nový člen

Vyřízené aktivace
Odpovědět
miki7277

nový člen

Příspěvek od miki7277 »

Dobrý den všem členům . jmenuji se Milan a zde jsem pod přezdívkou miki7277 . Zatím nevlastním žádný model ale plánuji přes zimu stavbu britského tanku A12 Madilda a Churchill . Proto budu rád když bude mít někdo plány či poznatky k těmto tankům . Předem moc děkuji a přeji hezký den ..... ahoj
Uživatelský avatar
sourekv
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 878
Registrován: 22 zář 2009, 21:49
14
Lokalita: Praha

Re: nový člen

Příspěvek od sourekv »

Uživatel byl aktivován. Registrace "radar7277" je také tvoje? V.
Mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to jako vždycky
Uživatelský avatar
miki7277
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 215
Registrován: 08 srp 2015, 01:53
8
Lokalita: Hostinné

Re: nový člen

Příspěvek od miki7277 »

Ano radar7277 je můj ale nešel aktivovat tak jsem musel použít tuto přezdívku . Proto prosím o zrušení předchozího účtu . Děkuji miki7277
Uživatelský avatar
baca
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 676
Registrován: 12 bře 2010, 20:50
14
Lokalita: Ořechov

Re: nový člen

Příspěvek od baca »

miki7277 píše:Dobrý den všem členům . jmenuji se Milan a zde jsem pod přezdívkou miki7277 . Zatím nevlastním žádný model ale plánuji přes zimu stavbu britského tanku A12 Madilda a Churchill . Proto budu rád když bude mít někdo plány či poznatky k těmto tankům . Předem moc děkuji a přeji hezký den ..... ahoj
Neokoukaný stroje,z čeho chceš vzít pásy nebo výroba samodoma?
Uživatelský avatar
miki7277
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 215
Registrován: 08 srp 2015, 01:53
8
Lokalita: Hostinné

Re: nový člen

Příspěvek od miki7277 »

Ahoj baco , ano jsou to neokoukané stroje a co vím tak Matilda zatím v RC provedení není ?! Celý tank asi bude samodoma , záleží jak budu trpěliví a kolik rad seženu . Zatím prolezám různá fóra a hledám inspirace , fotky a nákresy . Ale hodily by se spíše podrobné nákresy či plány s rozměry :( . Snad něco najdu .... :geek:
david742
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 248
Registrován: 15 črc 2015, 17:50
8
Lokalita: Česká Metuje 110

Re: nový člen

Příspěvek od david742 »

Zdravím, ahoj
zajímavý výběr. Na anglické tanky bohužel výrobci v našem měřítku kašlou ssad . Co zkusit stavět podle plastikových modelů 1:35? Churchill je pěknej v tomhle měřítku od Tamiya . Matildu tuším lisovali taky.
Pár anglických kousků nabízí v polotovarech 1:16 německý Ludwig - jsou tu na foru odkazy. Ujíždím na anglánech taky :D , takže držím palce a zdravím david742 cool
Uživatelský avatar
miki7277
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 215
Registrován: 08 srp 2015, 01:53
8
Lokalita: Hostinné

Re: nový člen

Příspěvek od miki7277 »

Ahoj davide742 , hraji World of tanks Blitz a tanky Matilda a Churchill mne učarovali a tak je chci zkusit postavit v RC provedení . Churchill už pár lidí v cizině postavilo , na youtube jsou i videa . Ale více mne spíš zajímá Matilda protože tu jsem nikde nenašel . Podklad pro stavbu budu brát z plastového modelu MATILDA Mk.II BRITISH TANK 1/35 TAMIYA kterou jsem si obědnal . Uvidím co seženu a jak budu šikovný , mám zkušenosti jen se stavbou železničních modelů a krajin ale dost materiálu se dá sehnat na fórech cool . Uvidíme zatím schaním vše ohledně těchto dvou tanků . Jinak děkuji a budu informovat jak se mne daří ...... :lol:
Odpovědět

Zpět na „Aktivovaní“