pozdrav z Bratislavy

Vyřízené aktivace
Odpovědět
Romanides

pozdrav z Bratislavy

Příspěvek od Romanides »

Dobrý deň,
rád by som sa v krátkosti predstavil. Volám sa Roman, som z Bratislavy a mám 25 rokov. Plastikovým modelom sa venujem od svojich 20-tich (modely „postavené“ v detstve nerátam). Od tej doby mám postavených niekoľko stíhačiek (1:72 alebo 1:144). Postupne som si trúfol aj na modely z druhej svetovej vojny (patina, nová airbrush skúšanie rôznych techník). Mojím posledným modelom (koniec roka 2016) je 1:16 Tiger H „S21“ - firma Heng Long. Na modeli som komplet vymenil vaňu s kolesami prevodovkami a pásmi za tie od Taigenu a komplet ho prefarbil na trojfarebnú kamufláž + kozmetické detaily. Aj keď tvrdím že model je hotový, stále je na ňom čo upravovať (hlavne „vnútornosti“ :D ). Moja vôbec prvá výstava, kde som vystavil svoje modely (Stuka, IS-2 a „S21“ Tiger) bol Popradský modelársky deň. Hneď na to som začal vyhľadávať ďalšie akcie a zúčastnil som sa aj rekordu 100 tankov pre Banskú Bystricu. Tam sa mi páčilo ešte viac a zoznámil som sa s niekoľkými modelármi vrátane členmi mujtank.tym.cz. Z oboch akcií sú videá na youtube (PMD je vôbec prvé video ktoré som kedy zostrihal a dal na YouTube) – v prípade záujmu môžem poslať link.
Toľko k môjmu krátkemu úvodu, ak by vás modely zaujali môžem pridať nejaké fotky – každopádne nie som profesionál a každým novým modelom skúšam niečo nové :D. Veľmi rád niekomu poradím a budem rád za každú dobrú radu od vás.

Všetkým tankistom zdar! ahoj
Roman
Romanides

Re: pozdrav z Bratislavy

Příspěvek od Romanides »

Nickname je Romanes, odoslal som registráciu sa ale nechcelo mi to akceptovať túto uvítaciu správu. Ospravedlňujem sa za nepríjemnosti.

Roman
Uživatelský avatar
solo
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1229
Registrován: 04 dub 2013, 16:38
10
Lokalita: Poprad

Re: pozdrav z Bratislavy

Příspěvek od solo »

Tak vitaj!Zopár nábojníc si zanechal na PMD a BBMD.Čo je ale dobré,že máme ďalšieho vojnového kameramana.Škoda,že si si nenechal meno pod ktorým zverejňuješ svoje videá na You Tube. solo
Naposledy upravil(a) solo dne 06 zář 2017, 18:04, celkem upraveno 1 x.
,,Z tohto klubu sa neodchádza, buď Ťa vyhodia,alebo ,,Tu,, zomrieš....,,
Uživatelský avatar
Shotek
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1047
Registrován: 19 bře 2013, 10:21
11
Lokalita: Praha 9

Re: pozdrav z Bratislavy

Příspěvek od Shotek »

Vítej na fóru.
Troufám si tvrdit, že o nějaké fotky tu bude určitě zájem, tak až to půjde, vrhni to sem.
Všichni se pořád učíme a zdokonalujeme, jinak bychom zůstali stát na místě a žádný učený z nebe nespadl.
Tak ať se Ti tu líbí a ahoj
Romanusk

Re: pozdrav z Bratislavy

Příspěvek od Romanusk »

ak sa bude dať určite fotky pridám :) čo sa týka nickname tak mi to aj napadlo, ale ten by sa mohol dať zmeniť v profile aj na Romanusk :D (moc fóra nepoznám tak sa vopred ospravedlňujem ak sa to už nedá)
Roman
Uživatelský avatar
karol
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 197
Registrován: 28 bře 2017, 18:16
6
Lokalita: 841 05 Bratislava

Re: pozdrav z Bratislavy

Příspěvek od karol »

Ahoj tankista,
ja som tiež z Bratislavy, už sme dvaja, ja nepoznám ďalších. Takže nebude problém sa stretnúť, keby bolo treba s niečim pomôcť alebo poradiť, poskytnúť nejaký materiál. V BB som mal tanky 32 a 33.
Karol
Uživatelský avatar
brano
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 79
Registrován: 31 led 2017, 18:05
7
Lokalita: Jur nad Hronom, SK

Re: pozdrav z Bratislavy

Příspěvek od brano »

vitaj Roman!

ako písal "solamyl" ( :D ), točíš dobré videá a najnovšie z BB som videl na tube (dostal sa tam aj môj záber, čo som ti točil).
dúfam, že sa ešte stretneme na nejakej akcii, tvoj tiger bol naozaj pekný!
Uživatelský avatar
zvalo
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 35
Registrován: 30 srp 2016, 12:11
7
Lokalita: Banska Bystrica

Re: pozdrav z Bratislavy

Příspěvek od zvalo »

Vitaj! Pekne video z BBMD, tesime sa na dalsie :)

zvalo
Romanusk

Re: pozdrav z Bratislavy

Příspěvek od Romanusk »

Ďakujem, som rád že video sa páči. Záber sa tiež podaril sa tak som ho musel použiť :D .Najbližšie sa asi vidíme na PMD 2018 lebo teraz nemám info o nejakej modelárskej akcii. Ak na nejakej budem, určite bude video :)

Tank č.33 si pamätám, mám ho aj odfotený a tuším je aj vo videu. Pekný tigrík "S13" :)

Roman
Uživatelský avatar
sourekv
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 878
Registrován: 22 zář 2009, 21:49
14
Lokalita: Praha

Re: pozdrav z Bratislavy

Příspěvek od sourekv »

Uživatel byl aktivován.
Mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to jako vždycky
Odpovědět

Zpět na „Aktivovaní“