Krásná u Aše 2. ročník

mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Krásná u Aše 2. ročník

Příspěvek od mrst »

Dovolím si jednu "připomínku" a vůbec ne jenom k této akci.
Je obrovskou škodou, že často tyto "akce ve veřejném prostředí" nejsou více mediálně propagovány a na úžasnou akci s vydáním velké snahy dorazí pouze 50 okolojdoucích. Stačí navštívit úřad a každý obecní plátek si myslím tuto akci uvítá. Viz. rozhovor se starostou v České Metuji.
Je totiž škoda, že mezi námi není zas tak moc juniorů nebo přímo řečeno málo "juniorů".

Snažím se dělat akcičky, kde se lidičky přijdou podívat. Bohužel v HoPo není sál, kde by to šlo uspořádat :( .

A tak se musím uspokojit s Lešany.... :lol: :lol: :lol:

Neberte to absolutně jako kritiku, ale spíše nad tím pouvažujte pozitivně, vždyť i naším tankistkám se to líbí... a tak proč ne vetšině dítí a i rodičů v okolí.

Přijde mi to jako velká škoda
hranicak11
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1027
Registrován: 23 lis 2013, 13:01
10
Lokalita: Krásná u Aše

Re: Krásná u Aše 2. ročník

Příspěvek od hranicak11 »

Určitě máš pravdu, ale například zde u nás to bylo zveřejněno na několika fb stránkách ( ty jsou v poslední době více sledované než noviny či městský web) víc jsem nepropagoval. Další věc je poloha zde na konci světa :lol: ne každému modeláři se chce jet právě až sem a pokud chceš mít hooodne lidí, tak musíš mít i hodně modelů ( pokud budu dělat další akci, tak bych rád pozval i přeshraniční sousedy). Momentálně nevím jak to bude se Sokolovnou v budoucnu, ale to je zde v Krásné jen detail, jsou možné alternativy, které by se museli domluvit s obcí.
hranicak11
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1027
Registrován: 23 lis 2013, 13:01
10
Lokalita: Krásná u Aše

Re: Krásná u Aše 2. ročník

Příspěvek od hranicak11 »

Jinak jestli jste si všimli, tak jsme zde postavili vůbec první oválné kolejiště na akci tohoto typu. Za mě určitě palec nahoru pro Scouta *OK* za tento dobrý nápad
Uživatelský avatar
scoutT34
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 681
Registrován: 11 zář 2015, 15:47
8
Lokalita: Hrubá Borša

Re: Krásná u Aše 2. ročník

Příspěvek od scoutT34 »

hranicak11 píše: 31 bře 2019, 14:44 Jinak jestli jste si všimli, tak jsme zde postavili vůbec první oválné kolejiště na akci tohoto typu. Za mě určitě palec nahoru pro Scouta *OK* za tento dobrý nápad
Je to super keď je skvelá partia, pekné prostredie
Najbližší level bude dvojkolajny ovál ak bude dosť miesta a príde PetrNc :D
Uživatelský avatar
rmichalbarna
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1343
Registrován: 09 říj 2016, 07:34
7
Lokalita: Most

Re: Krásná u Aše 2. ročník

Příspěvek od rmichalbarna »

Kamarádi měli jste to pěkný!
Tatra 141,T34/85
http://www.mujtank.tym.cz

Martin Muzikář

Re: Krásná u Aše 2. ročník

Příspěvek od Martin Muzikář »

Bolku, bylo to fajn setkání, píšu opožděně, ale moc děkujeme, že jsme se k Vám mohli přidat.
Díky za celou přípravu, snad si to zopakujeme.
Martin a kluci
Odpovědět

Zpět na „Jiné“