e-day 2018

Uživatelský avatar
Jenda26
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 232
Registrován: 25 pro 2014, 01:37
9
Lokalita: Brandýs nad Labem

Re: e-day 2018

Příspěvek od Jenda26 »

Ještě před skončením E-daye jsem odjel rovnou na dovolenou a vrátil se až v neděli. Tímto se ještě jednou omlouvám, že jsem nemohl pomoci s úklidem tankodromu.
Zde je pár fotek, které jsem tam stihnul nafotit.

Bylo to tam naprosto super. slol slol Velký dík Vláďovi za organizaci a pořadatelům za prostory.
Statických modelů mraky, bylo na co koukat a čím se inspirovat. Petrovo Mikádo i s tendrem bylo hlavním lákadlem tankodromu. Moc velká paráda. ahoj ahoj ahoj
Co jediné se nevyvedlo, tak chování toho idiota z krámku vedle tankodromu :x a naprosto nesmyslné kecání těch dvou plastikářů, kteří tam přes hodinu brečeli jak jim někdo jiný před patnácti lety vydal dřív model co měli připravený zrovna vydat. :oops: :oops:
Moje sci-fi novinka "KV-mech", "Krabák", "Tankokrab","Krabotank", "Šlapochodka", "KVčko Dr. Bezlásky" či jiné pojmenování toho mého monstra, sklidilo naprosto přesné reakce, jaké jsem očekával. "Počítačům šroubků" způsobil lehké cukání nervů a určitě je ještě pár dalších nocí strašil ve snech :lol: , dospělí diváci nevěřícně zírali a děti nadšené hlavně z toho že jsem jim ho na chvíli půjčil se projít po okraji tankodromu. V jednu dobu se tam na to stála i docela dlouhá fronta jak na banány. :shock:
Popis jak probíhala stavba zveřejním až ho plně dokončím(chybí dokončit elevaci, zákluz a dokončit podvozek...... v tomto případě spíše pochozek :lol: ), což by mělo být cca kolem vánoc. Dělám teď na něčem větším. :twisted:
Uživatelský avatar
PetrNC
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1234
Registrován: 22 led 2012, 21:04
12
Lokalita: Náchodsko

Re: e-day 2018

Příspěvek od PetrNC »

Pěkné fotky .... ahoj ahoj "Tankonožka" přitahovala děti jako magnet ..... cool :lol:
Jenda26 píše:Popis jak probíhala stavba zveřejním až ho plně dokončím(chybí dokončit elevaci, zákluz a dokončit podvozek...... v tomto případě spíše pochozek :lol: ), což by mělo být cca kolem vánoc. Dělám teď na něčem větším. :twisted:
Jsi jak hrad v Karpatech :lol: :lol: a jsem na to hodně zvědavý cool
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: e-day 2018

Příspěvek od mrst »

krásné momentky a krásné fotky modelů...díky za uveřejnění
Uživatelský avatar
Jenda26
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 232
Registrován: 25 pro 2014, 01:37
9
Lokalita: Brandýs nad Labem

Re: e-day 2018

Příspěvek od Jenda26 »

Jinak kdyby si někdo myslel, že něco takového v 1/1 nemůže vůbec existovat natož chodit, tak tu je video. ;)
Uživatelský avatar
PetrNC
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1234
Registrován: 22 led 2012, 21:04
12
Lokalita: Náchodsko

Re: e-day 2018

Příspěvek od PetrNC »

Tak to aby sis pořídil větší 3D tiskárnu .... :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Jenda26
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 232
Registrován: 25 pro 2014, 01:37
9
Lokalita: Brandýs nad Labem

Re: e-day 2018

Příspěvek od Jenda26 »

Helemese, tady někdo staví podobnou bestii jako stavím já :twisted: :twisted: https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5C4664BE
Uživatelský avatar
PetrNC
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1234
Registrován: 22 led 2012, 21:04
12
Lokalita: Náchodsko

Re: e-day 2018

Příspěvek od PetrNC »

Reportáž od firmy Eduard. Důležitý je pro nás závěr - mohla by to být příští rok už dvoudenka .......

https://youtu.be/1Hmopme6iNg
Odpovědět

Zpět na „E-day“