STARÝ TEKOV (okr.Levica) - žádost o pomoc

Odpovědět
Uživatelský avatar
Uriash
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 68
Registrován: 07 srp 2010, 19:50
13
Lokalita: Dobromeritz - Dobroměřice

STARÝ TEKOV (okr.Levica) - žádost o pomoc

Příspěvek od Uriash »

Achtung panzer!
Z historie: Pracuju jako vedoucí výroby v mezinárodní firmě na výrobu a montáž mostů. A protože nemáme kompletně obsazená pracovní místa, tak najímáme cizí personální firmy ke spolupráci.
Dlouhodobě spolupracujem s firmou CZ mont. SK, kde jeden ze spolumajitelů (p.Kinčok) je místopředsedou slovenského nástupce Svazarmu.
K věci: Nabídl mi účast na mezinárodním setkání bojovníků 2.světové války ve Starém Těkově, s tím, že nám vyčlení prostor pro NAŠE KLACKY (modely), abychom předvedli veřejnosti co se dá udělat a samozřejmně se předvézt.
Myslím si, že tato reklama, kdy tuto akci natáčí různé i mezinárodní televize by byla pro nás celkem dobrá.
Podle posledních informací se akce koná poslední víkend v červenci, s tím, že nám ubytování zajistí přímo na místě v Hotelu Bažantnica včetně stravy. Účastníci akce zdarma.
Proto vás chci touto cestou, jako předseda vznikajícího klubu RC "tankánů" požádat o účast. Pokud se bude pořádat setkání kdekoli jinde mimo mé působiště, rád se s kolegy zúčastníme a dohodneme podrobnosti.
Vznikající klub má v plánu pořádat akce, jak pro nás "stálé", tak i pro veřejnost. Tak jako kolegove ve Cvrčovicích (omlouvám se, ale teď nevím, jestli jsem to napsal dobře) tak na oplátku u nás v Postoloprtech, kde nám městečko pronajímá pozemek.
Prosím, kdo by měl zájem kontaktujte mě na uriash@email.cz nebo na panzer.model.club@email.cz
Rád bych se s klubem a všemi, kdo bude mít zájem této akce zúčastnil, už jen z toho důvodu, že majitel pozemku a hotelu má statut muzea a vlastní techniku 2.světové války.
Díky předem.
PANZER DIVISION WIKING
116.PANZER MODEL CLUB WIKING
www.rctankmodel.cz
Odpovědět

Zpět na „Jiné“