představení

Vyřízené aktivace
Odpovědět
waffen1945

představení

Příspěvek od waffen1945 »

Zdravím všechny z tohota fora jsem tu nový jmenuji se Petr a je mi 38 let a pocházím z Litoměřic dost mě baví německá technika a pořád se v něčem vrtám tak jsem se dal do stavby stuga IV v měřítku 1/6 a byl bych rád kdybych mohl zde na foru čerpat inspiraci,nápady a rady když už sám nebudu vědět z pozdravem waffen
Uživatelský avatar
rmichalbarna
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1343
Registrován: 09 říj 2016, 07:34
7
Lokalita: Most

Re: představení

Příspěvek od rmichalbarna »

Ahoj vítám tě na fóru,jen malá připomínka,věnujeme se měřítku 1/16!
Tatra 141,T34/85
http://www.mujtank.tym.cz

Waffen1945

Re: představení

Příspěvek od Waffen1945 »

Já vím že to je fórum o 1/16 ale dobré nápady a rady se dají zrealizovat i na 1/6
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: představení

Příspěvek od LK88 »

jsou tu kolegove kteri maji sice 1/6, ale meli nejdrive 1/16 nebo minimalne oboje meritka soucasne, ja treba se divam casto na youtube a podobne na stavby 1/6 ale moc jsem toho srovnatelneho nepochytil pro tyto dve meritka, treba se k tomu nekdo vyjadri kdo ma zkusenosti s obojim, nekdo povolany..
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3206
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: představení

Příspěvek od sakulajda »

Waffen1945 píše:Já vím že to je fórum o 1/16 ale dobré nápady a rady se dají zrealizovat i na 1/6
Souhlas
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
baca
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 676
Registrován: 12 bře 2010, 20:50
14
Lokalita: Ořechov

Re: představení

Příspěvek od baca »

LK88 píše:jsou tu kolegove kteri maji sice 1/6, ale meli nejdrive 1/16 nebo minimalne oboje meritka soucasne, ja treba se divam casto na youtube a podobne na stavby 1/6 ale moc jsem toho srovnatelneho nepochytil pro tyto dve meritka, treba se k tomu nekdo vyjadri kdo ma zkusenosti s obojim, nekdo povolany..
Nevidím v tom extra rozdíl,jen v té velikosti,jinak matroš, technologie a princip je pořád stejný.
Uživatelský avatar
PetrNC
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1234
Registrován: 22 led 2012, 21:04
12
Lokalita: Náchodsko

Re: představení

Příspěvek od PetrNC »

Na větší měřítka se specializuje toto fórum:

http://www.telistank.com/forum/

S pár lidmi od "obrů" jsem se osobně setkal a něco umějí, takže Ti dovedou poradit a pokud se rozhodneš pro šestnáctiny, tak Ti poradíme tady.
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: představení

Příspěvek od LK88 »

baca píše:
LK88 píše:jsou tu kolegove kteri maji sice 1/6, ale meli nejdrive 1/16 nebo minimalne oboje meritka soucasne, ja treba se divam casto na youtube a podobne na stavby 1/6 ale moc jsem toho srovnatelneho nepochytil pro tyto dve meritka, treba se k tomu nekdo vyjadri kdo ma zkusenosti s obojim, nekdo povolany..
Nevidím v tom extra rozdíl,jen v té velikosti,jinak matroš, technologie a princip je pořád stejný.
ja celkem ano, ale je to muj nazor , a ten snad mit mohu, nemyslim si ze je to uplne stejne, ani s materialem to uplne stejne nevidim, rikam je to muj nazor, a jestli tu chce byt , tak at tu je, nic nemam proti zadnemu slusnemu cloveku, pro me za me, na me to netalezi...ale nazor proste rad sdilim..
Uživatelský avatar
sourekv
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 878
Registrován: 22 zář 2009, 21:49
14
Lokalita: Praha

Re: představení

Příspěvek od sourekv »

Uživatel byl aktivován.
Mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to jako vždycky
Odpovědět

Zpět na „Aktivovaní“