Pozdrav

Vyřízené aktivace
Odpovědět
mir

Pozdrav

Příspěvek od mir »

Ahojte tankisti :D jmenuji se Mirek, je mi 37 let a jsem z Mostkovic. S tankama jsem začal před cca 2 lety hraním WoTka, které hraji do dnes v jednom ze slušnějších českých klanů. Přes hraní na PC jsem se i díky mému malému dostal ke koupi nějakých hraček tanků, následně i prachobyčejných RC soubojových tanků, se kterými dračíme v pokojíčku :D To nás oba (hlavně mě) přivedlo na myšlenku, že by bylo fajn mít tank, který může jezdit i po zahradě. Na For Model v Olomouci, kde bylo pár opravdu úchvatných modelů v měřítku 1:16, které jsmě následně přesněji prozkoumali na akci pořádané mým kamarádem v Prostějově na Velikonoční sobotu. Tam jsem zjistil, jaké jsou možnosti obyčejných tanků před a po úpravě. Následně se naskytla možnost koupit nefunkční a poškozený model tanku HL TigerI v nějaké základní verzi, který se mi za pomoci kamaráda povedlo během večera rozchodit :D A už s malým dračíme v obýváku, přejíždíme všemožné a stále větší překážky a mamka nám furt zametá kuličky, které jsou všude :-) Na tomto fóru je spousta úžasných informací, které použiji k upravení našeho Tigra a jelikož budu mít i dost dotazů, rád se stanu součástí vašeho TÝMU :D Dík mirbab
mir

Re: Pozdrav

Příspěvek od mir »

No, vypadá to tak, že je to tu pomalé, jak jízda tankem na vybitou baterku :D
mira

Re: Pozdrav

Příspěvek od mira »

Takže vy mi tu registraci nepotvrdíte?
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1113
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Pozdrav

Příspěvek od Jarin »

Neboj dočkáš se jen náš správce taky chodí do práce a nemá na starosti jen tohle...
Kingtiger Sd.kfz. 182
Uživatelský avatar
mirbab
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 83
Registrován: 15 dub 2015, 22:22
9
Lokalita: Mostkovice

Re: Pozdrav

Příspěvek od mirbab »

Super. Dík za přijetí :-)
Odpovědět

Zpět na „Aktivovaní“