Pozdrav z Kladna

Vyřízené aktivace
Odpovědět
Návštěvník

Pozdrav z Kladna

Příspěvek od Návštěvník »

Zdravím,
Jmenuji se Marek, je mi 20 let, pocházím z Kladna a na toto forum jsem se dostal, když jsem hledal inspirace na úpravy RC tanků.

Můj příběh začíná o vánocích roku 2014, kdy jsem poprvé rozbalil nevelkou krabici s tankem Panzer 3 verze L a tím se mi také splnil svůj klukovský sen. Po první jízdě mi bylo jasné, že do mého seznamu aktivit mimo přítelkyně, cyklistiky, airsoftu a opravování zbraní pro tento sport přibude také hraní s vrtáním se v tanku.. :D Jsem spíše zastáncem názoru, že s tankem by se mělo více jezdit než se na něj koukat a proto s tankem jezdím co to jde.
Tak to by bylo něco málo o mě puffy

Zde se můžete podívat na pár fotek napříč měsíci úprav a improvizování: https://silentmarcus.rajce.idnes.cz/Panzer3#

Děkuji za aktivaci a zatím ahoj
Silent_Marcus
hranicak11
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1031
Registrován: 23 lis 2013, 13:01
10
Lokalita: Krásná u Aše

Re: Pozdrav z Kladna

Příspěvek od hranicak11 »

Tak tě tu mezi námi vítám, pěkný stroj máš, tak ho sbal a zavítej za námi v sobotu do Lešan máš to kousek cesty z Kladna ;)
Návštěvník

Re: Pozdrav z Kladna

Příspěvek od Návštěvník »

Díky, zítra dorazím i s foťákem a mojí drahou polovičkou, nebude vám její přítomnost vadit, že? :D
Pojedeme autem, jak je to tam s parkováním? Normálně, kde každý návštěvník muzea?
Copak je dobré si vzít s sebou krom tanku a nabíječky? Víte, jedu na takovou akci poprvé :)
Díky za odpovědi :)
Silent_Marcus
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1114
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Pozdrav z Kladna

Příspěvek od Jarin »

Ahoj s parkováním je to tam celkem masakr chce to radši vyrazit dřív pak už je to docela děs... jinak tank a nabíječka stačí hlavně dobrou náladu sebou a neboj drahá polovička nevadí aspoň uvidí že nejsi sám v tomto krásném šílenství jménem RC tanky..
Kingtiger Sd.kfz. 182
Uživatelský avatar
sourekv
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 879
Registrován: 22 zář 2009, 21:49
14
Lokalita: Praha

Re: Pozdrav z Kladna

Příspěvek od sourekv »

Návštěvník píše:Díky, zítra dorazím i s foťákem a mojí drahou polovičkou, nebude vám její přítomnost vadit, že? :D
Pojedeme autem, jak je to tam s parkováním? Normálně, kde každý návštěvník muzea?
Copak je dobré si vzít s sebou krom tanku a nabíječky? Víte, jedu na takovou akci poprvé :)
Díky za odpovědi :)
Silent_Marcus
Aktivováno. V.
Mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to jako vždycky
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3138
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Pozdrav z Kladna

Příspěvek od mrst »

jsem rád, že máme akčního kolegu...pošli mi SZ s e-mailem

mrst
Odpovědět

Zpět na „Aktivovaní“