představení od Plzně

Vyřízené aktivace
Odpovědět
Marco

představení od Plzně

Příspěvek od Marco »

Zdravím všechny ahoj ,
rád bych se Vám všem představil a napsal něco o sobě.
Jmenuji se Marek alias Marcoc puffy , modelářství jsem se začal věnovat ještě jako kluk, před cca 20-ti lety, začalo to plastikovými letadly, pokračovalo loděmi, a pak sem-tam nějaké to diorama s vojenskou technikou, ale pořád mě to táhlo k RC. Postupně jsem se dopracoval k RC maketám letadel z druhé světové války. U toho jsem postavil i pár lodí - člunů. Pak přišla puberta a pauza s modely. Po pár letech se opět nějaký ten čas našel, ale letadlům jsem se věnovat už nechtěl (náročnost na počasí), tak jsem si pořídil vrtulník, později vrtulníky (T-rex 450, Blade 400, Blade 250), pak přišla krize, všechno jsem rozprodal a nedávno mě to opět začalo táhnout k RC modelům, mezitím jsem přišel k přítelkyni a dvěma klukům, kteří jsou paf ze všeho co jezdí, a ještě když to i střílí je to hotová extáze :D . Mojí vášní je stavba a úpravy, tak přišli na řadu expedice (CC-01) jelikož tam se dá vyblbnout na detailech, ale přesto to musí být funkční. Pak jsem natrefil na tanky a moje vášeň vzplanula nevídanou sílou :D . Potřeboval jsem se od něčeho odpíchnout, tak jsem si pořídil HengLong Walker Bulldoga, použitého, levného, ne moc funkčního (věž se neotáčela, nestřílelo to, hlaveň měla omezenou hybnost, nekouřilo to, jedna strana pásu nefungovala, dosah vysílačky mezi 1 a 2 metry). Po dvou dnech práce je všechno funkční jak má (tedy až na dosah vysílačky, na tu ještě čekám), vyjmenování všeho co jsem jak udělal by bylo na článek :D , udělal jsem i dvě videa jak to dopadlo 8-) a . Tímto úpravy ani zdaleka nekončí, ještě to bude chtít více zmaketit, nicméně už mám domluvený další tank na "repas" :mrgreen: . Později mám v plánu si vyrobit tank od nuly, ale zatím jenom čerpám informace, mám i několik nápadů, rád se podělím o mě známé informace, tipy a nápady, kritika a diskuze jsou vítány.
Původně to mělo být krátké představení, ale jak vidíte, jsem trochu ukecanej a je toho hodně co říct :lol:
Naposledy upravil(a) sourekv dne 13 úno 2018, 20:05, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
50koruny
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 299
Registrován: 02 čer 2017, 03:23
6
Lokalita: Banská Bystrica

Re: představení od Plzně

Příspěvek od 50koruny »

serus a vitaj.to sa len tak hovorí že predstavenie má byť krátke.my to máme radi presne takto :)
facebook.com/warprints
Uživatelský avatar
sourekv
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 878
Registrován: 22 zář 2009, 21:49
14
Lokalita: Praha

Re: představení od Plzně

Příspěvek od sourekv »

Uživatel byl aktivován.
Mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to jako vždycky
Marcoc
Příspěvky: 1
Registrován: 10 úno 2018, 00:16
6
Lokalita: Plzeň

Re: představení od Plzně

Příspěvek od Marcoc »

Děkuji za aktivaci ahoj
Odpovědět

Zpět na „Aktivovaní“