T-34/85 od Lanškrouna

Uživatelský avatar
Beryna
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 77
Registrován: 30 srp 2011, 20:46
12
Lokalita: Lubník , Lanškroun

T-34/85 od Lanškrouna

Příspěvek od Beryna »

Zdravím. Tak jsem chtěl koupit Tigera a nakonec mám té třicet čtyřku.Zatím jsem ve fázi zkušebního provozu a odstranování nedostatků. Ještě bych chtěl přelakovat věž a dát tam české znaky a číslo 052(tank z ostravské operace). Potřeboval bych poradit,jakou barvu použít,abych nemusel lakovat celý tank. Kdyby někdo věděl? Jinak se zdá,že to docela funguje. Trošku mě mrzí,že nejde zatáčet jedním pásem(pásy se točí protiběžně). Soupravu mám Turnigy 9X V2. Ještě pár foteček. Tak zatím a ať to jezdí. Bery

https://berytoyota.rajce.idnes.cz/T-34_85/
Panther G
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: T-34/85 od Lanškrouna

Příspěvek od sakulajda »

Tož konečně vidím fotky, když se jenom slyšíme v telefonu ;)
Co se týče nátěru, pak bych doporučil celé přestříkat šedou základovkou, pak khaki a do finále napatlat mastnotu, špínu atd...
České znaky - hmm ty dvěfigurky jsou češi ? Pak mají špatnou barvu hader a kukly - jak je máš nabarvené jsou to spíše rusáci - a propó kde já sem tyhle figurky jen viděl :)))

Jak zní repro http://www.visaton.com/en/chassis_zubeh ... 5_9_8.html, dle parametrů by to mohlo být dobré.

Držím palce pro další práci.

Kulda
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Beryna
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 77
Registrován: 30 srp 2011, 20:46
12
Lokalita: Lubník , Lanškroun

Re: T-34/85 od Lanškrouna

Příspěvek od Beryna »

No jo no. Ty figurky budou asi rusové. Byli u tanku,tak je mám.Taky jsem je už asi viděl. Barvu zatím nechám a rusáky taky,ale radši bych měl tank s českou osádkou.Reproduktor je supr. Akorád mě štve,že nejde zatáčet jen jedním pásem a ani za jízdy se tank při vychýlení páky nestáčí.Nejde to nějak nastavit na soupravě?Taky mám nějakou prodlevu při otáčení,trošku vychýlím páku,pustím ji a tank se ještě trošku pootočí.Není to zrovna moc citlivé. S tím bych potřeboval taky něco udělat. Až to bude fungovat k mé spokojenosti,tak budu řešit ten nátěr. :roll:
Panther G
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1774
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: T-34/85 od Lanškrouna

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj.

Když jsem u těch českých tankistů, nemáte někdo nějaké odkazy a vyobrazení. Já našel jednu fotku ale až ze zimy 1945 - 1946, tam mají ruské tank. kukly a mně neznámé kožeňáky (v délce do pasu). Já hledám něco z června 1945 k mému tančíku. Obrázek
Naposledy upravil(a) Rudyn dne 05 pro 2011, 19:43, celkem upraveno 1 x.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: T-34/85 od Lanškrouna

Příspěvek od sakulajda »

Beryna píše:No jo no. Ty figurky budou asi rusové. Byli u tanku,tak je mám.Taky jsem je už asi viděl. Barvu zatím nechám a rusáky taky,ale radši bych měl tank s českou osádkou.
Já myslel, že jsi dělal ty. Na čechy je potřeba čerňáky a černou kuklu.
Beryna píše:Akorád mě štve,že nejde zatáčet jen jedním pásem
pokud je pravá páka ve středové poloze a vychyluje se do stran, pak je normální, že se pásy otáči protiběžně
přez PC Configurátor lze nastavit rychlost tohoto otáčení - nevím jestli když se nastaví minimum, tak se tank přestane otáčet - je to dost možné - museo by se to zkusit.
Beryna píše:ani za jízdy se tank při vychýlení páky nestáčí.Nejde to nějak nastavit na soupravě?
Popiš "nestáčí"
Beryna píše:Taky mám nějakou prodlevu při otáčení,trošku vychýlím páku,pustím ji a tank se ještě trošku pootočí.Není to zrovna moc citlivé. S tím bych potřeboval taky něco udělat.
U elmodu je nastavena časová prodleva mezi změnou rychlosti - tato hodnota se dá taky měnit přez PC Configurátor
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Beryna
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 77
Registrován: 30 srp 2011, 20:46
12
Lokalita: Lubník , Lanškroun

Re: T-34/85 od Lanškrouna

Příspěvek od Beryna »

Líbilo by se mi,kdyby tank za jízdy zatáčel,tím,že se změní rychlost jednoho pásu.Jízda v před a otáčení na místě a ještě protiběžně? S tím by bylo potřeba něco udělat.
Panther G
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: T-34/85 od Lanškrouna

Příspěvek od sakulajda »

Beryna píše:Líbilo by se mi,kdyby tank za jízdy zatáčel,tím,že se změní rychlost jednoho pásu.Jízda v před a otáčení na místě a ještě protiběžně? S tím by bylo potřeba něco udělat.
Asi si nerozumíme
tank s elektronikou elmod za jízdy zatáčí tím, že zpomalí vnitřní pás
pokud tank stojí na místě pak se otáčí protiběhem pásů
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Beryna
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 77
Registrován: 30 srp 2011, 20:46
12
Lokalita: Lubník , Lanškroun

Re: T-34/85 od Lanškrouna

Příspěvek od Beryna »

Aha. Ale mě to nezatáčí.
Panther G
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: T-34/85 od Lanškrouna

Příspěvek od sakulajda »

Beryna píše:Aha. Ale mě to nezatáčí.
pak to máš asi špatně zapojené
když zmáčkneš to testovací tlačítko na řídícím modulu co dělají pásy (teda krom toho že se točí)
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Beryna
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 77
Registrován: 30 srp 2011, 20:46
12
Lokalita: Lubník , Lanškroun

Re: T-34/85 od Lanškrouna

Příspěvek od Beryna »

Tak,pravý pás jede rychleji a levý pomaleji(oba se točí směrem vpřed). Po chvilce se změní běh pásů protiběžně a pak jedou oba do zadu.Toto se pořád opakuje.Pravý jede pořád rychleji.
Panther G
Odpovědět

Zpět na „T-34“