Stránka 1 z 1

ProDite 2019

Napsal: 05 bře 2019, 09:13
od sakulajda
BVV nic, nové vedení údajně specifikovalo – pro děti od 1-3 let a doprovodný program zrušilo.

Re: ProDite 2019

Napsal: 05 bře 2019, 09:44
od Radek
No nedá se nic dělat, pro Brno je to škoda. Doba slávy veletrhů už je pryč. Byl jsem na stánku na strojírenském veletrhu několik let po sobě. Většina firem dospěla k závěru:
1. Pokud se nevěnuje veletrhu minimálně jeden až dva týdny před veletrhem a do 14 dnů po veletrhu se neobjedou nové kontakty je účast zbytečná.
2. Účast na veletrhu stojí spoustu peněz.
3. Můžu někomu vykládat, že jen já mám to nejlepší zboží, na veletrhu si ale účastník o dva stánky dál zjistí, že pravda je jinde.
4. Žádná firma nemá tak zásadní novinku každý rok, aby její účast na veletrhu byla odůvodněná.

A tak se přistoupilo k tomu, že potenciální zákazníci se pozvou na nějaké vhodné místo, vše zabere maximálně 3 dny. Ten kdo pozval, může tvrdit co chce a možnost ověření skutečnosti už není tak snadná jako na veletrhu. Jak pracuje nějaký stroj není problém umístit jako video někde na serveru. Kdo dnes něco hledá a potřebuje, hledá to na internetu.

Tato akce měla oslovit širokou rodičovskou veřejnost, protože ta dětem hračky kupuje. Že si to zúžili na Kategorii 1-3 roky je jejich chyba. Hračky pro tyto děti jsou jednoduché a levné. Teprve starší děti jsou vyzrálé pro dražší a složitější hračky.
Jejich chyba, jejich škoda...

Pokud je můj příspěvek mimo, ať ho admin smaže.

Za mě : divím se Brnu, že prodalo veletrhy Němcům, když byly aktuální a až začaly být nevýdělečné je od Němců kupují zpět.

Radek

Re: ProDite 2019

Napsal: 05 bře 2019, 19:13
od PetrNC
Po té loňské "katastrofě" ze strany BVV se tomu nedivím. Když se podíváte na videa z "bohatých" ročníků, tak účast modelářů všech kategorií byla velice hojná a rozhodně to zvyšovalo atrktivitu daného veletrhu.
Je to škoda, byla to i příležitost setkat se tam s kamarády zde z fóra. Díky moc Kuldo za to, že ses o to celé ty roky staral ahoj ahoj ahoj Na druhou stranu, pro jedno kvítí Slunce nesvítí a jsou jiné akce z kraje roku ( např. Strážnice ) kde je účast modelářů více než žádoucí .... :)