Taigen Tiger raná verze

Vyřízené aktivace
Cuch
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 6
Registrován: 15 led 2015, 07:13
9
Lokalita: Brno

Re: Taigen Tiger raná verze

Příspěvek od Cuch »

Děkuji všem za rady a přivítání. Soboty mám bohužel obsazené, protože manželka je ve škole a já musím hlídat každou sobotu 1,5 roční dcerku. Ta neděle v Rohatci by šla. :)
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Taigen Tiger raná verze

Příspěvek od sakulajda »

Cuch píše:Děkuji všem za rady a přivítání. Soboty mám bohužel obsazené, protože manželka je ve škole a já musím hlídat každou sobotu 1,5 roční dcerku. Ta neděle v Rohatci by šla. :)
Z toho bych si hlavu nedelal, vsichni bereme deti s sebou - ja kluka 9 mesicu - akorat tolik nenajezdis a nepokecas, ale zucastnis se ;)
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Cuch
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 6
Registrován: 15 led 2015, 07:13
9
Lokalita: Brno

Re: Taigen Tiger raná verze

Příspěvek od Cuch »

sakulajda píše:Z toho bych si hlavu nedelal, vsichni bereme deti s sebou - ja kluka 9 mesicu - akorat tolik nenajezdis a nepokecas, ale zucastnis se ;)
No malé je všude plno. Ale na tanky by nesahala, to už má školu u nás doma. Když jezdím, tak občas za tankem chodí, ale nesmí sahat, to už ví. :)

A v tom Rohatci, to je co za akci ? Nějaké setkání modelářů, ježdění venku po tankodromu ?
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1774
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Taigen Tiger raná verze

Příspěvek od Rudyn »

Cuch píše:
sakulajda píše:Z toho bych si hlavu nedelal, vsichni bereme deti s sebou - ja kluka 9 mesicu - akorat tolik nenajezdis a nepokecas, ale zucastnis se ;)
No malé je všude plno. Ale na tanky by nesahala, to už má školu u nás doma. Když jezdím, tak občas za tankem chodí, ale nesmí sahat, to už ví. :)

A v tom Rohatci, to je co za akci ? Nějaké setkání modelářů, ježdění venku po tankodromu ?
Ahoj !!!
V Rohatci jde o setkání RC tankistů našeho fóra, zatím je nahlášeno 12 RC modelářů - tankistů. Jsme jako doprovodný program pod záštitou Obecního úřadu Rohatec !!! Budou zde k vidění skutečné tanky a bojová vozidla pana Trechy z Rohatce. Měl by být přítomen i klub vojenské historie z Hodonína. Je to všechno k 70. výročí osvobození obce. Ve stejný den byl osvobozen i Hodonín jako první město ČR, tam jsou rovněž oslavy, ale žádosti z této strany jsem musel odmítnout (nemůžeme být všude). Pokud vyjde počasí jezdíme s modely venku, pokud bude škaredě (ošklivo), jezdíme v kulturním domě !!! Mám v plánu jako občerstvení asi guláš+pečivo, alko, nealko pivo, víno, kořku atd. Pro nás je domluveno zázemí (WC, voda atd.) v kulturním domě, odkud si natáhnem i prodlužováky pro nabíječe aku. Akce pro veřejnost začíná ve 14.00 hod. v neděli 12.4.2015. Když vynosíme z kuturáku stoly, tak jak bývá zvykem nejezdící modely vystavíme na bezpečné místo pro nás i pro diváky.
Neměj komplexy, že svůj stroj ještě nemáš hotový, o to víc je aspoň vidět ta úprava tvého modelu oproti seriové výrobě atd. Na 12.4.2015 chystám taky malé překvapení. Tajuplně se tvářící smajlík tu bohužel není !!!

R.
Naposledy upravil(a) Rudyn dne 23 bře 2015, 11:57, celkem upraveno 2 x.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Cuch
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 6
Registrován: 15 led 2015, 07:13
9
Lokalita: Brno

Re: Taigen Tiger raná verze

Příspěvek od Cuch »

No akce to může být víc než zajímavá. Mám to kousek, tak bych se tam mohl podívat. Určitě to budu vědět ale až pár dnů před akcí.
První věc na tanku už budu mít vyřešenou, a sice že mě nebude hučet otáčení věže. Tímto děkuji Michalovi (bean), že mi zdarma poslal motorek na 12 voltů. Dnes večer to hned otestuji. :)
Uživatelský avatar
bean
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 164
Registrován: 05 srp 2010, 22:55
13
Lokalita: Černošice, Praha západ

Re: Taigen Tiger raná verze

Příspěvek od bean »

:)
Doufám, že ti to půjde. Já to nezkoušel, ale kupoval jsem úplně ten stejný, který tady na fórum někdo měl a byl spokojen :)
Tak držím palce :)
Cuch píše:No akce to může být víc než zajímavá. Mám to kousek, tak bych se tam mohl podívat. Určitě to budu vědět ale až pár dnů před akcí.
První věc na tanku už budu mít vyřešenou, a sice že mě nebude hučet otáčení věže. Tímto děkuji Michalovi (bean), že mi zdarma poslal motorek na 12 voltů. Dnes večer to hned otestuji. :)
Odpovědět

Zpět na „Aktivovaní“