setkání rc tankových modelářů

mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

setkání rc tankových modelářů

Příspěvek od mrst »

Ahojte všichni vespolek.
Nevíte někdo nebo nepořádáte sraz či setkání rc tankových šílenců....myslím tím tedy velikost 1:16.
Každý jsme odjinud a tedy každému by asi vyhovovalo něco jiného. Ale myslím, že taková akcička by snad mohla zkrátit i km vzdálenost.
Podmínkou by samozřejmě měl být kvalitní tankodrom....ostatní se dá doladit.
mrst
pajak7

Re: setkání rc tankových modelářů

Příspěvek od pajak7 »

mrst píše:Ahojte všichni vespolek.
Nevíte někdo nebo nepořádáte sraz či setkání rc tankových šílenců....myslím tím tedy velikost 1:16.
Každý jsme odjinud a tedy každému by asi vyhovovalo něco jiného. Ale myslím, že taková akcička by snad mohla zkrátit i km vzdálenost.
Podmínkou by samozřejmě měl být kvalitní tankodrom....ostatní se dá doladit.
mrst
Vláďo dobrý nápad už jen vybrat lokalitu a čas a muže se to dát uskutečnit jen abych nebyl zrovna na dovče to jest 5.-11.7.09.
To už snad budu mít Pershinga komplet.
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: setkání rc tankových modelářů

Příspěvek od long.michael »

Můžu nabídnout barák dispozici ale sem od Kladna Ale tankodrom mám malinkej ale upravuji větší na půdě jen řeším překážky a terém jak ho udělat realisticky mám tam zatím jen náčrt z bordelu co byl na půdě :D
jen takový malý upozornění spacák a karimatku sebou postelý tu mám málo Hospoda zdroj Piva je vedle ale dá se domluvit i to že by nám podávaly piva přez plot.
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: setkání rc tankových modelářů

Příspěvek od mrst »

Já jsem myslel nějaký víkend v září....je teplo a bývá i hezké počasí. Konec srpna by jsme mohli udělat setkání na tankovém dni v Lešanech...Poslední víkend o prázdninách. Zároveň by nebylo od věci např. setkání na Smržovce v tankovém muzeu.
Zároveň se možná i s tankodromem budeme účastnit i Nových Butovic...Praha 5 e-day???
mrst :D
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: setkání rc tankových modelářů

Příspěvek od long.michael »

No tak Lešany sou super je to dobrá akce tak tam teda na konci měsice srpna nabízim pro ty zdaleka ubytování na valdeku
pajak7

Re: setkání rc tankových modelářů

Příspěvek od pajak7 »

mrst píše:Já jsem myslel nějaký víkend v září....je teplo a bývá i hezké počasí. Konec srpna by jsme mohli udělat setkání na tankovém dni v Lešanech...Poslední víkend o prázdninách. Zároveň by nebylo od věci např. setkání na Smržovce v tankovém muzeu.
Zároveň se možná i s tankodromem budeme účastnit i Nových Butovic...Praha 5 e-day???
mrst :D
No já myslím že už stačí jen sehnat lidi tady z Fora a není co řešit Mrst nám udělal super nabídku a je ji potřeba REALIZOVAT.
Tak co nadšenci do Obrněné techniky koukejte se ozvat :P :P :P
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: setkání rc tankových modelářů

Příspěvek od mrst »

To vše záleží na Vás ....jsou možné srazy i na Smržovce v tankovém muzeu.
Ale kde je to ubytování u Lešan na valdeku???
pajak7

Re: setkání rc tankových modelářů

Příspěvek od pajak7 »

mrst píše:To vše záleží na Vás ....jsou možné srazy i na Smržovce v tankovém muzeu.
Ale kde je to ubytování u Lešan na valdeku???
Ajak to bude s tankodromem na Smržovce Vláďo bude už větší nebo zustane takovi jaký je .
S mojí pomocí samozřejmě na Smržovce počítej.Tedy co se týče fyzické práce samozřejmě.Na nějaké organizování jsem jinak moc hloupej. :roll: :roll:
:P Já bydlím pár kilákú od tuď tak to není problém. :P
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: setkání rc tankových modelářů

Příspěvek od mrst »

Na Smržovce počítám s větší plochou...cca 5x15m....bylo by dobré se dohodnout o pomoci....co ostatní??? slol slol slol
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: setkání rc tankových modelářů

Příspěvek od long.michael »

No tak Valdek je ta díra co bydlim je u Kladna do lešan to jezdim tak kolem 40min pokud si nezpletu cestu dal bych sem okaz na mapu ale nchce mi to načíst nevím proč :oops: Tak pro ty co to to maj daleko by to bylo dobrý pokud tam někdo pojede dopravou tak bych vzal 3 lidi autem
tak už sem to načet tak snad to půjde otevřít http://www.mapy.cz/#x=132317760@y=13600 ... _136067456
Odpovědět

Zpět na „Jiné“