T34 vykopávka z Kurska

Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

Re: T34 vykopávka z Kurska

Příspěvek od spitfiremk1 »

zander píše:
MiG-21 píše:Tak ať to nějak vyjde! :D Bohužel restauraci hotových RC modelů jsem nikdy neprováděl, takže ti asi neporadím. :?
Ať se daří! :)

MiG

Copak ty seš zač? MIGu :P :P
Psal jsem ti SZ
Doplň si profil.

Měj se

Michal


...Asi jezdič? :) :)
nejde li o život, jde o hov .......
Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

Re: T34 vykopávka z Kurska

Příspěvek od spitfiremk1 »

dzordzi píše:Tak dnes dorazila dlho očakávaná zásielka T34. Vraj sa už pol roka nevyrábajú a dopredávajú sa posledné zásoby. tak to ma presvedčilo a kúpil som....
Musím povedat že som z tejto labilnej hračky sklamaný :cry: Zdá sa mi tento model o polovicu menší oproti tigrovi alebo Bulldogovi. neviem či je to 1:16- na krabici to sice je ale nezdá sa mito.
Písali že tank má cca 4Kg a má ledvaj 1kg!! :evil:
Model nedolieha -vzadu je strašná fuga nedoviera to nejak a celkovo je velmi krivý- aj veža všade odstáva v spojoch.... Vychýrená Pekná patina je len na veži a to iba biele nápisy- ostatné je len zazelenalý plast každý kúsek inej farby :?
O ovládači už ani nehovorím, asi ho zajtra prejdem traktorom a ešte aj cúvnem aby mu bolo dost. Tak hnusný nechutný ovladač som ešte nevidel ani na tej najlacnejšej Tajvanskočínskovietnamskej hračke :!:
Takže čo sním?!?! :idea: - Rezat - šroubovat - a MOC investovat!!!!!!!!

takéto sú prvé dojmy z kúpy ssad
Z odstupem času tvého příspěvku, se objevilo T34 od HL, Ale ten hýří mnoha nedostatky..Hlavně v tom ohledu, že je to model koncipovaný primárně k ježdění a neoplývá tak jemnými detaily jak tvůj model v originálu, který je motorizovaný bývalý statický, vitrínový model od Trumpetera. Navíc ta "fuga", jak popisuješ na něm není, což je velký nedostatek na typickém rysu téček. Ona tam má být a ve skutečnosti má kolem deseti centimetrů.Její důvod neznám, ale asi pomáhala cirkulaci vzduchu kolem motoru :?: HL neřeší např madlo na kruhovém krytu mezi výfuky..Torro (tvoje) tam má pěkné madlo, HL jakýsi plný výstupek....A největší nářez je velitelská věžička...Její rozdělení při otevření na dvě poloviny jako klapky (něco na způsob Panzeru III-IV) Takto provedenou jsem ji viděl na HL stránkách jako náhradní díl Zkrátka tam, kde se správně má cca v polovině průměru věžičky otvírat půlpoklop ve dvou pantech směrem nahoru-vpřed, se u HL obě půlky rozevřou a každá má svůj pant (nesmysl) Takže nepomlouvej svůj model a uprav ho jako všichni zde a bude tě těšit o to více.. slol
nejde li o život, jde o hov .......
Odpovědět

Zpět na „T-34“