torro

Uživatelský avatar
LARS
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 440
Registrován: 02 úno 2009, 21:41
15
Lokalita: Nudvojovice

Re: torro

Příspěvek od LARS »

Volltreffen píše:Milane,tank je super a určitě tě to stálo fůru času a trpělivosti,ale co furt máte s tim že tank musí bejt rezavej,špinavej a musí smrdět? :D
Milane zase opět pěkná práce ,ale k té rezi a blátu. Tank v boji občas projede nějakou tou kaluží stodolou nebo zdí a pchybuji o tom že když v tom kolosu trávili celý den že tank večer po boji leštili a zatírali šrámy jak nějakej dušičkář když si škrábne Š 120 o poplnice při rally na hřbitov.
[█۞███████]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████]
.◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤
pajak7

Re: torro

Příspěvek od pajak7 »

LARS píše:
Volltreffen píše:Milane,tank je super a určitě tě to stálo fůru času a trpělivosti,ale co furt máte s tim že tank musí bejt rezavej,špinavej a musí smrdět? :D
Milane zase opět pěkná práce ,ale k té rezi a blátu. Tank v boji občas projede nějakou tou kaluží stodolou nebo zdí a pchybuji o tom že když v tom kolosu trávili celý den že tank večer po boji leštili a zatírali šrámy jak nějakej dušičkář když si škrábne Š 120 o poplnice při rally na hřbitov.
Tak tak moje řeč puffy na Tuning jsou autička a do boje Tanky slol
pajak7

Re: torro

Příspěvek od pajak7 »

Volltreffen píše:Sakra chlapi,mít takhle volískanou T-34,tak vás Soudruh Velitel Sergej nebo Ivan to je jedno,požene jako svini a mazák vás nechá čistit hajzly tak,aby se z nich dalo nažrat :D Prostě,rezavej tank je kravina,tanky se prostě udržovali a krom toho tank nerezne za tejden ani za dva takže by se ten tank dřív nebo později stejně přepatlal,no nic,luxolu a hadříku s jarem zdar :D

:roll: Nevím ale asi si pleteš pojmy z dojmy ale Základní Vojenská služba a Válka si já osobně myslím je úplně něco jiného ale když si myslíš že ve válce jezdily Tanky naleštěný tak ti to já a asi nikdo jiný tady na FORU nebude rozmlouvat :roll:
Návštěvník

Re: torro

Příspěvek od Návštěvník »

Teď něco jen tak mimochodem k té rezi.
Popíšu jeden příběh co se stal u Stalingradu (zhruba podle knížky o tanku T 34). V závodě co se vyráběly ve Stalingu traktory dělali Rusové za války tanky T - 34/76. V obleženém městě byl všeho nedostatek, jídlem počínaje a zbrojním materiálem konče. Tanky prý ani neměly žádný nátěr a už vůbec ne zaměřovací optiku pro střelbu. Proč taky, když se vojáci naučili mířit stylem podíval ses přes hlaveň na cíl, nabil a vystřelil. Pokud tě hned Němci za traktorovým závodem nezasáhli mohl být šťastný že vůbec ještě žiješ. Jestli na holém kovu byla nějaká rez Rusáky asi zřejmě vůbec netížilo.
V pozdějších letech, aby se stihla předat tanková technika bojujícím útvarům se dokonce tanky natíraly během přepravy na železničních vagonech.
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: torro

Příspěvek od Milan »

Ale nejhlavnější věc je ta,že se mi to takhle líbí.
pajak7

Re: torro

Příspěvek od pajak7 »

Milan píše:Ale nejhlavnější věc je ta,že se mi to takhle líbí.
Aááááá voooo tom to je musí se to libit hlavně autorovi.
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: torro

Příspěvek od Milan »

Volltreffen píše:Jo máte pravdu,na můj vkus je to rezavý na váš zase zajímavě provedený :D

ps. na vašem autě to máte taky tak?:_))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Máš tu vyfocenýho nějakýho svýho tanka,abych se mohl podívat jak to správně udělat ??? cool
pajak7

Re: torro

Příspěvek od pajak7 »

ps. na vašem autě to máte taky tak?:_))))))))))))))))))))))))))))))))))))[/
Ano já to tak mám na svém autě protože jezdím ve své 12 leté Opel Astra nechvalnou pověstí rezavení .
mechanicky je ve 100% stavu ale ta rez :roll: :roll: :roll: .
Víš pro mě je duležitější jak auto funguje a ne jak vypadá.Jsem zastánce toho že Auto má sloužit tobě a né ty jemu.
A pak toto Forum je o Tancích (především jak jsi si mohl všimnout tak tanky z Druhé Světové) a ne o nějakých plechovkách¨:viz moje Astra.
Adam

Re: torro

Příspěvek od Adam »

Volltreffen píše:Jo máte pravdu,na můj vkus je to rezavý na váš zase zajímavě provedený :D

ps. na vašem autě to máte taky tak?:_))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Tak si pravidelně prohlížím forum.Ty se tady a jinde na něco ptáš-máš na věc svůj názor ,ale nevidím tvojí práci.Můžeme to dělat tady špatně,ale nám se to líbí,chceme o tom diskutovat.Ale s tebe mám nějaký pocit,že je vše špatně.Dělej věci k radosti,porovnávej,ale kritika to je už věc na kterou musíš hodně znát.Adam
Dreede
Příspěvky: 3
Registrován: 18 zář 2009, 20:31
14
Lokalita: Bratislava

Re: torro

Příspěvek od Dreede »

Ahojte. Chcel by som kúpiť T34 bielu kamufláž, ale na Slovensku ju neviem nikde zohnať. Písal som do beami-trade, či by vedeli poslať balík aj na Slovensko a neodpisujú. Neviete mi poradiť nejaký RC shop blízko hraníc, max. Brno kde by som ho mohol prísť kúpiť aj osobne? Vopred ďakujem
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „T-34“