Mistrovství republiky nezávislých modelářů 2011 v Hodoníně.

Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1774
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Mistrovství republiky nezávislých modelářů 2011 v Hodoníně.

Příspěvek od Rudyn »

Nazdar taniksté.

Tak dnes byl u mne na návštěvě Jara z Uh. Hradiště a v sobotu asi jezdit nepůjde. :( S Kuldou taky nemáme počítat. :( :(
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1774
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Mistrovství republiky nezávislých modelářů 2011 v Hodoníně.

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj Danieli.

Plně to chápu a je to škoda, že tu nebudete. Beru foťák a snad něco nafotím.
Třeba přijede i Dolin z Hrušek, byl pozvaný a na naše tanky velmi zvědavý. Ještě mu napíšu mail, pokud přijede ať vezme tu knížku co teď vydal. Více na: http://www.modelforum.cz/viewtopic.php? ... &start=480
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1774
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Mistrovství republiky nezávislých modelářů 2011 v Hodoníně.

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj.

Hodonín dopadl velmi dobře. Nakonec jsme s RC modely jezdili uvnitř haly. Venku byla skutečná technika v 1/1 a bojové jednotky armády "naživo". Naše bojové a kamionové stanoviště bylo hned za vstupem vlevo. Těším se na fotky. Pořadatelé na nás nezapoměli a poskytli odpovídající zázemí, což se na jiných akcích díky krizi pomalu vytrácí !!! Jen na koberci se mi špatně zatáčelo s Pershingem a Tigrem. Kupodivu mé neproporcionální T-34/85 to nevadilo, právě naopak. Nebylo vůbec znát, že řídím dvěma kniply :lol: :lol: :lol: Koberec totiž bezva podržel drobné nepřesnosti jízdy.

A tady je trochu inspirativní foto pro Mílu "dovolenkára":
ObrázekObrázekObrázek

P.S. Mílo nehledej na tom mouchy, je to jen 1/35 co jsem dostal od vedoucího kroužku z Prahy !!!
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Odpovědět

Zpět na „Hodonín“