chce i adresu v Německu a ať dělám co dělám nedokážu to obejit .povedlo jse mi vydražit na aukru za 3800kč panzer 4 od tamiye ale má jen jeden motor a právě seidel je jedinej kdo ma skladem i ten druhý za ještě rozumnou cenu.Pepa
Machip
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 214
Registrován: 01 led 2018, 18:55
6
Lokalita: Tábor

Re: modellbau-seidel.de

Příspěvek od Machip »

tak jsem vyzkoušel překladač a máte Ivane pravdu bohužel doprava pouze v Německu kruci to je pech nevi někdo z vás jestly nejde objednat přímo z japonska od tamiye .pepa
Uživatelský avatar
Ivan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1269
Registrován: 03 dub 2013, 12:08
10
Lokalita: Absolova 89, 624 00 Brno

Re: modellbau-seidel.de

Příspěvek od Ivan »

Machip píše: 28 led 2021, 22:37 tak jsem vyzkoušel překladač a máte Ivane pravdu bohužel doprava pouze v Německu kruci to je pech nevi někdo z vás jestly nejde objednat přímo z japonska od tamiye .pepa
Mám kontakt na pána v Praze, který objednává za ČR u Tamiye. Zítra...
Tankistům ZDAR
Ivan, pplk. v.v., Učitel katedry tanků, VAAZ Brno.
http://dragonstanks.rajce.idnes.cz/
Tom
Příspěvky: 4
Registrován: 05 bře 2020, 10:23
4
Lokalita: Brno

Re: modellbau-seidel.de

Příspěvek od Tom »

Mám registraci na Nákupech v Německu - nakupynemecko.cz. Můžeš si tam zařídit německou dodací adresu, pak ti to odtud za rozumný poplatek pošlou domů. Nebo mi pošli SZ, můžeš si to nechat poslat na mě.
Mimochodem mám také Tamiya pz IV ve stejné verzi, s jednou převodovkou. Ale podařilo se mi do něj sehnat převodovky Impact, takže Tamiya převodovku mám navíc. Bohužel bude asi na stejnou stranu jako máš ty.
Machip
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 214
Registrován: 01 led 2018, 18:55
6
Lokalita: Tábor

Re: modellbau-seidel.de

Příspěvek od Machip »

děkuji za nabídky kluci nakonec jsem poptal mpm jako dovozce a pry my to v poho doveze do dvou měsíců poptal jsem k tomu komplety pohonu na otaceni věže zakluz a elevaci hlavne zatim na to až tak nechvatam ještě jsem nedodělal ani kinga nejak moc práce.ještě jednou všem děkuji za ochotu poradit a pomoc.Pepa
Odpovědět

Zpět na „Odkazy“