Pozvánka

Uživatelský avatar
čížan
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 120
Registrován: 15 zář 2010, 14:41
13
Lokalita: Solopysky u Loun

Re: Pozvánka

Příspěvek od čížan »

Neberu to ve zlém,
je jasný, že je to dost divoká kombinace, ale jak jsem psal.
Tankodrom je pojatý tak, že zde bude jezírko (vyloďovací pláže), bude zde kopcovitý terén (Ardeny), na most vjedeš u Remagenu a vyjedeš v Nijmegenu (Příliš vzdálený most).
Celé je to o tom, zajezdit si. Zajezdit si v krajině, kterou známe z filmů a k tomu obrazu trošku přizpůsobit okolí. Neděláme přesnou kopii nějakého území, asi by to bylo i o dost náročnější, děláme to pro "vyblbnutí".
I příchozí se spíš ztotožní s tím co znají z televize než s neidentifikovatelným kusem země.
Našimi členy jsou i děti, otevřeli jsme ve spolupráci s DDM Postoloprty modelářský kroužek.
To jen na vysvětlenou.
Taky platí co jsem psal dříve, na tankodromu se scházíme cca každé dva týdny, kdo by se chtěl přijet podívat je vítán, akorát už nebude taková sláva, klobásy, guláš a dobové motorky a uniformy.
Až se mi dostanou do ruky fotky tak přidám, neměl jsem ani čas fotit..............
čížan
116. Panzer division Windhund
Uživatelský avatar
čížan
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 120
Registrován: 15 zář 2010, 14:41
13
Lokalita: Solopysky u Loun

Re: Pozvánka

Příspěvek od čížan »

Tak už se mi dostaly do ruky fotky, tak tady je ochutnávka.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
čížan
116. Panzer division Windhund
Uživatelský avatar
Uriash
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 68
Registrován: 07 srp 2010, 19:50
13
Lokalita: Dobromeritz - Dobroměřice

Re: Pozvánka

Příspěvek od Uriash »

Akce se povedlo, i počasí přálo, zájem lidí byl, tak hodnotím velmi dobře. Příští akce bude pojata jako bitva o Ardeny v zimě. Samozřejmně chtěl každý zkusit, jak se s tankama jezdí no a teď všichni opravujem. Starosta Postoloprt byl spokojen, tak se budem snažit, aby koupilo město do klubu 2-3- modely pro ježdění pro lidi. Hned vznikl i modelářský kroužek pro děti pod záštitou DDM. Více na našich stránkách. Předseda.
PANZER DIVISION WIKING
116.PANZER MODEL CLUB WIKING
www.rctankmodel.cz
Uživatelský avatar
dzejkob
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 85
Registrován: 13 bře 2011, 19:33
13
Lokalita: Jirkov okres Chomutov

Re: Pozvánka

Příspěvek od dzejkob »

Více na našich stránkách. Předseda.[/quote]

Jen přidám, že jsme i na facebooku pod názvem klubu, proto kdo nás chce podpořit, může nás prostřednictvím této služby uvést ve známost na svém profilu .... ;)
116.Panzer model club Wiking
www.rctankmodel.cz
Odpovědět

Zpět na „Postoloprty“